School Photo Index
S

Last Name First Name Description Folder Acc. No.
Saft Bonnie Class of 1964 School-City-Culver  
Sagers Garnet undated C School-County-Green Twp.  
Sahlhoff Richard Gr. 1 room 2 1950 School-City-Ply.-Washington  
Salach Charles 1st Gr. 1961-2 School-City-Ply.-Washington #5896A
Salach Charley Kind. 1978-9 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203G
Salazar Albert Kind. 1976-7 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203C
Salazar Felix 3rd Gr. 1970-1 School-City-Ply-Wash #2 #5898A
Salazar Herminia 3rd Gr. 1972-3 School-City-Ply-Wash #2 #5898F
Salazar Jay Kind. 1978-9 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203G
Salazar Josh Kind. 1991-2 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205H
Salazar Kristin Kind. 1988-9 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205D
Salazar Norma 3rd gr. 1976-7 School-City-Ply-Wash #2 #5898C
Salazar Stefanie Kind. 1989-90 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205E
Saldiwar Louis 3rd. Gr. School-City-Ply.-Washington #5896G
Salyer Joan 10th Gr. 1958-9 School-city-Tyner  
Salyer joan 8th gr. 1956-7 School-city-Tyner  
Salzar Randy 3rd Gr. 1973-4 School-City-Ply-Wash #2 #5897E
Sampson Tina Kind. 1978-9 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203F
Samuels Amme 4th Gr. 1964-5 School-City-Plymouth-Webster  
Samuels Brian L. 4th Gr. 1964-5 School-City-Ply.-Washington #6207 H
Samuels Carla 3rd Gr. 1973-4 School-City-Ply-Wash #2 #5897G
Samuels Cleo 3rd and 4th 1941-2 West School-County-West Twp. #6586B
Samuels Ernest 1926-7 Schools-City-Inwood  
Samuels Esther 10th Gr. 1955 West School-County-West Twp.  
Samuels Esther 1954-55 Sunshine Club School-County-West Twp.  
Samuels Esther 1953 Sunshine Club School-County-West Twp.  
Samuels Jeff Kind. 1980-1 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6204A
Samuels Jennifer Kind. 1980-1 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6204A
Samuels Jules 4th Gr. 1966-67 School-City-Plymouth-Webster  
Samuels Kandie Kind. 1968-9 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202B
Samuels Stella 1926-7 Schools-City-Inwood  
Samuels Velma 3rd and 4th 1941-2 West School-County-West Twp. #6586B
Samuels Esther 11th Gr. 1956 West School-County-West Twp.  
Samuelson Berniece 5th gr. 1934 Donaldson School-County-West Twp.  
Samuelson Berniece 1933 Donaldson School-County-West Twp.  
Samuelson Berniece 1936 Donaldson School-County-West Twp.  
Samuelson Berniece Donaldson School-County-West Twp. #5889C
Samuelson Claire 5th gr. 1934 Donaldson School-County-West Twp.  
Samuelson Claire Donaldson School-County-West Twp. #5889C
Samuelson Claire Donaldson 1937-8 School-County-West Twp. #6586
Samuelson Clara 1936 Donaldson School-County-West Twp.  
Samuelson Dorothy 11th Gr. 1925-6 School-County-West Twp. #6586H
Samuelson Dorothy Class of 1927 West School-County-West Twp. #6586I
Samuelson Esther West 1957 School-County-West Twp.  
Samuelson Ethel 1930-1 School-County-West Twp.  
Samuelson Ethel 9th gr. 1930 School-County-West Twp. #5729C
Samuelson Ethel 1930-1 West School-County-West Twp.  
Samuelson Henry Lee Class of 1958 School-County-West Twp. #5902E
Samuelson Joe 5th gr. 1934 Donaldson School-County-West Twp.  
Samuelson Joe 1933 Donaldson School-County-West Twp.  
Samuelson John Donaldson 1937-8 SBT 443 School-County-West Twp. #6619B
Samuelson John Class of '42 in 1946 School-County-West Twp. #6619A
Samuelson John 1936 Donaldson School-County-West Twp.  
Samuelson John Donaldson 1937-8 School-County-West Twp. #6586
Samuelson Joseph Class of 1938 School-city-Tyner  
Samuelson Joseph Donaldson School-County-West Twp. #5889C
Samuelson Margaret Class of 1929 School-County-West Twp. #6586K
Samuelson Mildred 1933 Donaldson School-County-West Twp.  
Samuelson Mildred Donaldson School-County-West Twp. #5889C
Samuelson Mildred West Class of 1937 School-County-West Twp. #6587B
Samuelson Mildred West class of 1937 School-County-West Twp. #3699D
Samuelson Mildred West class of 1937 School-County-West Twp. #3699E
Samuelson Mildred West class of 1937 School-County-West Twp. #3699F
Samuelson Robert 5th gr. 1934 Donaldson School-County-West Twp.  
Samuelson Robert 1933 Donaldson School-County-West Twp.  
Samuelson Robert 1936 Donaldson School-County-West Twp.  
Samuelson Robert Donaldson School-County-West Twp. #5889C
Samuelson Robert Donaldson 1937-8 School-County-West Twp. #6586
Sander Carol 1918-50 School-City-Tippecanoe  
Sanders Alan Kind. 1987-8 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205B
Sanders Doris nee Gerrard 50th reun. Class of 1947 School-City-Plymouth-Lincoln  
Sanders Earl 1944 School-City-Tippecanoe  
Sanders Ethel 1st & 2nd Gr. 1922 & 23 School-City-LaPaz  
Sanders Ethel Pic. 4 School-City-LaPaz  
Sanders Florence 12th Gr. 1935 School-City-LaPaz  
Sanders Florence 1st & 2nd Gr. 1922 & 23 School-City-LaPaz  
Sanders Florence faculty 1942-3 School-City-LaPaz #5808B
Sanders Florence 1944-45 teachers School-City-LaPaz #5808C
Sanders Florence 3rd and 4th Linkville 1938 Schools-County-North  
Sanders Florence 3rd and 4th Linkville1939 Schools-County-North  
Sanders Florence 3rd and 4th Linkville 1940 Schools-County-North  
Sanders Jon Kind. 1989-90 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205E
Sanders Lucile 1st & 2nd Gr. 1922 & 23 School-City-LaPaz  
Sanders Lucile 9th Gr. 1929 School-City-LaPaz #5591
Sanders Lucile 1941-42 teachers School-City-LaPaz #5808A
Sanders Lucile 1944-5 teachers School-City-LaPaz #5808C
Sanders Mary Ann West 1957 School-County-West Twp.  
Sanders Mary Ann 10th Gr. 1955 West School-County-West Twp.  
Sanders Mary Ann 11th Gr. 1956 West School-County-West Twp.  
Sanders Mary Ann 1954-55 Sunshine Club School-County-West Twp.  
Sanders Mary Ann 1953 Sunshine Club School-County-West Twp.  
Sanderson Bernice gr. 1&2 1923-4 School-City-Argos #6052
Sands Hazel class of 1911 School-City-Ply.-Washington  
Sands Herbert 1922-3 Schools-City-Inwood  
Sands Herbert 1924-5 Schools-City-Inwood  
Sands Herbert 1924-25 Schools-City-Inwood  
Sands Martha 7th and 8th 1933-4 Schools-City-Inwood #1729C
Sands Martha 715 Schools-City-Inwood  
Sands Sylvester 1927-8 Schools-City-Inwood  
Sands Sylvester 1926-7 Schools-City-Inwood  
Sands Sylvester 1925-6 Schools-City-Inwood  
Sands Sylvester 1st and 2nd 1926 Schools-City-Inwood  
Sands Thelma 3rd gr. 1913 Schools-City-Inwood  
Sanner Eileen A School-City-Tippecanoe  
Sanner Eilene class of 1931 School-City-Tippecanoe  
Sanner Elene 1927-8 School-City-Tippecanoe  
Sanner Erma class of 1911 School-City-Ply.-Washington  
Sanner Fred donor Betty Thompson School-City- Plymouth-Wash. 1 #6746D
Sanner Harold 1919 Gr. 3/4 School-City-Tippecanoe  
Sanner Harold 1922 gr. 5/6 School-City-Tippecanoe  
Sanner Helen A School-City-Tippecanoe  
Sanner Helen 1927-8 School-City-Tippecanoe  
Sanner Ilene B School-City-Tippecanoe  
Sanner Margery 1932-3 School-City-Tippecanoe #5240A
Sanner Marjory A School-City-Tippecanoe  
Sanner Vera 3rd Gr. 1902 School-City-Plymouth-Webster #1245B
Sanners Marjorie 1st Gr. 1922-23 School-City-Tippecanoe  
Sanners Marjorie 1922 School-City-Tippecanoe #2914A
Sanners Marjorie 1931-2 School-City-Tippecanoe  
Sanners Marjorie 1930-1 School-City-Tippecanoe  
Sanners Marjorie 1928-9 School-City-Tippecanoe  
Santeiv Anna 6th gr. 1921 Boyd School-County-West Twp.  
Santeiv Anna 7th gr. 1922 School-County-West Twp.  
Santeiv Elizabeth 7th gr. 1922 School-County-West Twp.  
Santeiv John 6th gr. 1921 Boyd School-County-West Twp.  
Santeiv John 7th gr. 1922 School-County-West Twp.  
Santeiv Nicholas 6th gr. 1921 Boyd School-County-West Twp.  
Santeiv Nicholas 7th gr. 1922 School-County-West Twp.  
Santeiv Sarah 6th gr. 1921 Boyd School-County-West Twp.  
Santeiv Sarah 7th gr. 1922 School-County-West Twp.  
Santieu John Class of 1929 School-County-West Twp. #6586K
Sapp Lora Kind. 1968-9 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202B
Sarber Adam Greenbush School-County-Bourbon Twp.  
Sarber Adam Greenbush 1920 School-County-Bourbon Twp.  
Sarber Alice Greenbush 1920 School-County-Bourbon Twp.  
Sarber Burl B School-County-Green Twp.  
Sarber Burl 7th & 8th gr. 1944-5 School-County-Green Twp.  
Sarber Cyril Jr. Class 1944-5 School-city-Tyner  
Sarber Dale Gr. 1&2 1928-29 School-City-Bourbon  
Sarber Dale Gr. 3&4 1930-31 School-City-Bourbon  
Sarber Dale gr. 5&6 1932-3 School-City-Bourbon  
Sarber Deane Class of 1947 School-city-Tyner  
Sarber Deane Jr.class 1945-6 School-city-Tyner  
Sarber Debbie Kind. 1971-2 A. M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202F
Sarber Elias Greenbush School-County-Bourbon Twp.  
Sarber Esther 8th Gr. 1932 School-City-Bourbon #2424-6
Sarber Ida nee Anderson Greenbush 1892 School-County-Bourbon Twp.  
Sarber John Kind. P.M. 1966-7 Schools-City-Ply-Jefferson #6202A
Sarber Leon 1st Gr. 1951-52 School-City-Bourbon #2915F-6
Sarber Lucile 1st Gr. 1940-1 School-City-LaPaz #5897A-2
Sarber Lucille nee Senff collage picture School-City-Bourbon  
Sarber Meno Greenbush 1892 School-County-Bourbon Twp.  
Sarber Rollo at Tyner High 1913 School-City-Tyner  
Sarber Roscoe 1935 School-County-Green Twp. #3225B-2
Sarber Violet Class of 1933 School-City-Plymouth-Lincoln  
Sarullo Sammy Kind. 1978-9 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203F
Satoski Laurie Kind. 1970-71 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6206H
Sauer Archie probably Simmons School-County-Bourbon Twp.  
Sauer Barry 1st Gr. 1967-68 School-City-Bourbon  
Sauer Barry 2nd Gr. 1968-69 School-City-Bourbon  
Sauer Barry 4th Gr. 1970-71 School-City-Bourbon  
Sauer Eldon 10th Gr. 1947-8 School-City-Bourbon  
Saunders Arden 1921 Schools-City-Inwood  
Saunders Peggy 1954-5 School-City-Ply.-Washington #6034C
Saunders Sharon 3rd gr. 1976-7 School-City-Ply-Wash #2 #5898B
Sauter Robert 11th Gr. 1928-9 School-City-Bremen  
Sauters oren #3 Frosh Class 1919 School-City-Ply.-Washington  
Savage Danny 1st & 2nd 1943-4 School-County-Green Twp. #3225B-7
Savage Everett? 3rd Gr. 1902 School-City-Plymouth-Webster #1245B
Savage Herma 1946 grads School-City-Culver  
Savage Herma Class of 1946 School-City-Culver  
Savage Marie 3rd Gr. 1965-6 School-City-Ply.-Washington #5898E
Savage Mary 1939 grads School-City-Culver  
Savage Norma J. Class of 1942 School-City-Culver #5786A
Savage Ruth nee Mahler 1923 grads School-City-Argos  
Savage Ruth nee Mahler Elem. Teachers School-City-Culver  
Savage Ruth nee Mahler Poplar Grove 1915-6 School-County-Union Twp. #5779
Savage Ruth nee Mahler Hibbard 1928-9 School-County-Union Twp. #6029B
Savage Wanda 7th & 8th 1948-9 School-County-Green Twp. #2424-3
Savage Wanda 1944-45 School-County-Green Twp. #3225A3
Sayger M/M Herman 50th Reunion class of 1914 School-City-Culver #5039A
Saygers Helen ca. 1928 School-County-Walnut Twp.  
Saylor Dwain Kind. 1969-70 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202E
Saylor Jennifer Kind. 1968-9 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202B
Scarberry Dee Ann 4th Gr. 1963-4 School-City-Plymouth-Webster  
Scarborough Bobby Kind. 1969-70 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202D
Scarborough Darlene 3rd Gr. 1974-5 School-City-Ply-Wash #2 #5895I-1
Scarborough Jeff Kind. 1967-8 Schools-City-Ply-Jefferson #6206F
Scarborough Jeff 3rd Gr. 1971-2 School-City-Ply-Wash #2 #5895J
Schaal Donald 8th Gr. 1940-1 School-City-LaPaz #5808D-1
Schaal Donald 11th Gr. 1943-4 School-City-LaPaz #5808E
Schaal Donald Pic 2. School-City-LaPaz  
Schaal Donald 3rd and 4th Linkville 1934-5 Schools-County-North  
Schaal Donald 1932 Linkville Schools-County-North  
Schaal Donald 1935 Linkville Schools-County-North  
Schaal Donald 1st and 2nd 1933-4 Linkville Schools-County-North  
Schaal Donald 1st and 2nd 1934-5 Linkville Schools-County-North  
Schaal Donald E. Class of 1945 School-City-LaPaz  
Schaal Gale 10th Gr. 1939-40 School-City-LaPaz  
Schaal Gale 1st and 2nd Linkville 1930-1 Schools-County-North #5430
Schaal Gale 1st and 2nd 1930 Linkville Schools-County-North  
Schaal Gale 1st and 2nd gr. 1930 Linkville Schools-County-North  
Schaal Gale 4th gr. 1934 Linkville Schools-County-North  
Schaal Gale A. Class of 1942 School-City-LaPaz  
Schaal Phyllis 7th Gr. 1941-42 School-City-LaPaz #5838C
Schaal Phyllis 3rd and 4th Linkville 1937-8 Schools-County-North  
Schaal Ralph 1st and 2nd 1930 Linkville Schools-County-North  
Schaal Ralph 1st and 2nd gr. 1930 Linkville Schools-County-North  
Schaal Ralph E. Class of 1941 School-City-LaPaz  
Schadek Brandon Kind. 1986-7 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6204I
Schaefer Frances nee Behmer Hibbard 1917 School-County-Union Twp.  
Schaefer Martha nee Keller 50th reun. Class of 1947 School-City-Plymouth-Lincoln  
Schaefer Martha nee Keller 25th reunion Class of 1947 School-City-Plymouth-Lincoln  
Schaefer Pam 4th Gr. 1957-8 School-City-Ply.-Washington #6574D
Schaefer Richard 7th Gr. 1941-42 School-City-LaPaz #5838C
Schaefer Susan 4th Gr. 1944-5 School-City-LaPaz  
Schaetzle Carl 1953-54 School-City-Bourbon #2914F-8
Schaetzle Diane 1952-53 School-City-Bourbon #2914F-7
Schaetzle Fred 7th gr. 1933-34 School-City-Bourbon  
Schaetzle Fred gr. 5&6 1932-3 School-City-Bourbon  
Schaetzle Fred 8th Gr. 1934-5 School-City-Bourbon  
Schaetzle Janet 1st Gr. 1951-52 School-City-Bourbon #2915F-6
Schaetzle Joe app. 10th gr. 1959 School-City-Bourbon  
Schaetzle Joseph 1st Gr. 1950-51 School-City-Bourbon #2914F-5
Schaetzle Lisa 3rd. Gr. 1969-70 School-City-Bourbon  
Schaetzle Ruth A. class of 1949 grads School-City-Bourbon  
Schaetzle Ruth A. sr. class trip School-City-Bourbon  
Schaetzle Shirley 1st Gr. 1948-49 School-City-Bourbon #2914F-4
Schafer Anita 6th Gr. 1967-68 School-City-Argos #5898D
Schafer B. Hibbard 1917 School-County-Union Twp.  
Schafer Charles 3rd and 4th Grade Linkville Schools-County-North  
Schafer Dorothy Class of 1926 School-County-West Twp. #6586G
Schafer Drew Kind. 1991-2 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205H
Schafer L. Freshman 1922 School-City-Argos #3044D
Schafer Lynn 1957-8 School-City-Ply.-Washington #6034E
Schafer Susan 1947-8 School-City-LaPaz  
Schafer Tom FFA School-City-Argos  
Schafer Willi 1961-2 School-City-Ply.-Washington #6034F
Schaff Elaine 4th Gr. 1926-27 School-City-Ply.-Washington  
Schaffer Burdett students 1927-28 School-City-Tippecanoe  
Schaffer Dave 1922 School-City-Tippecanoe #2914A
Schaffer June 1922 School-City-Tippecanoe #2914A
Schaffer Marcel students 1927-28 School-City-Tippecanoe  
Schaffer Marcella 1922 School-City-Tippecanoe #2914A
Schaffer Roscoe students 1927-28 School-City-Tippecanoe  
Schaffer Wayne Kind. 1986-7 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6204I
Schall Phyllis 1st and 2nd Grade 1936-7 Schools-County-North  
Schanh Jeff 3rd Gr. 1971-2 School-City-Ply-Wash #2 #5895J
Scheetz Nada nee Livinghouse 50th reunion class of 1910 School-City-Ply.-Washington #3522
Scheetz Ronda 3rd. Gr. 1969-70 School-City-Bourbon  
Scheetz Steve 1st Gr. 1950-1 School-City-Plymouth-Webster  
Scheetz Steve 4th Gr. 1953-4 School-City-Plymouth-Webster  
Scheetz Steve 5th Gr. 1954-5 School-City-Plymouth-Webster  
Scheetz Steve 2nd Gr. 1951-52 School-City-Plymouth-Webster  
Scheetz Steve 3rd Gr. 1952-3 School-City-Plymouth-Webster  
Scheibelhot Suzanne nee Speyer 25th reunion Class of 1947 School-City-Plymouth-Lincoln  
Scheifelbein Sherry 3rd Gr. 1971-2 School-City-Ply-Wash #2 #5895J
Scheuer Darrell 1957-8 School-City-Ply.-Washington #6034E
Schiedler Sally 3rd Gr. 1973-4 School-City-Ply-Wash #2 #5897E
Schiefelbein Sherry Kind. 1968-9 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202B
Schiffer Billy 7th Gr. 1941-42 School-City-LaPaz #5838C
Schiffer Ronnie 4th Gr. 1944-5 School-City-LaPaz  
Schiffer Ronnie   School-City-LaPaz  
Schiffer Ronnie 1947-8 School-City-LaPaz  
Schiffer Ronnie 1948-9 School-City-LaPaz  
Schiffer Ronnie May 1940 gr. Of children School-City-Ply.-Washington  
Schinder Dena 9th grade 1935-6 School-City-Bourbon  
Schinn Viola nee Henberger Muncie 1927 School-County-German Twp.  
Schlegal Don 3rd. Gr. 1967-8 School-City-Argos #5895C
Schlegel Mark 3rd Gr. 1967-8 School-City-Ply.-Washington #5895E
Schloneger Kevin 1st Gr. 1966-7 School-City-Plymouth-Webster  
Schloneger Vicky 4th Gr. 1963-4 School-City-Plymouth-Webster  
Schloneger? Paula ca. 1958 School-City-Plymouth-Webster  
Schlosser Bonnie gr. 1-2 1929 School-City-Plymouth-Webster  
Schlosser Dan 1925 orchestra School-City-Ply.-Washington  
Schlosser Daniel Room 3 1922-3 School-City-Plymouth-Webster  
Schlosser James Class of 1942 grads School-City-Argos  
Schlosser Joe Class of 1933 School-City-Plymouth-Lincoln  
Schlosser Karen Kind. P.M. 1966-7 Schools-City-Ply-Jefferson #6202A
Schlosser Lori Kind. 1987-8 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205B
Schlosser Sam class of 1919 School-City-Ply.-Washington  
Schlosser Samuel #6 Juniors 1919 School-City-Ply.-Washington  
Schlosser William 1st Gr. 1961-2 School-City-Ply.-Washington #5896A
Schmeltz Tony 1941 Schools-City-Inwood #1634B
Schmidlapp Debbie Kind. 1968-9 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202C
Schmidler David 3rd. Gr. School-City-Ply.-Washington #5896G
Schmidt Frank Kind. 1971-2 A. M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202F
Schmidt Fred Kind. 1974-5 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6206K
Schmidt Kevin Kind. 1977-8 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203D
Schmidt Marilyn Kind. 1972-3 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6206I
Schmidt Thomas Class of 1964 School-City-Culver  
Schmidt Tim faculty 1981-2 Schools-City-Ply-Jefferson #6206D
Schmitt Janet 1st Gr. 1940-1 School-City-Bremen  
Schneider Diana 10th grade 1936-7 School-City-Bourbon  
Schneider Diana 11th Gr. 1937-8 School-City-Bourbon  
Schneider Diane 1938 band trip School-City-Bourbon  
Schneider Don 1st Gr. 1940-1 School-City-Bremen  
Schneider Lulu 11th Gr. 1928-9 School-City-Bremen  
Schneider Susie 10th Gr. 1958-9 School-city-Tyner  
Schnieder Diana 7th gr. 1933-34 School-City-Bourbon  
Schnieder Diana 8th Gr. 1934-5 School-City-Bourbon  
Schoberg Don Jr. Class 1944-5 School-city-Tyner  
Schockney Jan faculty 1973-4 Schools-City-Ply-Jefferson #6206A
Schockney Jan faculty 1974-5 Schools-City-Ply-Jefferson #6206B
Schockney Jan faculty 1975-6 Schools-City-Ply-Jefferson #6206C
Schoff Elaine Class of 1935 School-City-Plymouth-Lincoln  
Schofield Ward 3rd and 4th Grade Linkville Schools-County-North  
Schoghaur Jim 3rd Gr. 1967-8 School-City-Ply.-Washington #5895E
Schoner Irene #2 Freshman - 1919 School-City-Ply.-Washington  
Schook Gertrude Cline School School-County-German Twp.  
Schori Roger 1st Gr. 1958-59 School-City-Bourbon #2914F-11A
Schori Roger 3rd gr. 1960-61 School-City-Bourbon  
Schori Roger 2nd gr. 1959-60 School-City-Bourbon  
Schott Lucille West 1951-2 School-County-West Twp. #2424F
Schowme B. J. 3rd Gr. 1972-3 School-City-Ply-Wash #2 #5898F
Schrader Brad 3rd gr. 1977-8 School-City-Ply-Wash #2 #5897D
Schram Jackie 1954-55 Sunshine Club School-County-West Twp.  
Schrater Eva ca. 1906 class party School-City-Bourbon #2425E
Schricker George 4th Gr. 1961-2 School-City-Plymouth-Webster  
Schrock Grace 5th and 6th 1944-5 Schools-City-Inwood  
Schroder   1943-4 School-City-LaPaz  
Schroeder Darold "Dick" 1st and 2nd gr. Tee. School-County-Polk Twp.  
Schroeder Darrell 1st Gr. 1923-24 Tee. School-County-Polk Twp. #5557
Schroeder Darrell "3rd year" Tee. School-County-Polk Twp. #5557
Schroeder Don 1st & 2nd 1933 School-City-LaPaz  
Schroeder Earl 1906 cast picture School-City-Ply.-Washington  
Schroeder Edith teacher Summit Chapel 1910 School-County-Tip. Twp.  
Schroeder Edith Naomi class of 1919 School-City-Ply.-Washington  
Schroeder Edna Class of 1937 School-city-Tyner  
Schroeder Evelyn Class of 1938 School-city-Tyner  
Schroeder Gene 1st Gr. 1939-40 School-City-LaPaz  
Schroeder jan 3rd. Gr. School-City-Ply.-Washington #5896G
Schroeder John 7th and 8th gr. 1929-30 Tee. School-County-Polk Twp. #5557
Schroeder Johnny 5th Gr. 1927-8 Tee. School-County-Polk Twp. #5557
Schroeder Julie Music of America School-City-LaPaz #5280A
Schroeder Michael Toy Shop Musical School-City-LaPaz #5280D
Schroeder Mildred #4 Sophomores 1919 School-City-Ply.-Washington  
Schroeder Olive #2 Freshman - 1919 School-City-Ply.-Washington  
Schroeder Shirley 1st Gr. 1940-1 School-City-LaPaz #5897A-2
Schroeder Virginia 4th Gr. 1926-27 School-City-Ply.-Washington  
Schrom Al #1 1888 School-County-Walnut Twp.  
Schrom Art 10th Gr. 1955 West School-County-West Twp.  
Schrom Art 11th Gr. 1956 West School-County-West Twp.  
Schrom Art West 1957 School-County-West Twp.  
Schrom Christina 3rd. Gr. 1965-6 School-City-Plymouth-Webster  
Schrom Evelyn 5th & 6th 1938-9 School-County-Green Twp.  
Schrom Evelyn 7th & 8th gr. 1946-7 School-County-Green Twp.  
Schrom Jackie Class of 1958 School-County-West Twp. #5902E
Schrom Laurie #1 1888 School-County-Walnut Twp.  
Schrom Michael 1st Gr. 1966-7 School-City-Plymouth-Webster  
Schrom Mike K. 1965-6 School-City-Plymouth-Webster  
Schrom Nelson #1 1888 School-County-Walnut Twp.  
Schrome Kathy 3rd Gr. 1979-80 School-City-Ply-Wash #2 #5897C-1
Schuch Gene 1938 band trip School-City-Bourbon  
Schuch Gene orchestra abt1936 School-City-Bourbon  
Schuch Genevieve 1934-35 Orchestra School-City-Bourbon  
Schuch Ruth nee Hand abt. 1906 School-City-Bourbon #2982
Schuck Matt Kind. 1979-80 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203H
Schuh Helen #4 Sophomores 1919 School-City-Ply.-Washington  
Schuh Irene 50th reun. Class of 1918 School-City-Plymouth-Lincoln #6406F
Schuh Max 7th Gr. 1951-2 School-City-Argos #2445A-1
Schultz Joyce 1st Gr. 1923-24 Tee. School-County-Polk Twp. #5557
Schultz Marie nee Iden abt. 1906 School-City-Bourbon #2982
Schumaker Maurice Washington 1915 School-County-Union Twp. #5756A
Schuman Jean 4th & 5th 1937-8 School-County-Green Twp.  
Schuman Jean 5th & 6th 1938-9 School-County-Green Twp.  
Schuman Jean 1st & 2nd 1934-5 School-County-Green Twp.  
Schuman Jean 7th & 8th gr. 1946-7 School-County-Green Twp.  
Schuman Paul 5th & 6th 1938-9 School-County-Green Twp.  
Schumm Ramona Ann 1st & 2nd 1933 School-City-LaPaz  
Schurr Janice L. Flora collection School-City-Bremen  
Schurr Janice Kindergarten 1947 School-City-Bremen  
Schuster Dorothy nee Miller collage picture School-City-Bourbon  
Schutice Eilene Class of 1938-West School-County-West Twp.  
Schutz Bernard 2nd Gr. 1944-45 School-City-Bourbon  
Schutz Chris 3rd gr. 1978-9 School-City-Ply-Wash #2 #5898G
Schutz Michelle Kind. 1968-9 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202B
Schweisberger Annis Muncie 1927 School-County-German Twp.  
Schweisberger Becky 1st Gr. 1951 School-City-Plymouth-Webster SBT #431
Schweisberger Dick Gr. 1 1931-2 School-City-Bremen SBT #424
Schweisberger Rebecca 5th Gr. 1962 School-City-Plymouth-Webster  
Schweisberger Rebecca 4th Gr. 1961 School-City-Plymouth-Webster  
Schweisberger Rebecca 2nd. Gr. 1958 School-City-Plymouth-Webster  
Schweisberger Rebecca 4th Gr. 1960-1 School-City-Plymouth-Webster  
Schweisberger Rebecca 3rd Grd. 1960 School-City-Plymouth-Webster  
Schweisberger Shirley 1st Gr. 1940-1 School-City-Bremen  
Scich Janet May 1940 gr. Of children School-City-Ply.-Washington  
Scobey Lisa Kind. 1974-5 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6207A
Scobey Mike Kind. 1970-71 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6206H
Scobey Robert projector club School-City-Plymouth-Lincoln  
Scobey Jim SBT #544 School-City-Ply-Wash. Folder 3  
Scofield Billy 1st and 2nd Grade 1935 Schools-County-North  
Scofield Billy 1st and 2nd Grade 1937-8 Schools-County-North  
Scofield Billy 1939-40 Linkville Schools-County-North  
Scofield Billy 1940-1 Linkville Schools-County-North  
Scofield Carolyn A. 1940-1 Linkville Schools-County-North  
Scofield Frederick 2nd and 3rd Linkville 1921-2 Schools-County-North  
Scofield Herbert 1st and 2nd Grade 1936-7 Schools-County-North  
Scofield James Linkville 3rd and 4th Schools-County-North #5563B
Scofield James Linkville 3rd and 4th Schools-County-North #5563C
Scofield James Linkville 1939-40 Schools-County-North  
Scofield James 3rd and 4th Linkville 1937-8 Schools-County-North  
Scofield James 3rd and 4th Linkville 1934-5 Schools-County-North  
Scofield James 1932 Linkville Schools-County-North  
Scofield James 1935 Linkville Schools-County-North  
Scofield James 1st and 2nd 1933-4 Linkville Schools-County-North  
Scofield James 1st and 2nd 1934-5 Linkville Schools-County-North  
Scofield John 8th Gr. 1940-1 School-City-LaPaz #5808D-1
Scofield John Linkville 3rd and 4th Schools-County-North #5563C
Scofield John 1st and 2nd Linkville 1930-1 Schools-County-North #5430
Scofield John 3rd and 4th Linkville 1934-5 Schools-County-North  
Scofield John 1932 Linkville Schools-County-North  
Scofield John 1935 Linkville Schools-County-North  
Scofield John 1st and 2nd 1933-4 Linkville Schools-County-North  
Scofield Karl 1928-9 School-City-LaPaz  
Scofield Karl Linkville 6th, 7th, 8th Schools-County-North  
Scofield Karl Linkville B Schools-County-North  
Scofield Karl M. 1930 School-City-LaPaz  
Scofield Karl M. class of 1930 School-City-LaPaz  
Scofield Mary Jane Sr. Class 1942 School-City-LaPaz  
Scofield Mary Jane Class of 1942 School-City-LaPaz  
Scofield Mary Jane 1st and 2nd Linkville 1930-1 Schools-County-North #5430
Scofield Mary Jane 1st and 2nd 1930 Linkville Schools-County-North  
Scofield Merrit #14 1916 Schools-County-North  
Scofield Richard 12th Gr. 1935 School-City-LaPaz  
Scofield Ward 1st and 2nd 1930 Linkville Schools-County-North  
Scofield Ward B. Class of 1941 School-City-LaPaz  
Scot Wallace Class of 1946 School-City-Culver  
Scott Alice Hibbard 1913-14 School-County-Union Twp. #2984G
Scott Alice Hibbard 1917 School-County-Union Twp.  
Scott Bud Reunion Class 1948 School-City-Plymouth-Lincoln  
Scott Bud 1942 play cast School-City-Ply.-Washington  
Scott Charles 1927 School-City-Bourbon  
Scott Charles 7th gr. 1933-34 School-City-Bourbon  
Scott Charlotte 1st Gr. 1950-1 School-City-Plymouth-Webster  
Scott Charlotte 4th Gr. 1953-4 School-City-Plymouth-Webster  
Scott Charlotte 5th Gr. 1954-5 School-City-Plymouth-Webster  
Scott Charlotte 2nd Gr. 1951-52 School-City-Plymouth-Webster  
Scott Charlotte 3rd Gr. 1952-3 School-City-Plymouth-Webster  
Scott Chris Kind. 1990-1 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205G
Scott Clara Summit Chapel School-County-Tip. Twp. #2914E3
Scott Clayton 3rd Gr. 1967-8 School-City-Ply.-Washington #5895E
Scott Diana 1st Gr. 1922-23 School-City-Tippecanoe  
Scott Ed 10th Gr. 1947-8 School-City-Bourbon  
Scott Edwin Class of 1933 School-City-Plymouth-Lincoln  
Scott Elmer Summit Chapel 1910 School-County-Tip. Twp.  
Scott Elmer Summit Chapel School-County-Tip. Twp. #2914E3
Scott Frances Class of 1936 School-City-Culver  
Scott Genevieve 8th Gr. 1924 School-City-Ply.-Washington  
Scott Genevieve 1930-1 School-County-West Twp.  
Scott Genevieve 1930-1 West School-County-West Twp.  
Scott Gerald 7th gr. 1949-50 School-City-Bourbon  
Scott Gerald 8th gr. 1950-1 School-City-Bourbon  
Scott Gerald 5th gr. 1947-8 School-City-Bourbon  
Scott Gerald 3rd gr. 1945-6 School-City-Bourbon  
Scott Gerald 4th gr. 1946-7 School-City-Bourbon  
Scott Gerald 2nd Gr. 1944-45 School-City-Bourbon  
Scott Gerald 9th Gr. 1950-1 School-City-Bourbon  
Scott Geraldine 8th Gr. 1924 School-City-Ply.-Washington  
Scott Harold 40th Reunion class of 1948 School-City-Plymouth-Lincoln  
Scott Jerry Summit Chapel 1910 School-County-Tip. Twp.  
Scott Jerry Summit Chapel School-County-Tip. Twp. #2914E3
Scott John 1927 School-City-Bourbon  
Scott John faculty 1981-2 Schools-City-Ply-Jefferson #6206D
Scott Kathy 2nd Gr. 1968-69 School-City-Bourbon  
Scott Kathy 4th Gr. 1970-71 School-City-Bourbon  
Scott Mae 1905 Student Voice staff School-City-Ply.-Washington #722
Scott Martha 1944-45 School-City-Bourbon #2914F-2
Scott Marvene 1st Gr. 1960-61 School-City-Bourbon #2914F-12
Scott Nellie Summit Chapel 1910 School-County-Tip. Twp.  
Scott Phillip Kind. 1969-70 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202E
Scott Rosemary 1926 School-City-Plymouth-Webster #5148A
Scott Rosemary 3rd Gr. 1929 School-City-Plymouth-Webster #5148B
Scott Sadie Summit Chapel School-County-Tip. Twp. #2914E3
Scott Steven 1st Gr. 1965-66 School-City-Bourbon #2914F-13
Scott Susie Summit Chapel 1910 School-County-Tip. Twp.  
Scott Susie Summit Chapel School-County-Tip. Twp. #2914E3
Scott Vada 1944-45 School-City-Bourbon #2914F-2
Scott Vada 1943-44 School-City-Bourbon #2914F-1
Scott Vada 9th Gr. 1950-1 School-City-Bourbon  
Scott Vada 10th gr. 1952-3 School-City-Bourbon  
Scott Vada 11th gr. 1953-4 School-City-Bourbon  
Scott Vada 12th gr. 1954-5 School-City-Bourbon  
Scott Vada 8th gr. 1950-1 School-City-Bourbon  
Scott Vada 6th gr. 1948-9 School-City-Bourbon  
Scott Wallace Robert 1946 grads School-City-Culver  
Scott Walter Gr. 1&2 1934-5 School-City-Culver #5400
Scott Walter Summit Chapel 1910 School-County-Tip. Twp.  
Scruggs Jan Norma Class of 1964 School-City-Culver  
Scruggs Phillip Kind. 1978-9 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203F
Scully Patrick 1st Gr. 1959-60 School-City-Bourbon #2914F-11
Seales Don 1st Gr. 1940-1 School-City-Bremen  
Searfoss Bob 8th Gr. 1940 School-City-LaPaz  
Searfoss C. LeRoy Class of 1942 School-City-LaPaz  
Searfoss Gene 1941-2 School-City-LaPaz  
Searfoss Marjory J. Class of 1941 School-City-LaPaz  
Searfoss Wayne 1st Gr. 1940-1 School-City-LaPaz #5897A-2
Sebolt Edith grade one 1926 Linkville Schools-County-North  
Sebolt Edith grade one 1927 Linkville Schools-County-North  
Sechrist Alicia Kind. 1991-2 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205H
Sechrist Carl 1945-46 School-City-Bourbon #2915B-3
Sechrist Carl 1st Gr. 1943-44 School-City-Bourbon  
Sechrist Isaac 1st Gr. 1965-66 School-City-Bourbon #2914F-13
Sechrist James 1st Gr. 1954-55 School-City-Bourbon #2914F-9
Sechrist Lyle 1944 School-City-Tippecanoe  
Sechrist Milo #9 Sparrows School-County-Bourbon Twp.  
Sechrist Eugene orchestra abt1936 School-City-Bourbon  
Secrist Belle #9 1913 School-County-Bourbon Twp.  
Secrist Claude 5th grade 1926 School-City-Bourbon #2424
Sedam Ernest Dennis Class of 1942 School-City-Culver #5786A
See Tiina Berkey School 1913 School-County-Center Twp.  
See Tina Ritchey School-County-Center Twp.  
Seese Carl Co. Line School snowy day Schools-County-North  
Seese Evadene Co. Line School snowy day Schools-County-North  
Seese Ira, Jr. Class of 1942 School-City-Culver #5786A
Seese Michelle Kind. 1975-6 P/M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203A
Seese Nellie Co. Line School snowy day Schools-County-North  
Seese Warren Co. Line School snowy day Schools-County-North  
Seiders Ruby class of 1911 School-City-Ply.-Washington  
Seiler L. Oct. 17, 1893 School-City-Bremen #846C
Seip Mary Lynn Class of 1942 School-City-Plymouth-Lincoln #2161D
Seip Mary Lynn class of 1942 School-City-Plymouth-Lincoln  
Sell Terry 2nd Gr. 1968-69 School-City-Bourbon  
Sell Carol 1st Gr. 1950-51 School-City-Bourbon #2914F-5
Sell Connie 4th Gr. 1953 School-City-Bourbon  
Sellers Alicia Kind. 1990-1 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205G
Sellers Barbara 1943-44 School-City-Bourbon #2914F-1
Sellers Barbara 3rd gr. 1960-61 School-City-Bourbon  
Sellers Barbara 4th Gr. 1961-2 School-City-Bourbon  
Sellers Barbara 1st gr. 1958-59 School-City-Bourbon  
Sellers Barbara 2nd gr. 1959-60 School-City-Bourbon  
Sellers Carol Ann 1st Gr. 1948-49 School-City-Bourbon #2914F-4
Sellers Clarence school hack School-City-Tippecanoe  
Sellers Dave 4th Gr. 1953 School-City-Bourbon  
Sellers Dave app. 10th gr. 1959 School-City-Bourbon  
Sellers David 1st Gr. 1950-51 School-City-Bourbon #2914F-5
Sellers Donald W. class of 1949 grads School-City-Bourbon  
Sellers Donald W. sr. class trip School-City-Bourbon  
Sellers Jennifer Kind. 1990-1 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205G
Sellers Jeremiah Kind. 1988-9 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205D
Sellers Judith 1st Gr. 1965-66 School-City-Bourbon #2914F-13
Sellers Kelvin 1st Gr. 1965-66 School-City-Bourbon #2914F-13
Sellers Lester 1943-44 School-City-Bourbon #2914F-1
Sellers Lester 2nd Gr. 1944-45 School-City-Bourbon  
Sellers Lester 9th Gr. 1950-1 School-City-Bourbon  
Sellers Lester 11th gr. 1953-4 School-City-Bourbon  
Sellers Lester 12th gr. 1954-5 School-City-Bourbon  
Sellers Lester 7th gr. 1949-50 School-City-Bourbon  
Sellers Lester 8th gr. 1950-1 School-City-Bourbon  
Sellers Lester 3rd gr. 1945-6 School-City-Bourbon  
Sellers Lester 4th gr. 1946-7 School-City-Bourbon  
Sellers Margaret 1st grade 1926 School-City-Bourbon #2424
Sellers Margaret 8th Gr. 1932 School-City-Bourbon #2424-6
Sellers Marilyn 10th Gr. 1947-8 School-City-Bourbon  
Sellers Paul 5th gr. 1931-32 School-City-Bourbon  
Sellers Paul 1938 band trip School-City-Bourbon  
Sellers Ronnie 1st Gr. 1951-52 School-City-Bourbon #2915F-6
Sellers Sarah Kind. 1990-1 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205G
Sellers Velma orchestra abt1936 School-City-Bourbon  
Sellers Ward Johnson School 1912 School-County-Bourbon Twp.  
Sellers Wayne Johnson School 1912 School-County-Bourbon Twp.  
Selner Alice 4th Gr. 1957-8 School-City-Ply.-Washington #6574D
Selner Georgi 1962-3 School-City-Ply.-Washington #6034B
Selner Georgia 3rd Gr. 1966-7 School-City-Ply.-Washington #5896H
Seltenright Homer 1940-1 Linkville Schools-County-North  
Seltenright Homer 3rd and 4th Linkville 1938 Schools-County-North  
Seltenright Homer 3rd and 4th Linkville1939 Schools-County-North  
Seltenright Hubert P. Class of 1939 School-City-LaPaz  
Seltenright Leo 8th Gr. 1940 School-City-LaPaz  
Seltenright Leo 10th Gr. 1942 School-City-LaPaz  
Seltenright Leo Linkville 3rd and 4th Schools-County-North #5563B
Seltenright Leo Linkville 3rd and 4th Schools-County-North #5563C
Seltenright Leo 1st and 2nd 1933-4 Linkville Schools-County-North  
Seltenright Leota 1932 Linkville Schools-County-North  
Seltenright Leota 1935 Linkville Schools-County-North  
Seltenright Mark Music of America School-City-LaPaz #5280A
Seltenright Ruth Joy 1st and 2nd Grade 1936-7 Schools-County-North  
Seltenright Ruth Joy 1st and 2nd Grade 1937-8 Schools-County-North  
Seltenright Ruth Joy 1939-40 Linkville Schools-County-North  
Seltenright Ruth Joy 1940-1 Linkville Schools-County-North  
Seltenright Ruth Joy 3rd and 4th 1938 Linkville Schools-County-North  
Seltenright Ruth nee Pickerl Olive School ca. 1900 School-County-Green Twp.  
Senff Angie Toy Shop Musical School-City-LaPaz #5280D
Senff Barb on bleachers School-City-Tippecanoe  
Senff Barbara band 1958-9 School-City-Tippecanoe  
Senff Delbert Gr. 3&4 1929-30 School-City-Bourbon  
Senff Delbert 7th gr. 1933-34 School-City-Bourbon  
Senff Delbert 7th and 8th 1935-6 Schools-City-Inwood #1729C
Senff Delbert 7th and 8th Schools-City-Inwood #1729C
Senff Doris 1941 band School-City-Argos  
Senff Doris (?) 4th Gr. 1935 Schools-City-Inwood  
Senff Joyce band 1958-9 School-City-Tippecanoe  
Senff Russell 1941 band School-City-Argos  
Senff Russell Class of 1942 grads School-City-Argos  
Senff Russell? 5th and 6th 1936-7 Schools-City-Inwood #1729C
Senff Ryan Kind. 1987-8 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205A
Senff Vera 1927 School-City-Bourbon  
Senff Vera Gr. 1&2 1928-29 School-City-Bourbon  
Senff Vera Gr. 3&4 1929-30 School-City-Bourbon  
Senff Vera Gr. 3&4 1930-31 School-City-Bourbon  
Senff Vera 5th gr. 1931-32 School-City-Bourbon  
Senff Vera 7th gr. 1933-34 School-City-Bourbon  
Senff Vera gr. 5&6 1932-3 School-City-Bourbon  
Senff Vera 7th and 8th Schools-City-Inwood #1729C
Senff? Ardella 11th Gr. 1928-9 School-City-Bremen  
Senour Edna 2nd Gr. Miss Lucas School-City-Bourbon  
Senour Hope probably Simmons School-County-Bourbon Twp.  
Senour Jess Greenbush 1892 School-County-Bourbon Twp.  
Senour Leslie 3rd Gr. 1957-8 School-City-Plymouth-Webster  
Senour Mildred Class of 1928 School-City-Bourbon #6425D
Senour Vernon 1934-35 Orchestra School-City-Bourbon  
Senour Vernon 1938 band trip School-City-Bourbon  
Senour Ward probably Simmons School-County-Bourbon Twp.  
Sensibaugh Alice 1939 grads School-City-Culver  
Sensibaugh Donald 1952-3 School-County-Green Twp.  
Sensibaugh Doris 7th & 8th 1948-9 School-County-Green Twp. #2424-3
Sensibaugh Eugene 1950 School-County-Green Twp. SBT #555
Sensibaugh Eugene 3rd and 4th gr. 1949 School-County-Green Twp. #3225A5
Sensibaugh Francis 3rd Gr. 1940-1 School-County-Green Twp.  
Sensibaugh Martha 7th & 8th gr. 1946-7 School-County-Green Twp.  
Sensibaugh Phyllis 7th & 8th 1950-51 School-County-Green Twp. #2424-2
Sensibaugh T. 1951 School-County-Green Twp. #3225A-15
Sensibaugh Wanda 1950 School-County-Green Twp. SBT #555
Sepanek Marjorie nee Blake 45th reunion Class of 1944 School-City-Plymouth-Lincoln  
Servis Mary Ann 3rd Gr. 1963-4 School-City-Ply.-Washington #5900A
Servis Mary Ann 1961-2 School-City-Ply.-Washington #6034F
Servis Suzanne nee Harman 50th reunion Class of 1949 School-City-Plymouth-Lincoln  
Servis Suzanne nee Harman 45th reunion Class of 1949 School-City-Plymouth-Lincoln  
Sesler Michael Class of 1964 School-City-Culver  
Sester Elizabeth Conger School School-County-Polk Twp. #3606
Sester Jennie class of 1919 School-City-Ply.-Washington  
Sester Jenny Conger School School-County-Polk Twp. #3606
Sester Martin Conger School School-County-Polk Twp. #3606
Sester Thelma nee Dill Brick School 1914 School-County-West Twp.  
Sester William Conger School School-County-Polk Twp. #3606
Severns Abbie 1941-42 teachers School-City-LaPaz #5808A
Severns Abbie nee Burwell faculty 1942-3 School-City-LaPaz #5808B
Severns Abby teacher 4th Gr. 1970-71 School-City-Bourbon  
Severns Kenneth 1919 School-City-Tippecanoe  
Severns Ladoit 1919 School-City-Tippecanoe  
Severns Pat 1st Gr. 1951-52 School-City-Bourbon #2915F-6
Severns Raymond 1919 School-City-Tippecanoe  
Seward Clarence 1906 cast picture School-City-Ply.-Washington  
Seybold Edith 1st and 2nd Linkville 1920-1 Schools-County-North  
Seybold Edith nee Davenport 2nd and 3rd Linkville 1921-2 Schools-County-North  
Seyboldt Glen 1905 Student Voice staff School-City-Ply.-Washington #722
Seymour Bert Greenbush 1892 School-County-Bourbon Twp.  
Seymour Bruce Greenbush 1892 School-County-Bourbon Twp.  
Seymour Carol L. Flora collection School-City-Bremen  
Seymour Carol 1950 Sr. trip School-City-Bremen #6483J
Seymour Dorothy 1938 PHS group School-City-Plymouth-Lincoln  
Seymour Esther Greenbush 1920 School-County-Bourbon Twp.  
Seymour Flo Class of 1919 School-City-Bourbon  
Seymour Geo. E. Greenbush 1892 School-County-Bourbon Twp.  
Seymour Hazel Stockman School School-County-Center Twp. #5237B
Seymour James Brick School 1914 School-County-West Twp.  
Seymour John Greenbush 1892 School-County-Bourbon Twp.  
Seymour Juanita 1938 band trip School-City-Bourbon  
Seymour Lowell 10th Gr. 1947-8 School-City-Bourbon  
Seymour Mary Picture sheet "A" School-City-Ply.-Washington  
Seymour Mertle nee Dillon Greenbush 1892 School-County-Bourbon Twp.  
Seymour Olive Greenbush School-County-Bourbon Twp.  
Seymour Olive Greenbush 1920 School-County-Bourbon Twp.  
Seymour Pearl Greenbush 1892 School-County-Bourbon Twp.  
Seymour Phyllis A. class of 1949 grads School-City-Bourbon  
Seymour Phyllis A. sr. class trip School-City-Bourbon  
Seymour Vernice 1938 band trip School-City-Bourbon  
Shackney Bret 3rd Gr. 1979-80 School-City-Ply-Wash #2 #5897C-1
Shade Jean 1940-1 School-City-LaPaz  
Shade Jean 1st Gr. 1939-40 School-City-LaPaz  
Shaeffer Marsha 4th Gr. 1961 School-City-Plymouth-Webster  
Shaetzle Joe 4th Gr. 1953 School-City-Bourbon  
Shafer Betty 1st and 2nd Grade 1936-7 Schools-County-North  
Shafer Betty 3rd and 4th Linkville 1938 Schools-County-North  
Shafer Betty M. 1st and 2nd Grade 1937-8 Schools-County-North  
Shafer Betty M. 1939-40 Linkville Schools-County-North  
Shafer Betty Marie 1940-1 Linkville Schools-County-North  
Shafer Brent Kind. 1967-8 Schools-City-Ply-Jefferson #6206F
Shafer Charles 1st and 2nd 1934-5 Linkville Schools-County-North  
Shafer Clarence 3rd and 4th Linkville 1937-8 Schools-County-North  
Shafer Clarence 3rd and 4th Linkville 1934-5 Schools-County-North  
Shafer Doris A School-City-Tippecanoe  
Shafer Dorothy Twin Lakes school 1920-21 School-County-West Twp.  
Shafer Geraldine nee Booker 40th Reunion class of 1948 School-City-Plymouth-Lincoln  
Shafer Ilo #14 1916 Schools-County-North  
Shafer Jack A School-City-Tippecanoe  
Shafer Marilyn 1934-35 Orchestra School-City-Bourbon  
Shafer Maxine 1919 School-County-Walnut Twp.  
Shafer Maxine ca. 1928 School-County-Walnut Twp.  
Shafer Mildred 1919 School-County-Walnut Twp.  
Shafer Ricky 3rd. Gr. 1967-8 School-City-Argos #5895C
Shafer Robert A School-City-Tippecanoe  
Shafer Roberta 5th & 6th 1939-40 School-County-Green Twp.  
Shafer Roberta 8th gr. 1941-2 School-County-Green Twp.  
Shafer Roberta 1st & 2nd gr. 1935-6 School-County-Green Twp.  
Shafer Roberta 4th & 5th 1937-8 School-County-Green Twp.  
Shafer Roberta 3rd Gr. 1937-8 School-County-Green Twp.  
Shafer Roberta 5th & 6th 1938-9 School-County-Green Twp.  
Shafer Roberta 1st & 2nd 1934-5 School-County-Green Twp.  
Shafer Roberta 5th & 6th gr. 1939-40 School-County-Green Twp.  
Shafer Roberta 7th & 8th gr. 1946-7 School-County-Green Twp.  
Shafer Roberta 1941-2 School-County-Green Twp.  
Shafer Susan 1948-9 School-City-LaPaz  
Shafer Vernon 1940-1 Linkville Schools-County-North  
Shafer Vernon 3rd and 4th Linkville 1938 Schools-County-North  
Shafer Vernon 3rd and 4th Linkville1939 Schools-County-North  
Shafer Willi 3rd Gr. 1963-4 School-City-Ply.-Washington #5900A
Shaffer Arlene 1927-8 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Beth faculty 1973-4 Schools-City-Ply-Jefferson #6206A
Shaffer Beth faculty 1974-5 Schools-City-Ply-Jefferson #6206B
Shaffer Beth faculty 1981-2 Schools-City-Ply-Jefferson #6206D
Shaffer Beverly 1944 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Burdette 2nd Gr. 1923-4 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Burdette #2 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Carl ca. 1926 School-City-Argos #3225A-1
Shaffer Charles Linkville 1939-40 Schools-County-North  
Shaffer Charles 1st and 2nd Grade 1935 Schools-County-North  
Shaffer Chris Kind. 1972-3 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6206I
Shaffer Clarence faculty 1973-4 Schools-City-Ply-Jefferson #6206A
Shaffer Clarence projector club School-City-Plymouth-Lincoln  
Shaffer Clarence 7th and 8th gr. 1945 Schools-City-Inwood  
Shaffer cloyce 2nd Gr. 1923-4 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Cloyce 402 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Cloyce 6th Gr. 1927-8 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Cloyce 1932-3 School-City-Tippecanoe #5240A
Shaffer Cloyce 1931-2 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Cloyce 1930-1 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Cloyce D School-City-Tippecanoe  
Shaffer Cloyse abt. 1929 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Dave (or Robert) Gr. 5 1926-7 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Deward Gr. 5 1926-7 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Deward teacher #2 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Dolly 1930-1 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Donna 1919 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Doris class of 1931 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Doris B School-City-Tippecanoe  
Shaffer Doris 1927-8 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Duward 1919 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Eleanor Class of 1929 as Freshman School-City-Bourbon  
Shaffer Harold 1926-7 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Harold 1922 gr. 5/6 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Harold Class of 1929 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Harold 1927-8 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Homer 1896 School-City-Bourbon  
Shaffer Homer ca. 1906 class party School-City-Bourbon #2425E
Shaffer Jack B School-City-Tippecanoe  
Shaffer Jack 1931-2 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Jack 1930-1 School-City-Tippecanoe  
Shaffer June 1st Gr. 1922-23 School-City-Tippecanoe  
Shaffer June 2nd Gr. 1923-4 School-City-Tippecanoe  
Shaffer June 6th Gr. 1927-8 School-City-Tippecanoe  
Shaffer June Gr. 4 1925-6 School-City-Tippecanoe  
Shaffer June Gr. 5 1926-7 School-City-Tippecanoe  
Shaffer June 1931-2 School-City-Tippecanoe  
Shaffer June 1930-1 School-City-Tippecanoe  
Shaffer June 1928-9 School-City-Tippecanoe  
Shaffer June D School-City-Tippecanoe  
Shaffer Karen NHS School-City-Argos #5839D
Shaffer Marcella 392 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Marilyn 2nd Gr. Miss Lucas School-City-Bourbon  
Shaffer Mary Lou gr. 5&6 1932-3 School-City-Bourbon  
Shaffer Marylin Gr. 3&4 1930-31 School-City-Bourbon  
Shaffer Marylin orchestra abt1936 School-City-Bourbon  
Shaffer Pauline 1944 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Robert 8th gr. 1924 School-City-Argos  
Shaffer Robert 1st Gr. 1922-23 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Robert 1928-9 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Roscoe 402 School-City-Tippecanoe  
Shaffer Victor Class of 1942 grads School-City-Argos  
Shafferr Dave 1931-2 School-City-Tippecanoe  
Shakes Thomas 55th Reunion Class of 1941 School-City-Plymouth-Lincoln  
Shamas Diana Class of 1942 School-City-Plymouth-Lincoln #2161D
Shambarger Daniel Class of 1929 School-County-West Twp. #6586K
Shambarger Daniel West class of 1928 School-County-West Twp. #6586J
Shambaugh Dewey band 1905 School-City-Ply.-Washington #1781G
Shambaugh Rita 1935 School-County-Green Twp. #3225B-2
Shamburger Daniel Polk Twp. High School 1932 School-city-Tyner #5557
Shanafelt Dixie 1957-58 School-City-Bourbon #2914F-10
Shank Gary 4th gr. 1953 School-city-Tyner #3699B
Shank Gary 10th Gr. 1958-9 School-city-Tyner  
Shanks Barbara 3rd Gr. 1934-5 School-City-Culver  
Shanks Barbara 8th Gr. 1939-40 School-City-Culver  
Sharp Carl 2nd Gr. Miss Lucas School-City-Bourbon  
Sharp Carl 3rd Gr. Miss Blue School-City-Bourbon  
Sharp Carlotta 1st Gr. 1954-55 School-City-Bourbon #2914F-9
Sharp Daniel 1st Gr. 1960-61 School-City-Bourbon #2914F-12
Sharp Pauline ca. 1905 School-City-Bourbon #2982
Sharp Vera Class of 1919 School-City-Bourbon  
Sharpe Pauline abt. 1906 School-City-Bourbon #2982
Shatford Ina nee Hoover class of 1909 reunion- 1925 School-City-Ply.-Washington #838E
Shatford Ruth Class of 1935 School-City-Plymouth-Lincoln  
Shatkowski David Kind. 1970-71 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6206H
Shatkowski Julie Kind. 1975-6 P/M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203A
Shaw Don 1932-3 School-City-Tippecanoe #5240A
Shaw Earl Shawtown W 17th School-County-Union Twp.  
Shaw Edgar 50th Reunion class of 1914 School-City-Culver #5039A
Shaw Edgar "Tone" 1965 50th reunion School-City-Culver #2248B
Shaw Emaline class of 1931 School-City-Tippecanoe  
Shaw Emaline A School-City-Tippecanoe  
Shaw Emaline 1927-8 School-City-Tippecanoe  
Shaw Emaline 1930-1 School-City-Tippecanoe  
Shaw Emaline Summit Chapel A School-County-Tip. Twp.  
Shaw Emeline B School-City-Tippecanoe  
Shaw Forest Shawtown W 17th School-County-Union Twp.  
Shaw Jeanne Class of 1942 School-City-Culver #5786A
Shaw John 1923 grads School-City-Argos  
Shaw June nee Ruhl 1923 grads School-City-Argos  
Shaw Lyle students 1927-28 School-City-Tippecanoe  
Shaw Lyle 1932-3 School-City-Tippecanoe #5240A
Shaw Lyle Summit Chapel A School-County-Tip. Twp.  
Shaw Marietta Class of 1946 School-City-Culver  
Shaw Marietta Leigh 1946 grads School-City-Culver  
Shaw Neil Shawtown W 17th School-County-Union Twp.  
Shaw Patricia Ann 1946 grads School-City-Culver  
Shaw Patty 1946 twirlers School-City-Culver  
Shaw Patty Band 1945-6 School-City-Culver  
Shaw Patty Gr. 1&2 1934-5 School-City-Culver #5400
Shaw Patty Class of 1946 School-City-Culver  
Shaw Thomas 1953-54 School-City-Bourbon #2914F-8
Shaw Zetta 1965 50th reunion School-City-Culver #2248B
Shaw Zetta nee Robinson 50th Reunion class of 1914 School-City-Culver #5039A
Shearer Annabelle 7th and 8th 1935-6 Schools-City-Inwood #1729C
Shearer Annabelle 5th and 6th 1936-7 Schools-City-Inwood #1729C
Shearer Annabelle 7th and 8th Schools-City-Inwood #1729C
Shearer Annabelle Gr. 5, 6, 7, 8 Schools-City-Inwood  
Shearer Betty 1st Gr. 1940-1 School-City-Bremen  
Shearer Corene nee Gottschalk 50th reun. Class of 1934 School-City-Plymouth-Lincoln  
Shearer Dale F Schools-City-Inwood  
Shearer Dale G Schools-City-Inwood  
Shearer Franklin 7th and 8th 1935-6 Schools-City-Inwood #1729C
Shearer Franklin 7th and 8th Schools-City-Inwood #1729C
Shearer Glenna 4th Gr. 1935 Schools-City-Inwood  
Shearer Glenna 1939-40 Schools-City-Inwood #1729C
Shearer Glenna 7th and 8th 1938-9 Schools-City-Inwood #1729C
Shearer Iris 1930-1 School-County-West Twp.  
Shearer Iris 9th gr. 1930 School-County-West Twp. #5729C
Shearer Iris 1930-1 West School-County-West Twp.  
Shearer Jerry 8th Gr. 1956-7 School-City-Argos #2445B-4
Shearer Jerry 7th Gr. 1955-6 School-City-Argos #2445A-4
Shearer John Class of 1919 School-City-Bourbon  
Shearer Linda 1952-53 School-City-Bourbon #2914F-7
Shearer Margaret A School-County-West Twp.  
Shearer Margaret 1930-1 School-County-West Twp.  
Shearer Margaret 1928 West School-County-West Twp. #5729A
Shearer Margaret 1930-1 West School-County-West Twp.  
Shearer Martha 1927-8 Schools-City-Inwood  
Shearer Martha 1st and 2nd 1926 Schools-City-Inwood  
Shearer Martha 7th and 8th 1931 Schools-City-Inwood  
Shearer Phyllis nee Burroughs 50th reun. Class of 1947 School-City-Plymouth-Lincoln  
Shearer Phyllis nee Burroughs 25th reunion Class of 1947 School-City-Plymouth-Lincoln  
Shearer Ralph Class of 1929 as Freshman School-City-Bourbon  
Shearer Ralph 10th Gr. 1947-8 School-City-Bourbon  
Shearer Rosella 7th and 8th 1935-6 Schools-City-Inwood #1729C
Shearer Rozella 7th and 8th Schools-City-Inwood #1729C
Sheats D. Freshman 1922 School-City-Argos #3044D
Shedrick Edith picture c. Linkville Schools-County-North  
Sheehan Andy Kind. 1990-1 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205G
Sheehan Bill Class of 1942 School-City-Plymouth-Lincoln #2161D
Sheehan Bill class of 1942 School-City-Plymouth-Lincoln  
Sheehan Danielle Kind. 1988-9 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205D
Sheets Mandy Kind. 1980-81 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6204B
Sheets Rhonda 1st Gr. 1967-68 School-City-Bourbon  
Sheets Theodore 1930-1 School-County-West Twp.  
Sheets Theodore 1930-1 West School-County-West Twp.  
Sheetz Ronda 4th Gr. 1970-71 School-City-Bourbon  
Shei Kara Kind. 1977-8 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203E
Shei Terry Kind. 1977-8 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203E
Sheldon Virginia 1944-45 teachers School-City-LaPaz #5808C
Sheldon Virginia 1944-5 teachers School-City-LaPaz #5808C
Shell Greg Kind. 1980-1 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6204A
Shell Martha 1st and 2nd Grade 1937-8 Schools-County-North  
Shell Martha 1939-40 Linkville Schools-County-North  
Shell Martha 1940-1 Linkville Schools-County-North  
Shell Martha 3rd and 4th Linkville 1938 Schools-County-North  
Shell Robert 1st and 2nd Grade 1935 Schools-County-North  
Sheller Georgianna 8th Gr. 1924 School-City-Ply.-Washington  
Sheller Tom 7th Gr. 1955-6 School-City-Argos #2445A-4
Shelley Joey Kind. 1973-4 A. M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202I
Shelton Bert Greenbush 1892 School-County-Bourbon Twp.  
Shelton Dorothy Class of 1933 School-City-Plymouth-Lincoln  
Shelton John Greenbush 1892 School-County-Bourbon Twp.  
Shelton John Muncie 1939 School-County-German Twp.  
Shemberger Daniel West teachers School-County-West Twp. #2777E
Shemberger Ned ca. 1958 School-City-Plymouth-Webster  
Shemberger Sue 5th Gr. 1962 School-City-Plymouth-Webster  
Shemberger Sue 4th Gr. 1961 School-City-Plymouth-Webster  
Shemberger Sue 2nd. Gr. 1958 School-City-Plymouth-Webster  
Shemberger Sue 4th Gr. 1960-1 School-City-Plymouth-Webster  
Shemberger Sue 1st Gr. 1951 School-City-Plymouth-Webster SBT #431
Shemberger Sue 3rd Grd. 1960 School-City-Plymouth-Webster  
Shenefield Helen #12 School-County-German Twp.  
Shenefield Warren #12 School-County-German Twp.  
Sheneman John Polk Twp. High School 1932 School-city-Tyner #5557
Shepherd Flossie class of 1911 School-City-Ply.-Washington  
Shepherd Jayme Kind. 1986-7 A. M. Schools-City-Ply-Jefferson #6204H
Sheppard Nora Class of 1964 School-City-Culver  
Sherer Glenna 1939-40 Schools-City-Inwood  
Sherer Glenna 6th Gr. 1937-8 Schools-City-Inwood  
Sherer Greg 4th Gr. 1964-5 School-City-Plymouth-Webster  
Sherer Martha M. 1926-7 Schools-City-Inwood  
Sherer Paul 1924-5 Schools-City-Inwood  
Sherer Pauline 1924-25 Schools-City-Inwood  
Sherer Steve 4th Gr. 1963-4 School-City-Plymouth-Webster  
Sherer Terrance 1924-25 Schools-City-Inwood  
Sherer Terrence 1922-3 Schools-City-Inwood  
Sherer Terrence 1924-5 Schools-City-Inwood  
Sherer Vivian 1925-6 Schools-City-Inwood  
Sheridan Elizabeth M. 1st 1951-52 School-City-Ply.-Washington #6429A
Sheridan Margaret 1954-5 School-City-Ply.-Washington #6034C
Sheridan Mary 1957-8 School-City-Ply.-Washington #6034E
Sheridan Peter 1960 School-City-Ply.-Washington #6034D
Sheridan Steve 3rd Gr. 1962 School-City-Ply.-Washington #5896F
Sherk Edna Mae Muncie 1939 School-County-German Twp.  
Sherk Wilber Muncie 1939 School-County-German Twp.  
Sherland Fletcher 1st Gr. 1940-1 School-City-LaPaz #5897A-2
Sherland Jo 1st Gr. 1940-1 School-City-Bremen  
Sherland Lester ca. 1935 School-City-LaPaz #5591
Sherland Lester 1st & 2nd Gr. 1922 & 23 School-City-LaPaz  
Sherland Lester Pic 1. School-City-LaPaz  
Sherman Beverly 3rd and 4th 1941-2 West School-County-West Twp. #6586B
Sherman Ilene nee Posell 45th reunion class of 1950 School-City-Plymouth-Lincoln  
Sherman Jack 50th Reunion class of 1946 School-City-Plymouth-Lincoln  
Sherrill Helen Gene 1938-9 Schools-City-Inwood  
Sherrill Olive nee Seymour collage picture School-City-Bourbon  
Sherrill Robert 1945-46 School-City-Bourbon #2915B-3
Sherwood Breva 9th Gr. 1950-1 School-City-Bourbon  
Sherwood Breva 10th gr. 1952-3 School-City-Bourbon  
Sherwood Breva 11th gr. 1953-4 School-City-Bourbon  
Sherwood Breva 12th gr. 1954-5 School-City-Bourbon  
Sherwood Breva 7th gr. 1949-50 School-City-Bourbon  
Sherwood Breva 8th gr. 1950-1 School-City-Bourbon  
Sherwood Breva 6th gr. 1948-9 School-City-Bourbon  
Sherwood Danielle Kind. 1986-7 A. M. Schools-City-Ply-Jefferson #6204H
Sherwood David 1st Gr. 1951-52 School-City-Bourbon #2915F-6
Sherwood Denny 1st & 2nd Gr. 1922 & 23 School-City-LaPaz  
Sherwood Donald 3rd Gr. 1957-8 School-City-Plymouth-Webster  
Sherwood Eddie 1957-58 School-City-Bourbon #2914F-10
Sherwood Eddie 1st Gr. 1958-59 School-City-Bourbon #2914F-11A
Sherwood Eddie 3rd gr. 1960-61 School-City-Bourbon  
Sherwood Kenneth 1953-54 School-City-Bourbon #2914F-8
Sherwood Kenneth 1st Gr. 1954-55 School-City-Bourbon #2914F-9
Sherwood Leland 5th-6th Gr. 1930-1 School-City-LaPaz  
Sherwood Leroy 1st & 2nd Gr. 1922 & 23 School-City-LaPaz  
Sherwood Mary 1928-9 School-City-LaPaz  
Sherwood Susan 4th Gr. 1964-5 School-City-Plymouth-Webster  
Shiar Russell 1908 School-City-Plymouth-Webster news pic
Shidaker Wanda nee Miller 1941 Schools-City-Inwood #1634B
Shidler Bobby 1940-1 School-City-LaPaz  
Shidler Cory Kind. 1991-2 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205H
Shidler Robert 1st Gr. 1939-40 School-City-LaPaz  
Shilt Jean Marie 3rd. Gr. 1965-6 School-City-Plymouth-Webster  
Shindel Richard Class of 1895 School-City-Ply.-Washington #753C
Shipley William D. 5th Gr. 1955-6 Schools-City-Ply-Jefferson #6541H
Shirar Estella Mae Class of 1935 School-City-Plymouth-Lincoln  
Shirar Eva Faculty 1960-1 School-City-Plymouth-Webster #6574B
Shirar Phyllis PHS orchestra 1948 School-City-Plymouth-Lincoln  
Shire Eva 4th gr. 1953 School-city-Tyner #3699B
Shireman Allen 1955-6 Schools-City-Inwood  
Shireman Allen 1954-5 Schools-City-Inwood  
Shireman Carol 3rd Grd. 1929 School-City-Plymouth-Webster  
Shireman John 1937 group outdoors School-City-Ply.-Washington  
Shireman Larry 4th Gr. 1961 School-City-Plymouth-Webster  
Shireman Lola 1951-52 Schools-City-Inwood  
Shireman Lola 1952-3 Schools-City-Inwood  
Shireman Mike 3rd Gr. 1955 School-City-Plymouth-Webster  
Shireman Reggie 1951 School-City-Plymouth-Webster  
Shirk Ashley Kind. 1989-90 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205E
Shirk Nicole Kind. 1986-7 A. M. Schools-City-Ply-Jefferson #6204H
Shirk Vernon 12th Gr. 1935 School-City-LaPaz  
Shirley Miller 7th gr. 1949-50 School-City-Bourbon  
Shively Beth faculty 1975-6 Schools-City-Ply-Jefferson #6206C
Shively Billy 1951-52 Schools-City-Inwood  
Shively Billy 1950-1 Schools-City-Inwood  
Shively Bob Kind. 1969-70 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202E
Shively Cloice 5th and 6th 1936-7 Schools-City-Inwood #1729C
Shively Cloice 5th gr. 1936 Schools-City-Inwood  
Shively Cloice 7th and 8th 1937 Schools-City-Inwood  
Shively Cloise school patrol School-City-Ply.-Washington #5911B
Shively Darla 2nd Gr. 1968-69 School-City-Bourbon  
Shively Darla 4th Gr. 1970-71 School-City-Bourbon  
Shively Dorlan 1928-29 Schools-City-Inwood  
Shively Dorlan 1926-7 Schools-City-Inwood  
Shively Dorlan 1925-6 Schools-City-Inwood  
Shively Dorlan 1st and 2nd 1926 Schools-City-Inwood  
Shively Douglas 1st Gr. 1965-66 School-City-Bourbon #2914F-13
Shively Genevieve nee Warner 8th Gr. Dom. Science School-City-Culver #2914B
Shively Harold 1939-40 Schools-City-Inwood  
Shively Harold 4th Gr. 1935 Schools-City-Inwood  
Shively Harold 6th Gr. 1937-8 Schools-City-Inwood  
Shively Harold 1st and 2nd Schools-City-Inwood  
Shively Jack L. Flora collection School-City-Bremen  
Shively Jack 1950 Sr. trip School-City-Bremen #6483J
Shively Jerry 1957 Schools-City-Inwood  
Shively Julie Kind. 1977-8 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203D
Shively Lisa 1st Gr. 1965-66 School-City-Bourbon #2914F-13
Shively Michael Kind. 1979-80 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203H
Shively Orville Linkville 6th, 7th, 8th Schools-County-North  
Shively Orville picture c. Linkville Schools-County-North  
Shively Phyllis 1st grade 1949-50 School-City-Bourbon  
Shively Ralph Class of 1929 as Freshman School-City-Bourbon  
Shively Russell 11th. Gr. 1929 School-City-Bourbon  
Shively Sally 1st Gr. 1943-44 School-City-Bourbon  
Shively Stanley 5th Gr. 1962 School-City-Plymouth-Webster  
Shively Stanley 2nd gr. 1956 Schools-City-Inwood  
Shively Stephen 1st Gr. 1951-52 School-City-Bourbon #2915F-6
Shively Tom 2nd gr. 1956 Schools-City-Inwood  
Shively Tom "Z" Schools-City-Inwood  
Shively Vera 7th and 8th 1933-4 Schools-City-Inwood #1729C
Shively Vera 715 Schools-City-Inwood  
Shively Wayne 2nd Gr. Miss Lucas School-City-Bourbon  
Shively Wayne 3rd Gr. Miss Blue School-City-Bourbon  
Shively Wayne 7th and 8th 1933-4 Schools-City-Inwood #1729C
Shively Wayne 1928-29 Schools-City-Inwood  
Shively Wayne 1926-7 Schools-City-Inwood  
Shively Willard ca. 1905 School-City-Bourbon #2982
Shively Willard abt. 1906 School-City-Bourbon #2982
Shivers Andy Kind. 1991-2 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205H
Shivers Connie 1952-3 School-County-Green Twp.  
Shivers Connie 1951 School-County-Green Twp. #3225A-15
Shivers David 7th Gr. 1956-7 School-City-Argos  
Shivers Janet Kay 1st & 2nd 1943-4 School-County-Green Twp. #3225B-7
Shivers L. Freshman 1922 School-City-Argos #3044D
Shivers Larry 7th & 8th 1940 School-County-Green Twp. #2424-1
Shivers Larry 7th & 8th 1950-51 School-County-Green Twp. #2424-2
Shivers Larry 1946-7 School-County-Green Twp. #3225A-11
Shivers Morgan Kind. 1988-9 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205D
Shivers Phyllis nee Snyder 7th Gr. 1956-7 School-City-Argos  
Shivers Sharon 8th Gr. 1953-4 School-City-Argos #2445B-2
Shivers Sharon 7th Gr. 1952-3 School-City-Argos #2445A-2
Shivley Cloice notched picture Schools-City-Inwood  
Shivley Clooice Gr. 5, 6, 7, 8 Schools-City-Inwood  
Shock Adam Kind. 1987-8 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205B
Shock Kelly Kind. 1977-8 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203D
Shock Linda Class of 1964 School-City-Culver  
Shock MaryAnn Class of 1964 School-City-Culver  
Shoemaker Betty gr. 1&2 1923-4 School-City-Argos #6052
Shoemaker John 50th reunion class of 1915 School-City-Ply.-Washington  
Shoemaker John 3rd Gr. 1902 School-City-Plymouth-Webster #1245B
Shoemaker Laura 2nd gr. 1922-3 School-City-Plymouth-Webster #5421-A
Shoemaker Maxwell Burr Oak ca. 1926 School-County-Union Twp.  
Shoemaker Melita 8th gr. Grad School-City-Plymouth-Webster #842C
Shoemaker Pamela 3rd. Gr. 1967-8 School-City-Argos #5895C
Shook Theresa Kind. 1973-4 A. M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202I
Shoppe Jerome 3rd and 4th Linkville 1934-5 Schools-County-North  
Shoppe Jerome 1935 Linkville Schools-County-North  
Shorter Harlen 8th Gr. 1940 School-City-LaPaz  
Shorter Harlen 10th Gr. 1942 School-City-LaPaz  
Shorter Johnny 1951-2 School-City-Plymouth-Webster  
Shriver Evelyn Class of 1942 School-City-Culver #5786A
Shriver Lucille 1939 grads School-City-Culver  
Shrock Jeanne 7th and 8th gr. 1945 Schools-City-Inwood  
Shrock Julian 7th and 8th gr. 1945 Schools-City-Inwood  
Shrock Olen Muncie 1939 School-County-German Twp.  
Shroder Shirley 1941-2 School-City-LaPaz  
Shultz Joyce 5th Gr. 1927-8 Tee. School-County-Polk Twp. #5557
Shultz Margaret 4th gr. 1953 School-city-Tyner #3699B
Shultz Ruth 4th Gr. 1926-27 School-City-Ply.-Washington  
Shumaker Calvin 1st. Gr. 1933 School-City-Bremen  
Shumaker Harold collage picture School-City-Bourbon  
Shumaker Maggie #13 School-County-Bourbon Twp.  
Shumaker Victor Sauer Kraut 1914 School-County-Bourbon Twp.  
Shumaker Victor #13 School-County-Bourbon Twp.  
Shunk Bill FFA Judging team School-City-Argos #5839A
Shunk George FFA Judging team School-City-Argos #5839A
Shunk George Vo-AG School-City-Argos #5840-B
Shunk Ruth 1919 School-City-Tippecanoe  
Shunk Wayne B School-City-Tippecanoe  
Shunk Wayner 1927-8 School-City-Tippecanoe  
Shupert Kane Kind. 1978-9 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203F
Shyder Guilford Class of 1951 School-city-Tyner  
Sibert Joyce Class of 1938 School-city-Tyner  
Sick Dave West students 1953 School-County-West Twp. #6017C
Sickafoose Lucile 1941-42 teachers School-City-LaPaz #5808A
Sickafoose Lucille 1941-2 School-City-LaPaz  
Sickman Max 1927 School-City-Bourbon  
Sickman Phyllis G Schools-City-Inwood  
Sickman Roy 5th grade 1926 School-City-Bourbon #2424
Sickmeiler Bobbi Kind. 1973-4 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202H
Sickmiller Benji Kind. 1974-5 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6206K
Sickmiller Betty 1951 Class of 1956 School-City-Ply.-Washington  
Sickmiller Donavan Gr. 5, 6, 7, 8 Schools-City-Inwood  
Sickmiller Donovan 5th and 6th 1936-7 Schools-City-Inwood #1729C
Sickmiller Juanita 1939-40 Schools-City-Inwood  
Sickmiller Juanita 1939-40 Schools-City-Inwood #1729C
Sickmiller Kenneth 392 School-City-Tippecanoe  
Sickmiller Kenneth 1926-7 Schools-City-Inwood  
Sickmiller Kenneth 1925-6 Schools-City-Inwood  
Sickmiller Kenny 1932-3 School-City-Tippecanoe #5240A
Sickmiller Lowell 1938-9 Schools-City-Inwood  
Sickmiller Lowell 1939-40 Schools-City-Inwood  
Sickmiller Phyllis 1938-9 Schools-City-Inwood  
Sickmiller Rachael 1939-40 Schools-City-Inwood  
Sickmiller Rachel 1939-40 Schools-City-Inwood #1729C
Sickmiller Raymond gr. 1&2 1923-4 School-City-Argos #6052
Sickmiller Wayne abt. 1929 School-City-Tippecanoe  
Siddall Dick 3rd Gr. 1969-70 School-City-Ply.-Washington #5895F
Siddall Glenna Mae Class of 1951 School-City-LaPaz #6117A
Siddall Paul Class of '42 in 1946 School-County-West Twp. #6619A
Signs Doris 1941-2 School-City-LaPaz  
Signs Jeannie 4th Gr. 1944-5 School-City-LaPaz  
Signs Nancy 1940-1 School-City-LaPaz  
Sigrist Kacy Kind. 1986-7 A. M. Schools-City-Ply-Jefferson #6204H
Sikora Helen Class of 1951 School-City-Culver  
Sills Keith 1944 School-City-Tippecanoe  
Silvers Ordo gr. 7&8 ca. 1909 School-City-Argos  
Silveus Michaeleen 1st Gr. 1958-59 School-City-Bourbon #2914F-11A
Silveus Michaeleen 3rd gr. 1960-61 School-City-Bourbon  
Silveus Patrick 1st Gr. 1960-61 School-City-Bourbon #2914F-12
Silvius Blanche #2 School-County-Bourbon Twp.  
Silvius Lola 10th Gr. 1947-8 School-City-Bourbon  
Silvius Louie #2 School-County-Bourbon Twp.  
Silvius Trella #2 School-County-Bourbon Twp.  
Silvius Vickie Lynn 1957-58 School-City-Bourbon #2914F-10
Simmons Gary 3rd. Gr. 1969-70 School-City-Bourbon  
Simmons Gary 4th Gr. 1970-71 School-City-Bourbon  
Simmons Maxine 8th Gr. 1932 School-City-Bourbon #2424-6
Simon Elsie Co. Line School snowy day Schools-County-North  
Simon Richard Co. Line School snowy day Schools-County-North  
Simon Ruth Co. Line School snowy day Schools-County-North  
Simons Charlotte nee Thomas 50th reun. class of 1921 School-City-Ply.-Washington  
Simons Hazel gr. 7&8 ca. 1909 School-City-Argos  
Simpson Dana Kind. 1972-3 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6206J
Simpson Joe ca. 1935 School-City-LaPaz #5591
Simpson Joe 1st & 2nd Gr. 1922 & 23 School-City-LaPaz  
Simpson Kelley Kind. 1967-8 Schools-City-Ply-Jefferson #6206F
Simpson Margaret Orchestra 1926-7 School-City-LaPaz  
Simpson Margaret 1928-9 School-City-LaPaz  
Simpson Tracey Kind. P.M. 1966-7 Schools-City-Ply-Jefferson #6202A
Sinclair Caroline Grad. class of 1938 School-City-Argos  
Sinclair Caroline 7th and 8th Gr. 1933-4 School-County-Walnut Twp. #6254B
Singery Arnold 60th reunion Class School-City-Plymouth-Lincoln  
Singery Eva probably Simmons School-County-Bourbon Twp.  
Singery Mary Class of 1935 School-City-Plymouth-Lincoln  
Singery Wayne probably Simmons School-County-Bourbon Twp.  
Singleton Clarence Orchestra 1926-7 School-City-LaPaz  
Singleton Lawrence Orchestra 1926-7 School-City-LaPaz  
Singrey Allen 1949-50 Schools-City-Inwood  
Singrey Allen 1950-1 Schools-City-Inwood  
Singrey Bonnie 1954-5 Schools-City-Inwood  
Singrey Bonnie 1953-4 Schools-City-Inwood  
Singrey Carl 3rd and 4th 1941 Schools-City-Inwood  
Singrey Carl R. class of 1949 grads School-City-Bourbon  
Singrey Carl R. sr. class trip School-City-Bourbon  
Singrey Jane 1943-44 School-City-Bourbon #2914F-1
Singrey Jane 9th Gr. 1950-1 School-City-Bourbon  
Singrey Jane 10th gr. 1952-3 School-City-Bourbon  
Singrey Jane 11th gr. 1953-4 School-City-Bourbon  
Singrey Jane 12th gr. 1954-5 School-City-Bourbon  
Singrey Jane 7th gr. 1949-50 School-City-Bourbon  
Singrey Jane 8th gr. 1950-1 School-City-Bourbon  
Singrey Jane 3rd gr. 1945-6 School-City-Bourbon  
Singrey Jane 1944-45 School-City-Bourbon #2914F-2
Singrey Lee 1954-5 Schools-City-Inwood  
Singrey Lee 1953-4 Schools-City-Inwood  
Singrey Lowell 1951-52 Schools-City-Inwood  
Singrey Lowell 1950-1 Schools-City-Inwood  
Singrey Margie 1955-6 Schools-City-Inwood  
Singrey Margie 1956-57 Schools-City-Inwood  
Singrey Margie 1956-57 Schools-City-Inwood  
Singrey Mary 1st and 2nd 1926 Schools-City-Inwood  
Singrey Mary 7th and 8th 1931 Schools-City-Inwood  
Singrey Paul Roberts School 1919 School-County-Center Twp. #5722
Singrey Phyllis 1953-4 Schools-City-Inwood  
Singrey Phyllis 1952-3 Schools-City-Inwood  
Singrey Russell 1st and 2nd 1926 Schools-City-Inwood  
Singrey Russell 7th and 8th 1931 Schools-City-Inwood  
Singrey Russell 1957 Schools-City-Inwood  
Singrey Arnold 1925-6 Schools-City-Inwood  
Singrey Carol F Schools-City-Inwood  
Singrey Cleo 1938-9 Schools-City-Inwood  
Singrey Cleo F Schools-City-Inwood  
Singrey Cleo G Schools-City-Inwood  
Singrey Mark 7th and 8th 1935-6 Schools-City-Inwood #1729C
Singrey Mark 715 Schools-City-Inwood  
Singrey Mark 7th and 8th Schools-City-Inwood #1729C
Singrey Mary 1927-8 Schools-City-Inwood  
Singrey Mary 1926-7 Schools-City-Inwood  
Singrey Mary 1925-6 Schools-City-Inwood  
Singrey Russell 1927-8 Schools-City-Inwood  
Singrey Russell 1926-7 Schools-City-Inwood  
Singrey Russell 1925-6 Schools-City-Inwood  
Siple Clair 1941 band School-City-Argos  
Siple Clair Class of 1942 grads School-City-Argos  
Siple Clair 7th & 8th gr. 1936-7 School-County-Green Twp. #5548A
Siple Helen Hibbard 1917 School-County-Union Twp.  
Sisk Chester 50th reunion Class of 1925 School-City-Plymouth-Lincoln #6362A
Sisk David 50th reunion Class of 1949 School-City-Plymouth-Lincoln  
Sisk David 1937 group outdoors School-City-Ply.-Washington  
Sisk David 1939-40 Linkville Schools-County-North  
Sisk David 1940-1 Linkville Schools-County-North  
Sisk Orpha 8th Gr. 1924 School-City-Ply.-Washington  
Sisk Virginia 50th reunion Class of 1925 School-City-Plymouth-Lincoln #6362A
Sissel Ambrose undated C School-County-Green Twp.  
Sissel Ambrose undated D School-County-Green Twp.  
Sissel Martha Louise 8th gr. 1924 School-City-Argos  
Sites D. E. Math teacher ca. 1915 School-City-Bourbon #2982B
Sites David Faculty 1915-16 School-City-Bourbon #2424-3
Sites   Class of 1919 School-City-Bourbon  
Skala Joan 1954-55 Sunshine Club School-County-West Twp.  
Skala Joan 1953 Sunshine Club School-County-West Twp.  
Skidmore Richie Kind. 1979-80 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203H
Skiles Chris Kind. 1970-71 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6206H
Skiles Doug Kind. 1972-3 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6206I
Skiles Rick 10th Gr. 1958-9 School-city-Tyner  
Skiles Russell Polk Twp. High School 1932 School-city-Tyner #5557
Skiles Sandra 8th gr. 1956-7 School-city-Tyner  
Skiles Sandrar 4th gr. 1953 School-city-Tyner #3699B
Skinner Jeanne Room 3 1922-3 School-City-Plymouth-Webster  
Skyles Junior grade one 1927 Linkville Schools-County-North  
Slabaugh Cindy 4th Gr. 1961-2 School-City-Plymouth-Webster  
Slabaugh Debra 4th Gr. 1963-4 School-City-Plymouth-Webster  
Slabaugh Janet 1st Gr. 1950-51 School-City-Bourbon #2914F-5
Slabaugh Janet 1st Gr. 1950-1 School-City-Plymouth-Webster  
Slabaugh Janet 4th Gr. 1953-4 School-City-Plymouth-Webster  
Slabaugh Janet 5th Gr. 1954-5 School-City-Plymouth-Webster  
Slabaugh Janet 2nd Gr. 1951-52 School-City-Plymouth-Webster  
Slabaugh Janet 3rd Gr. 1952-3 School-City-Plymouth-Webster  
Slabaugh Joann 1st Gr. 1948-49 School-City-Bourbon #2914F-4
Slabaugh Wilma Muncie 1939 School-County-German Twp.  
Slagel Mary Jean 1941 band School-City-Argos  
Slagle Janice 8th Gr. 1953-4 School-City-Argos #2445B-2
Slagle Janice 7th Gr. 1952-3 School-City-Argos #2445A-2
Slagle Janice 1st Gr. 1946-47 School-City-Argos #5896B
Slane Judy 1952-3 School-County-Green Twp.  
Slaughterback Harry Hibbard 1917 School-County-Union Twp.  
Slaughterback John Hibbard 1917 School-County-Union Twp.  
Slaughton Rosie Greenbush 1892 School-County-Bourbon Twp.  
Slauter Tom 4th Gr. 1968 School-City-Plymouth-Webster  
Slaven Joe 1944 School-City-Tippecanoe  
Slaybaugh Dawn Kind. 1978-9 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203G
Slaybaugh Jay Kind. 1975-6 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203B
Slaybaugh John 3rd gr. 1938-9 School-City-Ply.-Washington  
Slayter James gr. 7&8 ca. 1909 School-City-Argos  
Slemp Stephanie Kind. 1991-2 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205H
Sliter David Toy Shop Musical School-City-LaPaz #5280D
Sliter Doris nee Farver 1943-4 School-City-LaPaz  
Sliter James 1957-58 School-City-Bourbon #2914F-10
Sliter James 1st Gr. 1958-59 School-City-Bourbon #2914F-11A
Sliter James 3rd gr. 1960-61 School-City-Bourbon  
Sliter James 4th Gr. 1961-2 School-City-Bourbon  
Sliter Nettie 1st Gr. 1965-66 School-City-Bourbon #2914F-13
Sloan Dororthy nee Ames faculty 1942-3 School-City-LaPaz #5808B
Sloan Dorothy nee Ames 1944-45 teachers School-City-LaPaz #5808C
Sloan Dorothy nee Ames 1944-5 teachers School-City-LaPaz #5808C
Slonaker Deane West 1951-2 School-County-West Twp. #2424F
Slough Arthur probably Simmons School-County-Bourbon Twp.  
Slough Inez Bourbon girls School-City-Bourbon #996D
Slough Lowell probably Simmons School-County-Bourbon Twp.  
Slough Madeline collage picture School-City-Bourbon  
Slough Mary probably Simmons School-County-Bourbon Twp.  
Small John West students 1953 School-County-West Twp. #6017C
Smalley Justin Kind. 1989-90 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205E
Smeltzer Roberta Maxinkuckee 1936 School-County-Union Twp.  
Smiley Donna 153 School-City-Tippecanoe  
Smiley Donna on bleachers School-City-Tippecanoe  
Smiley Edna 8th gr. 1924 School-City-Argos  
Smiley Garry 1949-50 School-City-Tippecanoe  
Smiley Garry 1918-50 School-City-Tippecanoe  
Smiley Harriet gr. 1&2 1923-4 School-City-Argos #6052
Smiley Juliius Gr. 5, 6, 7, 8 Schools-City-Inwood  
Smiley Julius 7th and 8th 1935-6 Schools-City-Inwood #1729C
Smiley Julius 5th and 6th 1936-7 Schools-City-Inwood #1729C
Smiley Julius "Sam" 1940 cheerleaders School-City-Bourbon  
Smiley Miss - teacher 5th grade 1926 School-City-Bourbon #2424
Smiley Richard Gr. 5, 6, 7, 8 Schools-City-Inwood  
Smiley Sherry 1949-50 School-City-Tippecanoe  
Smiley Richard? 5th and 6th 1936-7 Schools-City-Inwood #1729C
Smith Albert 7th & 8th gr. 1936-7 School-County-Green Twp. #5548A
Smith Alberta 1941 band School-City-Argos  
Smith Alberta Class of 1942 grads School-City-Argos  
Smith Andrew 3rd gr. 1976-7 School-City-Ply-Wash #2 #5898B
Smith Artie 1906 8th gr. grads School-County-Bourbon Twp.  
Smith Beatrice 4th Gr. 1926-27 School-City-Ply.-Washington  
Smith Beatrice Class of 1945 School-city-Tyner  
Smith Ben Jrs. 1946-7 School-city-Tyner  
Smith Bessie Greenbush 1892 School-County-Bourbon Twp.  
Smith Betty Anne Class of 1939 School-City-LaPaz  
Smith Betty nee Snoke 45th reunion class of 1950 School-City-Plymouth-Lincoln  
Smith Brett Kind. 1968-9 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202C
Smith Brian Kind. 1970-71 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6206H
Smith Carl Twin Lakes school 1920-21 School-County-West Twp.  
Smith Carol 4th Gr. 1961 School-City-Plymouth-Webster  
Smith Carol S. 4th gr. 1963-4 School-City-Ply.-Washington #6207F
Smith Charles 1941-2 School-County-Green Twp.  
Smith Cleo 1928-9 Waner Schools-County-North  
Smith Daisy 1965 50th reunion School-City-Culver #2248B
Smith Dale 7th gr. 1933-34 School-City-Bourbon  
Smith Dale 8th Gr. 1934-5 School-City-Bourbon  
Smith David 1946-7 Schools-City-Inwood  
Smith David Allen 1935 School-County-Green Twp. #3225B-2
Smith David Lee 7th & 8th 1948-9 School-County-Green Twp. #2424-3
Smith David Lee 1935 School-County-Green Twp. #3225B-2
Smith Debra 1954-5 Schools-City-Inwood  
Smith Dick 45th reunion class of 1950 School-City-Plymouth-Lincoln  
Smith Dolly Muncie 1927 School-County-German Twp.  
Smith Dolly grade one 1926 Linkville Schools-County-North  
Smith Doris 7th and 8th gr. 1945 Schools-City-Inwood  
Smith E. P. class of 1949 grads School-City-Bourbon  
Smith E. P. sr. class trip School-City-Bourbon  
Smith E. P. Teacher Class of 1929 as Freshman School-City-Bourbon  
Smith E. P. Principal 12th gr. 1954-5 School-City-Bourbon  
Smith Earl West ca. 1920 School-County-West Twp. #5953B
Smith Eddie 3rd Gr. 1971-2 School-City-Ply-Wash #2 #5895J
Smith Edgar Paul Class of 1956 School-City-Bourbon  
Smith Elizabeth nee Hutchings 40th Reunion class of 1948 School-City-Plymouth-Lincoln  
Smith Ellen 1st & 2nd 1943-4 School-County-Green Twp. #3225B-7
Smith Elmer teacher 1944 School-City-Tippecanoe  
Smith Elmer L. Class of 1944 School-City-Tippecanoe  
Smith Evan Kind. 1990-1 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205F
Smith Evelyn West 1957 School-County-West Twp.  
Smith Evelyn 10th Gr. 1955 West School-County-West Twp.  
Smith Evelyn 11th Gr. 1956 West School-County-West Twp.  
Smith Evelyn 1954-55 Sunshine Club School-County-West Twp.  
Smith Fern 1930-1 School-County-West Twp.  
Smith Fern 9th gr. 1930 School-County-West Twp. #5729C
Smith Fern 1930-1 West School-County-West Twp.  
Smith Florence teacher #2 ca. 1914 School-County-German Twp.  
Smith Gabrielle 1930-1 School-County-West Twp.  
Smith Gabrielle 1930-1 West School-County-West Twp.  
Smith Gail 1928-29 Schools-City-Inwood  
Smith George #3 Frosh Class 1919 School-City-Ply.-Washington  
Smith Glee 9th Gr. 1929 School-City-LaPaz #5591
Smith Glenna Class of '42 in 1946 School-County-West Twp. #6619A
Smith Harry 1928-29 Schools-City-Inwood  
Smith Hazel Rutland 1904 School-County-Union Twp.  
Smith Helen undated C School-County-Green Twp.  
Smith Helen undated E School-County-Green Twp.  
Smith Jack 1944-45 School-City-Bourbon #2914F-2
Smith Jack 1943-44 School-City-Bourbon #2914F-1
Smith Jackie 3rd Gr. 1963 School-City-Ply.-Washington #5900B
Smith Jackie 1st Gr. 1961-2 School-City-Ply.-Washington #5896A
Smith James abt. 1906 School-City-Bourbon #2982
Smith James Greenbush 1892 School-County-Bourbon Twp.  
Smith Jan faculty 1981-2 Schools-City-Ply-Jefferson #6206D
Smith Jeff Gr. 1 1960-1 School-City-Ply.-Washington #6034G1
Smith Joan 1st Gr. 1938-9 School-City-LaPaz #5897B
Smith Joan 1st Gr. 1940-1 School-City-LaPaz #5897A-2
Smith Joann 1941-2 School-City-LaPaz  
Smith Juliana 1954-5 Schools-City-Inwood  
Smith Juliana 1953-4 Schools-City-Inwood  
SMith June nee Hartman Reunion class of 1951 School-City-Plymouth-Lincoln #5757E
Smith Kathryn 11th. Gr. 1929 School-City-Bourbon  
Smith Kathy West students 1953 School-County-West Twp. #6017C
Smith Kay Lou L. Flora collection School-City-Bremen  
Smith Kay Lou 1950 Sr. trip School-City-Bremen #6483J
Smith Kenneth 3rd and 4th gr. 1949 School-County-Green Twp. #3225A5
SMith Kyle Kind. 1991-2 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205H
Smith Laurel 3rd. Gr. 1965-6 School-City-Plymouth-Webster  
Smith LeRoy 1909 Mt. Pleasant School-County-Union Twp. #5754A
Smith Liz nee Hutchings Reunion Class 1948 School-City-Plymouth-Lincoln  
Smith Margaret Burr Oak 1936-7 School-County-Union Twp.  
Smith Margaret Ann nee Keyser Linkville 1939-40 Schools-County-North  
Smith Margaret Ann nee Keyser 1st and 2nd Grade 1935 Schools-County-North  
Smith Margaret Ann nee Keyser 1940-1 Linkville Schools-County-North  
Smith Margaret nee Keyser 25th reunion Class of 1947 School-City-Plymouth-Lincoln  
Smith Marge nee Keyser 3rd and 4th Grade Linkville Schools-County-North  
Smith Margie nee Keyser 50th reun. Class of 1947 School-City-Plymouth-Lincoln  
Smith Mark Class of 1942 School-City-Plymouth-Lincoln #2161D
Smith Marvin at Tyner High 1913 School-City-Tyner  
Smith Mary A School-County-West Twp.  
Smith Mary 1928 West School-County-West Twp. #5729A
Smith Merrit Reunion Class 1948 School-City-Plymouth-Lincoln  
Smith Merritt 40th Reunion class of 1948 School-City-Plymouth-Lincoln  
Smith Mike 3rd. Gr. School-City-Ply.-Washington #5896G
Smith Mildred Class of 1929 School-County-West Twp. #6586K
Smith Mornadeane Class of 1942 School-City-Plymouth-Lincoln #2161D
Smith Myrtle Rutland 1904 School-County-Union Twp.  
Smith Ned 50th Reunion class of 1946 School-City-Plymouth-Lincoln  
Smith Norma 3rd and 4th 1946-7 Schools-City-Inwood  
Smith Norma 5th and 6th 1948-9 Schools-City-Inwood  
Smith Norma J. 1949-50 Schools-City-Inwood  
Smith Norma J. 1948-9 Schools-City-Inwood  
Smith Normadeane class of 1942 School-City-Plymouth-Lincoln  
Smith O. T. 1965 50th reunion School-City-Culver #2248B
Smith Ollie 1906 8th gr. grads School-County-Bourbon Twp.  
Smith Ott Rutland 1904 School-County-Union Twp.  
Smith Paul L. Flora collection School-City-Bremen  
Smith Paul 1950 Sr. trip School-City-Bremen #6483J
Smith Pearl Rutland 1904 School-County-Union Twp.  
Smith Robert Rutland 1904 School-County-Union Twp.  
Smith Ronald 8th Gr. 1952-3 School-City-Argos #2445B-1
Smith Ronald 7th Gr. 1951-2 School-City-Argos #2445A-1
Smith Tim Kind. 1971-2 A. M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202F
Smith Tina Kind. 1971-2 P. M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202G
Smith Trenton Kind. 1986-7 A. M. Schools-City-Ply-Jefferson #6204H
Smith Vera #4 Sophomores 1919 School-City-Ply.-Washington  
Smith Violet Class of 1945 School-city-Tyner  
Smith Virginia Class of 1947 School-city-Tyner  
Smith Virginia Jr.class 1945-6 School-city-Tyner  
Smith Vivian 1935 School-County-Green Twp. #3225B-2
Smith Walter Class of 1933 School-City-Plymouth-Lincoln  
Smith Wayne Class of 1945 School-city-Tyner  
Smith Willodean 7th Gr. 1941-42 School-City-LaPaz #5838C
Smith Wm. 1906 8th gr. grads School-County-Bourbon Twp.  
Smith Brad Kind. 1976-7 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203C
Smith Edith nee Kamo 1918 class School-City-Argos #5761D
Smith Jeff 3rd gr. 1976-7 School-City-Ply-Wash #2 #5898B
Smith Karen 3rd. Gr. 1967-8 School-City-Argos #5895C
Smith Margaret nee Carter Maxinkuckee 1936 School-County-Union Twp.  
Smith Mike 3rd Gr. 1979-80 School-City-Ply-Wash #2 #5897C-1
Smith Mitchell Kind. 1973-4 A. M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202I
Smith Shellie Kind. 1975-6 P/M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203A
Smoke Jean nee Kehoe 40th Reunion class of 1948 School-City-Plymouth-Lincoln  
Snapp Adrian Hibbard 1921-22 School-County-Union Twp. #6029 A
Snapp Adrian Hibbard 1928-9 School-County-Union Twp. #6029B
Snapp Mae Hibbard 1917 School-County-Union Twp.  
Snell Maxine 1934-35 Orchestra School-City-Bourbon  
Snell Maxine orchestra abt1936 School-City-Bourbon  
Snepp Frank abt. 1903-4 School-City-Bourbon  
Snider Donald #3 Frosh Class 1919 School-City-Ply.-Washington  
Snider Susie nee Stansbury 50th reunion Class of 1925 School-City-Plymouth-Lincoln #6362A
Snider Verlie 1939-40 Schools-City-Inwood  
Snipes James 1944-45 School-City-Bourbon #2914F-2
Snipes Patricia 1945-46 School-City-Bourbon #2915B-3
Snoke Becky 3rd gr. 1976-7 School-City-Ply-Wash #2 #5898B
Snoke Debra 4th Gr. 1964-5 School-City-Plymouth-Webster  
Snoke Eileen 1927-28 School-City-Argos #4164-J
Snoke Pearl 4th Gr. 1926-27 School-City-Ply.-Washington  
Snook John 1929 West School-County-West Twp. #2777D
Snyder Agnes nee Hite 50th reun. Class of 1934 School-City-Plymouth-Lincoln  
Snyder Alberta Grad. class of 1938 School-City-Argos  
Snyder Alberta 1st and 2nd Gr. 1927 School-County-Walnut Twp. #6254A
Snyder Alberta 7th and 8th Gr. 1933-4 School-County-Walnut Twp. #6254B
Snyder Amy Kind. 1976-7 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203C
Snyder Anna 8th Gr. 1916 School-City-Bourbon  
Snyder Barbara 1946 twirlers School-City-Culver  
Snyder Barbara Band 1945-6 School-City-Culver  
Snyder Barbara Gr. 1&2 1934-5 School-City-Culver #5400
Snyder Barbara Class of 1946 School-City-Culver  
Snyder Barbara 7th Gr. 1941-42 School-City-LaPaz #5838C
Snyder Barbara 7th and 8th 1942 Schools-City-Inwood  
Snyder Barbara 3rd and 4th 1946-7 Schools-City-Inwood  
Snyder Barbara Linkville 1939-40 Schools-County-North  
Snyder Barbara 1st and 2nd Grade 1936-7 Schools-County-North  
Snyder Barbara 3rd and 4th Grade Linkville Schools-County-North  
Snyder Barbara 3rd and 4th Linkville 1937-8 Schools-County-North  
Snyder Barbara 1940-1 Linkville Schools-County-North  
Snyder Barbara 3rd and 4th 1938 Linkville Schools-County-North  
Snyder Barbara Ruth 1946 grads School-City-Culver  
Snyder Bill Class of 1951 School-City-Culver  
Snyder Billy 1941 Schools-City-Inwood #1634B
Snyder Bob play cast 1937 School-City-Ply.-Washington  
Snyder Carol 4th Gr. 1961-2 School-City-Plymouth-Webster  
Snyder Charles Class of 1964 School-City-Culver  
Snyder Chris Kind. 1978-9 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203G
Snyder Clarence 1st and 2nd Gr. 1927 School-County-Walnut Twp. #6254A
Snyder Daisy 4th & 5th 1937-8 School-County-Green Twp.  
Snyder Darrell 8th Gr. 1955-6 School-City-Argos #2445B-3
Snyder Dodothy 5th and 6th 1944-5 Schools-City-Inwood  
Snyder Donna 1st Gr. 1940-1 School-City-LaPaz #5897A-2
Snyder Donna Lee 1941-2 School-City-LaPaz  
Snyder Donnie 1941 Schools-City-Inwood #1634B
Snyder Doris #4 Sophomores 1919 School-City-Ply.-Washington  
Snyder Doris 3rd and 4th Linkville 1934-5 Schools-County-North  
Snyder Doris 8th Gr. 1940-1 School-City-LaPaz #5808D-1
Snyder Dorothy 3rd and 4th Linkville 1940 Schools-County-North  
Snyder Doug 3rd. Gr. 1967-8 School-City-Argos #5895C
Snyder Eldon 8th Gr. 1940 School-City-LaPaz  
Snyder Ethel 1919 School-City-Tippecanoe  
Snyder Eugene 7th & 8th 1950-51 School-County-Green Twp. #2424-2
Snyder Evelyn 7th and 8th gr. 1945 Schools-City-Inwood  
Snyder Evelyn 1943-44 Schools-City-Inwood  
Snyder Evelyn 5th gr. 1943 Schools-City-Inwood  
Snyder Evelyn 1940-1 Linkville Schools-County-North  
Snyder Evelyn 3rd and 4th Linkville 1938 Schools-County-North  
Snyder George cornerstone picture School-City-Plymouth-Webster #5407
Snyder Gladys Shaw teacher School-County-Walnut Twp.  
Snyder Herbert Rutland 1910 School-County-Union Twp.  
Snyder Howard 1928-9 School-City-LaPaz  
Snyder Imogene 7th gr. 1922 School-County-West Twp.  
Snyder Jacqueline 1946-7 Schools-City-Inwood  
Snyder James 1957-58 School-City-Bourbon #2914F-10
Snyder Janis 4th Gr. 1944-5 School-City-LaPaz  
Snyder Janus   School-City-LaPaz  
Snyder Janus 1947-8 School-City-LaPaz  
Snyder Janus 1948-9 School-City-LaPaz  
Snyder Jennie 1928-9 School-City-LaPaz  
Snyder Jennie 1926-7 Waner School Schools-County-North  
Snyder Jerry 1945-46 School-City-Bourbon #2915B-3
Snyder Jo Anna 1st gr. 1939 Schools-City-Inwood  
Snyder Joanna Class of 1951 School-City-Culver  
Snyder John A School-County-West Twp.  
Snyder John 1928 West School-County-West Twp. #5729A
Snyder John T. 4th Gr. 1961 School-City-Plymouth-Webster  
Snyder Leah Class of 1929 as Freshman School-City-Bourbon  
Snyder Leah #2 School-City-Tippecanoe  
Snyder Lois 1950-1 Schools-City-Inwood  
Snyder Lucille nee Barkey 50th Reunion class of 1946 School-City-Plymouth-Lincoln  
Snyder Mabel ca. 1915 School-City-Bourbon #2982B
Snyder Mabel 1915 grads School-City-Bourbon #2982D
Snyder Mabel 7th gr. 1922 School-County-West Twp.  
Snyder Marguerite 11th Gr. 1928-9 School-City-Bremen  
Snyder Marjorie 1942-43 Schools-City-Inwood  
Snyder Marjorie 1st and 2nd Grade 1937-8 Schools-County-North  
Snyder Marjorie 1939-40 Linkville Schools-County-North  
Snyder Marjorie 1940-1 Linkville Schools-County-North  
Snyder Marjorie Shaw teacher School-County-Walnut Twp.  
Snyder Marjory 7th and 8th gr. 1945 Schools-City-Inwood  
Snyder Marvin 1st Gr. 1960-61 School-City-Bourbon #2914F-12
Snyder Marvin 50th reun. Class of 1918 School-City-Plymouth-Lincoln #6406F
Snyder Marvin 7th & 8th 1950-51 School-County-Green Twp. #2424-2
Snyder Mary 4th Gr. 1926-27 School-City-Ply.-Washington  
Snyder Mary 1944 School-City-Tippecanoe  
Snyder Mary Ruth Grad. class of 1938 School-City-Argos  
Snyder Mary Ruth 1st and 2nd Gr. 1927 School-County-Walnut Twp. #6254A
Snyder Mary Ruth 7th and 8th Gr. 1933-4 School-County-Walnut Twp. #6254B
Snyder Merland 1st and 2nd Grade 1937-8 Schools-County-North  
Snyder Merton 1928-9 School-City-LaPaz  
Snyder Mike 1st Gr. 1950-1 School-City-Plymouth-Webster  
Snyder Mike 4th Gr. 1953-4 School-City-Plymouth-Webster  
Snyder Mike 5th Gr. 1954-5 School-City-Plymouth-Webster  
Snyder Mike 2nd Gr. 1951-52 School-City-Plymouth-Webster  
Snyder Mildred 5th-6th Gr. 1930-1 School-City-LaPaz  
Snyder Mildred Irene Class of 1939 School-City-LaPaz  
Snyder Neal Kind. 1969-70 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202D
Snyder Paul 153 School-City-Tippecanoe  
Snyder Paul, Jr. 3rd Gr. 1934-5 School-City-Culver  
Snyder Phyllis Class of 1944 School-City-Tippecanoe  
Snyder Ray 5th-6th Gr. 1930-1 School-City-LaPaz  
Snyder Rose Ann 1st Gr. 1947-8 School-City-Argos #5876D
Snyder Rose Ann 1950 School-County-Green Twp. SBT #555
Snyder Roy 1st Gr. 1938-9 School-City-LaPaz #5897B
Snyder Roy 1940-1 School-City-LaPaz  
Snyder Roy 1941-2 School-City-LaPaz  
Snyder Ruth 5th-6th Gr. 1930-1 School-City-LaPaz  
Snyder Sandra Study Hall 1949-50 School-City-Ply.-Washington  
Snyder Sharon 8th Gr. 1956-7 School-City-Argos #2445B-4
Snyder Sharon 1952-3 School-County-Green Twp.  
Snyder Stephen J. 5th Gr. 1955-6 Schools-City-Ply-Jefferson #6541H
Snyder Susan 1st Gr. 1965-66 School-City-Bourbon #2914F-13
Snyder Susie 1928-9 School-City-LaPaz  
Snyder Susie 1926-7 Waner School Schools-County-North  
Snyder Vera 1930 ca. School-County-Walnut Twp.  
Snyder Verna Rutland 1910 School-County-Union Twp.  
Snyder Viola 4th Gr. 1926-27 School-City-Ply.-Washington  
Snyder Violet ca. 1930 School-County-Walnut Twp.  
Snyder Violet ca. 1928 School-County-Walnut Twp.  
Snyder Virginia Class of '42 in 1946 School-County-West Twp. #6619A
Snyder Walter 1930 ca. School-County-Walnut Twp.  
Snyder Wanda Joy 1st & 2nd 1933 School-City-LaPaz  
Soales Laverne 1950 Sr. trip School-City-Bremen #6483J
Soales LaVerne 6th Gr. Safety School-City-Bremen #6483D
Sobinski Daniel 5th and 6th 1942-3 West Twp. School-County-West Twp. #6586C
Solis Manuel 2nd gr. 1956 Schools-City-Inwood  
Solman Eleanor Donaldson 1937-8 SBT 443 School-County-West Twp. #6619B
Solman Olympia Donaldson 1937-8 SBT 443 School-County-West Twp. #6619B
Solmos Thomas 1st Gr. 1966-7 School-City-Plymouth-Webster  
Solmos Tommy K. 1965-6 School-City-Plymouth-Webster  
Solomon Amelia 5th gr. 1934 Donaldson School-County-West Twp.  
Solomon Amelia 1933 Donaldson School-County-West Twp.  
Solomon Amelia Donaldson School-County-West Twp. #5889C
Solomon Bud 8th gr. 1941-2 School-County-Green Twp.  
Solomon Bud 1941-2 School-County-Green Twp.  
Solomon David 5th gr. 1934 Donaldson School-County-West Twp.  
Solomon David 1933 Donaldson School-County-West Twp.  
Solomon David 1936 Donaldson School-County-West Twp.  
Solomon David Donaldson School-County-West Twp. #5889C
Solomon David Donaldson 1937-8 School-County-West Twp. #6586
Solomon Eleanor Class of '42 in 1946 School-County-West Twp. #6619A
Solomon Eleanor 1936 Donaldson School-County-West Twp.  
Solomon Eleanor Donaldson 1937-8 School-County-West Twp. #6586
Solomon John 1930-1 School-County-West Twp.  
Solomon John 1930-1 West School-County-West Twp.  
Solomon Marie nee Ruff 3rd and 4th 1941-2 West School-County-West Twp. #6586B
Solomon Olympia 1936 Donaldson School-County-West Twp.  
Solomon Olympia Donaldson 1937-8 School-County-West Twp. #6586
Solomon Paul Donaldson 1937-8 School-County-West Twp. #6586
Solomon Pauline Donaldson 1937-8 School-County-West Twp. #6586
Solomon Pauline 5th and 6th 1942-3 West Twp. School-County-West Twp. #6586C
Sommers Bill Kind. 1960-1 School-City-Ply.-Washington  
Sommers Billy 1961-2 School-City-Ply.-Washington #6034F
Sommers Marc 1st Gr. 1951 School-City-Plymouth-Webster SBT #431
Sommers Penny 1960 School-City-Ply.-Washington #6034D
Sommers Richard Kind. 1967-8 Schools-City-Ply-Jefferson #6206F
Sommers Chic Kind. 1962-3 School-City-Ply.-Washington #6207E
Sonafrank Floyd 329 School-City-Tippecanoe  
Sonafrank Floyd A School-City-Tippecanoe  
Sonafrank Floyd 1932-3 School-City-Tippecanoe #5240A
Sonafrank Floyd 1931-2 School-City-Tippecanoe  
Sonafrank Floyd 1930-1 School-City-Tippecanoe  
Sonafrank Mrs. 1930-1 School-City-Tippecanoe  
Sonafrank Zelma A School-City-Tippecanoe  
South Bernice #2 Freshman - 1919 School-City-Ply.-Washington  
South Harold Reunion class of 1939 School-City-Plymouth-Lincoln  
South Harold Palmer Method School-City-Ply.-Washington  
South Harold 1926 School-City-Plymouth-Webster #5148A
South Harold 3rd Grd. 1929 School-City-Plymouth-Webster  
South Lois Class of 1942 School-City-Plymouth-Lincoln #2161D
South Lois class of 1942 School-City-Plymouth-Lincoln  
South Louise ca. 1926 School-City-Argos #3225A-1
South Patricia 1941 band School-City-Argos  
Southworth John band 1905 School-City-Ply.-Washington #1781G
Southworth Mae Class of 1900 reunion in 1926 School-City-Ply.-Washington  
Southworth Mamie Class of 1895 School-City-Ply.-Washington #753C
Sowers Lowell 8th Gr. 1940-1 School-City-LaPaz #5808D-1
Sowers Merna 1943-4 School-City-LaPaz  
Sowers Myrna 1st Gr. 1940-1 School-City-LaPaz #5897A-2
Sowers Myrna 1941-2 School-City-LaPaz  
Sowers Vistor G. Jr. Class of 1939 School-City-LaPaz  
Spahr Grover Shiloh School 1906 Schools-County-North  
Spaid Dale Class of 1945 School-city-Tyner  
Spaid Donna 1941-2 School-County-Green Twp.  
Spaid Richard 1941-2 School-County-Green Twp.  
Spaid Vernice nee Morris West class of 1937 School-County-West Twp. #3699G
Spangler Grace Sr. Class 1942 School-City-LaPaz  
Spangler Grace Lorraine Class of 1942 School-City-LaPaz  
Spangler Kenneth 11th Gr. 1943-4 School-City-LaPaz #5808E
Spangler Kenneth Pic 2. School-City-LaPaz  
Spangler Kenneth L. Class of 1945 School-City-LaPaz  
Spangler Pat 7th Gr. 1941-42 School-City-LaPaz #5838C
Sparks Della 2nd gr. 1959-60 School-City-Bourbon  
Sparr Ralph PHS Play 1931 School-City-Plymouth-Lincoln #3269A
Sparrow Richard 1st and 2nd Linkville 1930-1 Schools-County-North #5430
Speece Mildred 12th Gr. 1935 School-City-LaPaz  
Speegle David 3rd Gr. 1962 School-City-Ply.-Washington #5896F
Spehegar Ruth nee Myers PHS orchestra 1948 School-City-Plymouth-Lincoln  
Speheger Bard 3rd Gr. 1963 School-City-Ply.-Washington #5900B
Speheger Bard 1960 School-City-Ply.-Washington #6034D
Speheger Bard 1st Gr. 1961-2 School-City-Ply.-Washington #5896A
Speheger Bard 4th gr. 1963-4 School-City-Ply.-Washington #6207F
Speheger Benny 1957-8 School-City-Ply.-Washington #6034E
Speheger Ruth May 1940 gr. Of children School-City-Ply.-Washington  
Speishoffer Carl Class of 1899 School-City-Ply.-Washington #753A
Spencer Beth Anne 4th Gr. 1964-5 School-City-Ply.-Washington #6207 H
Spencer Floyd Rutland 1904 School-County-Union Twp.  
Spencer Floyd Rutland 1895 School-County-Union Twp.  
Spencer Glen gr. 7&8 ca. 1909 School-City-Argos  
Spencer Glen Rutland 1904 School-County-Union Twp.  
Spencer Grace Rutland 1904 School-County-Union Twp.  
Spencer Shirley 11th. Gr. 1929 School-City-Bourbon  
Spencer Sue 3rd Gr. 1967-8 School-City-Ply.-Washington #5895E
Spencer Susan Kind. P.M. 1966-7 Schools-City-Ply-Jefferson #6202A
Spenser Beth 3rd Gr. 1963-4 School-City-Ply.-Washington #5900A
Speybroeck Clarice undated E School-County-Green Twp.  
Speybroeck Lorrane 1st & 2nd gr. 1935-6 School-County-Green Twp.  
Speybroeck Martina 7th & 8th gr. 1936-7 School-County-Green Twp. #5548A
Speybroeck Maurice 1st & 2nd 1934-5 School-County-Green Twp.  
Speybroeck Rachel 1st & 2nd gr. 1935-6 School-County-Green Twp.  
Speybroeck Rachel 4th & 5th 1937-8 School-County-Green Twp.  
Speybroeck Rachel 1st & 2nd 1934-5 School-County-Green Twp.  
Speyer Donald G. Class of 1942 School-City-Culver #5786A
Speyer Lorraine 1965 50th reunion School-City-Culver #2248B
Spier Helen staff 1976 School-City-Ply-Wash #2 #5895G
Spier Jeffrey Kind. 1967-8 Schools-City-Ply-Jefferson #6206E
Spindler Ardyce 1952-53 School-City-Bourbon #2914F-7
Spindler Charles 7th & 8th gr. 1936-7 School-County-Green Twp. #5548A
Spindler Doreen 3rd Gr. 1966-7 School-City-Ply.-Washington #5896H
Spindler Mindy Kind. 1974-5 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6206K
Spindler Wesley 1st grade 1949-50 School-City-Bourbon  
Spitler Esther Class of 1933 School-City-Plymouth-Lincoln  
Spitler Esther 60th reunion Class School-City-Plymouth-Lincoln  
Spitler Ronald Class of 1933 School-City-Plymouth-Lincoln  
Spitler Terry NHS School-City-Argos #5838D
Splix Donald 1922-3 Schools-City-Inwood  
Splix Stanton 45th reunion class of 1950 School-City-Plymouth-Lincoln  
Splix Stanton 1939-40 Linkville Schools-County-North  
Spohn "Babe" 8th Gr. 1952-3 School-City-Argos #2445B-1
Spohn Alvin 3rd and 4th Linkville 1934-5 Schools-County-North  
Spohn Babe 7th Gr. 1951-2 School-City-Argos #2445A-1
Spohn Loren Linkville 1939-40 Schools-County-North  
Spohn Lorene Linkville 1939-40 Schools-County-North  
Spohn Lorene 3rd and 4th Linkville 1937-8 Schools-County-North  
Spohn Lorene 3rd and 4th Linkville 1934-5 Schools-County-North  
Spohn Lorene 1940-1 Linkville Schools-County-North  
Spohn Lorene 3rd and 4th 1938 Linkville Schools-County-North  
Spohn Sidney 3rd and 4th Linkville1939 Schools-County-North  
Spohn Sidney 3rd and 4th Linkville 1940 Schools-County-North  
Sponseller Della Franklin Schools - City- Plymouth- Brightside #6574C
Sponseller Ford Summit Chapel School-County-Tip. Twp. #2914E3
Sponseller Geneal 1st Gr. 1943-44 School-City-Bourbon  
Sponseller Geneal 2nd Gr. 1944-45 School-City-Bourbon  
Sponseller Geneal 9th Gr. 1950-1 School-City-Bourbon  
Sponseller Geneal 10th gr. 1952-3 School-City-Bourbon  
Sponseller Geneal 11th gr. 1953-4 School-City-Bourbon  
Sponseller Geneal 12th gr. 1954-5 School-City-Bourbon  
Sponseller Geneal 7th gr. 1949-50 School-City-Bourbon  
Sponseller Geneal 8th gr. 1950-1 School-City-Bourbon  
Sponseller Geneal 5th gr. 1947-8 School-City-Bourbon  
Sponseller Geneal 6th gr. 1948-9 School-City-Bourbon  
Sponseller Geneal 3rd gr. 1945-6 School-City-Bourbon  
Sponseller Gerald 4th gr. 1946-7 School-City-Bourbon  
Sponseller Harry Summit Chapel School-County-Tip. Twp. #2914E3
Sponseller Kay Ellen 1st grade 1949-50 School-City-Bourbon  
Sponseller Mary 1927 School-City-Bourbon  
Sponseller Mary 9th grade 1935-6 School-City-Bourbon  
Sponseller Mary 10th grade 1936-7 School-City-Bourbon  
Sponseller Mary 5th gr. 1931-32 School-City-Bourbon  
Sponseller Mary 7th gr. 1933-34 School-City-Bourbon  
Sponseller Mary gr. 5&6 1932-3 School-City-Bourbon  
Sponseller Mary 8th Gr. 1934-5 School-City-Bourbon  
Sponseller Mary 11th Gr. 1937-8 School-City-Bourbon  
Sponseller May 1938 band trip School-City-Bourbon  
Sponseller Pearl Summit Chapel School-County-Tip. Twp. #2914E3
Spoone Lorene 3rd and 4th Grade Linkville Schools-County-North  
Spoore Miss Class of '42 in 1946 School-County-West Twp. #6619A
Spor Julius undated D School-County-Green Twp.  
Sporner Harley 1896 School-City-Bourbon  
Sprague George 1921 Schools-City-Inwood  
Sprague Nellie Greenbush 1892 School-County-Bourbon Twp.  
Springer Irmgard Class of 1938 School-city-Tyner  
Springer Karen Jo 1st Gr. 1951-52 School-City-Bourbon #2915F-6
Squires Billy 3rd gr. 1928-9 School-City-Ply.-Washington #2626E
Squires Wm. 4th gr. 1929=30 School-City-Ply.-Washington 2626D
St. John Harold 1st Gr. 1922-23 School-City-Tippecanoe  
St. John   6th Gr. 1927-8 School-City-Tippecanoe  
Stackhouse Anita 1st Gr. 1951-52 School-City-Bourbon #2915F-6
Stackhouse Betty L. class of 1949 grads School-City-Bourbon  
Stackhouse Betty L. sr. class trip School-City-Bourbon  
Stackhouse Bradley 1st Gr. 1958-59 School-City-Bourbon #2914F-11A
Stackhouse Bradley 3rd gr. 1960-61 School-City-Bourbon  
Stackhouse Bradley 4th Gr. 1961-2 School-City-Bourbon  
Stackhouse Keith 10th Gr. 1947-8 School-City-Bourbon  
Stackhouse Michael 1957-58 School-City-Bourbon #2914F-10
Stackhouse Michael Nov. 1957 gr. of 4 School-City-Bourbon #2915F-14
Stackhouse Ronald 1945-46 School-City-Bourbon #2915B-3
Stackhouse Ronald Class of 1956 School-City-Bourbon  
Stafford John 3rd. Gr. 1967-8 School-City-Argos #5895C
Stahl Edna Elem. Teachers School-City-Culver  
Stahl Edna Gr. 1&2 1934-5 School-City-Culver #5400
Stahly Sue 1942 play cast School-City-Ply.-Washington  
Stailey Carol Kind. P.M. 1966-7 Schools-City-Ply-Jefferson #6202A
Stair Ray grade one 1926 Linkville Schools-County-North  
Stair Rosie grade one 1927 Linkville Schools-County-North  
Stair Tressie 7th Gr. 1941-42 School-City-LaPaz #5838C
Stair Vera 3rd and 4th Grade Linkville Schools-County-North  
Stair Vera 1st and 2nd 1930 Linkville Schools-County-North  
Stair Vic 1932 School-City-LaPaz  
Stair Vic 1931 School-City-LaPaz  
Stair Victor 9th Gr. 1929 School-City-LaPaz #5591
Stair Victor Linkville A Schools-County-North  
Stair Victor Linkville 5th and 6th 1924-5 Schools-County-North  
Stair Vida 11th Gr. 1943-4 School-City-LaPaz #5808E
Stair Vida Pic 2. School-City-LaPaz  
Stair Vida 1932 Linkville Schools-County-North  
Stair Vida 1st and 2nd 1933-4 Linkville Schools-County-North  
Stair Vida E. Class of 1945 School-City-LaPaz  
Stair Vistor 2nd and 3rd Linkville 1921-2 Schools-County-North  
Staley Carolyn 1951-52 Schools-City-Inwood  
Staley Carolyn 1950-1 Schools-City-Inwood  
Staley Frank 1894 Richland School-County-Center Twp.  
Staley Gladys nee Parks 50th reunion class of 1915 School-City-Ply.-Washington  
Staley Harold 1922-3 Schools-City-Inwood  
Staley Joe Class of 1935 School-City-Plymouth-Lincoln  
Staley Juanita 3rd gr. 1913 Schools-City-Inwood  
Staley Loudell 1894 Richland School-County-Center Twp.  
Staley Lufern 4th Gr. 1953-4 School-City-Plymouth-Webster  
Staley Ray 1894 Richland School-County-Center Twp.  
Staley Ruth 1922-3 Schools-City-Inwood  
Staley Sue girls group 1937 School-City-Ply.-Washington  
Staley Walter 1921 Schools-City-Inwood  
Staley Walter 1924-5 Schools-City-Inwood  
Staley Walter 1924-25 Schools-City-Inwood  
Stamper Stephanie Kind. 1971-2 A. M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202F
Staner Bill undated E School-County-Green Twp.  
Staner Billie undated C School-County-Green Twp.  
Staner Bob 4th & 5th 1937-8 School-County-Green Twp.  
Staner Bob 5th & 6th 1938-9 School-County-Green Twp.  
Staner Bob 7th & 8th gr. 1946-7 School-County-Green Twp.  
Staner Phyllis nee Tillman 50th Reunion class of 1946 School-City-Plymouth-Lincoln  
Stanforth Pat nee Rudd 45th reunion Class of 1949 School-City-Plymouth-Lincoln  
Stanley Melvin 1st Gr. 1950-51 School-City-Bourbon #2914F-5
Stansbury Freda 8th Gr. 1924 School-City-Ply.-Washington  
Stansbury Harold 3rd Gr. 1902 School-City-Plymouth-Webster #1245B
Stansbury Susie Picture sheet "A" School-City-Ply.-Washington  
Stapan Tami Kind. 1976-7 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203C
Stapen Debra Kind. 1967-8 Schools-City-Ply-Jefferson #6206E
Stapen Elaine West 1957 School-County-West Twp.  
Stapen Elaine 10th Gr. 1955 West School-County-West Twp.  
Stapen Elaine 11th Gr. 1956 West School-County-West Twp.  
Stapen Elaine 1954-55 Sunshine Club School-County-West Twp.  
Stapen Elaine 1953 Sunshine Club School-County-West Twp.  
Stari Ray Class of 1935 School-City-Plymouth-Lincoln  
Starke Steve 4th Gr. 1964-5 School-City-Plymouth-Webster  
Starner Dorothy 5th and 6th 1936-7 Schools-City-Inwood #1729C
Starner Dorothy 1st and 2nd Schools-City-Inwood  
Starner Dorothy Gr. 5, 6, 7, 8 Schools-City-Inwood  
Starner Dorothy Mae 3rd and 4th 1932 Schools-City-Inwood  
Starner Glen Grad. class of 1938 School-City-Argos  
Starner Glen 7th and 8th Gr. 1933-4 School-County-Walnut Twp. #6254B
Starner Glenda Gr. 1 room 2 1950 School-City-Ply.-Washington  
Starner Phyllis PHS play 1949 School-City-Plymouth-Lincoln  
Starner Robert 1941-2 Schools-City-Inwood  
Starner Sharon 1948-49 School-City-Ply.-Washington  
Starr Alice Class of 1942 grads School-City-Argos  
Starr Jamie Kind. 1978-9 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203F
Starr Krista Kind. 1972-3 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6206I
Start Charles play cast 1942 School-City-Ply.-Washington  
Stasko Sophis Class of 1942 School-City-Culver #5786A
Staton Frieda NHS School-City-Argos #5840C
Staton Lynn 8th Gr. 1954-5 School-City-Argos  
Staton Lynn 7th Gr. 1953-4 School-City-Argos  
Staton Sharon 7th Gr. 1953-4 School-City-Argos  
Stauffer Bruce 1st. Gr. School-City-Argos #5896C-1
Stauffer Bruce 1953-4 Schools-City-Inwood  
Stauffer BRuce 1952-3 Schools-City-Inwood  
Stauffer Charles, Jr Grad. class of 1938 School-City-Argos  
Stauffer Jean nee VanDerWeele 7th Gr. 1956-7 School-City-Argos  
Stauffer Richard 1st Gr. 1947-8 School-City-Argos #5876D
Stauffer Richard 1951-52 Schools-City-Inwood  
Stauffer Richard 1952-3 Schools-City-Inwood  
Stay Barry 1957-8 School-City-Ply.-Washington #6034E
Stayton Billy Kind. 1977-8 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203E
Stayton David Class of 1902 School-City-Argos #5895H
Stayton David 1935 School-County-Green Twp. #3225B-2
Stayton Doris 7th & 8th 1950-51 School-County-Green Twp. #2424-2
Stayton Doris 1st & 2nd 1943-4 School-County-Green Twp. #3225B-7
Stayton Edward 7th and 8th Gr. 1933-4 School-County-Walnut Twp. #6254B
Stayton Mary 5th & 6th 1939-40 School-County-Green Twp.  
Stayton Mary Charlotte 8th gr. 1941-2 School-County-Green Twp.  
Stayton Mary Charlotte 1st & 2nd gr. 1935-6 School-County-Green Twp.  
Stayton Mary Charlotte 4th & 5th 1937-8 School-County-Green Twp.  
Stayton Mary Charlotte 3rd Gr. 1937-8 School-County-Green Twp.  
Stayton Mary Charlotte 5th & 6th 1938-9 School-County-Green Twp.  
Stayton Mary Charlotte 1st & 2nd 1934-5 School-County-Green Twp.  
Stayton Mary Charlotte 5th & 6th gr. 1939-40 School-County-Green Twp.  
Stayton Mary Charlotte 7th & 8th gr. 1946-7 School-County-Green Twp.  
Stayton Mary Charlotte 1941-2 School-County-Green Twp.  
Stayton Victor 8th Gr. 1956-7 School-City-Argos #2445B-4
Stayton Victor 7th Gr. 1955-6 School-City-Argos #2445A-4
Stebner Donna 7th and 8th 1942 Schools-City-Inwood  
Stebner Donna F Schools-City-Inwood  
Stebner Donna G Schools-City-Inwood  
Stebner Gloria 1939-40 Schools-City-Inwood  
Stebner Gloria 1939-40 Schools-City-Inwood #1729C
Stebner Joy 5th and 6th 1944-5 Schools-City-Inwood  
Steedman Robert 1st Gr. 1950-51 School-City-Bourbon #2914F-5
Steele Lulu 1927 School-City-Bourbon  
Steele Luther 1st grade 1926 School-City-Bourbon #2424
Steele Ruth Picture sheet "A" School-City-Ply.-Washington  
Stein Azealia 3rd Gr. 1902 School-City-Plymouth-Webster #1245B
Steinbach Frank ca. 1905 School-City-Bourbon #2982
Steinbach Frank abt. 1906 School-City-Bourbon #2982
Steinbach Miss teacher   School-City-Bourbon #5771-E
Steinbaugh Helen 1908 School-City-Plymouth-Webster news pic
Steinebach Cora Faculty 1915-16 School-City-Bourbon #2424-3
Steiner Betty gr. 1-2 1929 School-City-Plymouth-Webster  
Steiner Flora nee Railsback group of gradeschoolers School-City-Ply.-Washington #5632E
Steiner Julia Ann Class of 1933 School-City-Plymouth-Lincoln  
Steiner Julia Ann 1925 orchestra School-City-Ply.-Washington  
Steiner Russ 45th reunion Class of 1944 School-City-Plymouth-Lincoln  
Steiner Russell Linkville 3rd and 4th Schools-County-North #5563B
Steiner Russell 1932 Linkville Schools-County-North  
Steiner Russell 1st and 2nd 1933-4 Linkville Schools-County-North  
Steinman Charles Johnson School 1912 School-County-Bourbon Twp.  
Steinman Marsha 1st Gr. 1959-60 School-City-Bourbon #2914F-11
Steinman Martha Johnson School 1912 School-County-Bourbon Twp.  
Steinman Zedna nee Vining Summit Chapel School-County-Tip. Twp.  
Stephens Amanda Kind. 1978-9 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203F
Stephens Melanie Kind. 1979-80 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203H
Stephenson Arthur 1938-9 Schools-City-Inwood  
Stephenson Beatrice Class of 1935 School-City-Plymouth-Lincoln  
Stephenson Beatrice 1926-7 Schools-City-Inwood  
Stephenson Betty Lou 1941 band School-City-Argos  
Stephenson Dale 8th Gr. 1955-6 School-City-Argos #2445B-3
Stephenson Dale 7th Gr. 1954-5 School-City-Argos #2445A-3
Stephenson Dick Class of 1935 School-City-Plymouth-Lincoln  
Stephenson Don 3rd Gr. 1902 School-City-Plymouth-Webster #1245B
Stephenson Edna Mae Class of 1933 School-City-Plymouth-Lincoln  
Stephenson Harold 1894 Richland School-County-Center Twp.  
Stephenson John Class of 1933 School-City-Plymouth-Lincoln  
Stephenson John 1925-6 Schools-City-Inwood  
Stephenson Louzena 1894 Richland School-County-Center Twp.  
Stephenson Lowell 1922-3 Schools-City-Inwood  
Stephenson Ordine 1894 Richland School-County-Center Twp.  
Stephenson Otis 1894 Richland School-County-Center Twp.  
Stephenson Paul 1922-3 Schools-City-Inwood  
Stephenson Russell 1926-7 Schools-City-Inwood  
Stephenson Russell 1928-29 Schools-City-Inwood  
Stephenson Ruth 1938-9 Schools-City-Inwood  
Stephenson W. Boyd 1905 Student Voice staff School-City-Ply.-Washington #722
Stephey Marjorie L. Class of 1939 School-City-LaPaz  
Stephy Ronald 1928-9 School-City-LaPaz  
Sterling Sharon 1960 School-City-Ply.-Washington #6034D
Sterner Anna 1941-2 Schools-City-Inwood  
Stetler Eve 4th Gr. 1925-6 School-City-Ply.-Washington  
Stetler Raymond 1952-3 Schools-City-Inwood  
Stettler Angie Kind. 1987-8 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205B
Stettler Nelliemae Class of 1937 School-city-Tyner  
Stettler Pete 1953-4 Schools-City-Inwood  
Stevens Ardith Class of 1942 School-City-Culver #5786A
Stevens Ardith Maxinkuckee 1936 School-County-Union Twp.  
Stevens Bill 8th Gr. 1956-7 School-City-Argos #2445B-4
Stevens Catherine 1906 cast picture School-City-Ply.-Washington  
Stevens George class of 1919 School-City-Ply.-Washington  
Stevens George #6 Juniors 1919 School-City-Ply.-Washington  
Stevens Roland 1st and 2nd Linkville 1930-1 Schools-County-North #5430
Stevens Roland 1st and 2nd 1930 Linkville Schools-County-North  
Stevens Debbie 6th Gr. 1967-68 School-City-Argos #5898D
Stevenson Allen ca. 1926 School-City-Argos #3225A-1
Stevenson Beatrice 1st and 2nd 1926 Schools-City-Inwood  
Stevenson Beatrice 7th and 8th 1931 Schools-City-Inwood  
Stevenson Elizabeth orchestra abt1936 School-City-Bourbon  
Stevenson M. Freshman 1922 School-City-Argos #3044D
Stewart Charles Kind. 1962-3 School-City-Ply.-Washington #6207E
Stewart Doug 3rd Gr. 1972-3 School-City-Ply-Wash #2 #5898F
Stewart Elese 1st Gr. 1948-49 School-City-Bourbon #2914F-4
Stewart Elizabeth 3rd Gr. 1974-5 School-City-Ply-Wash #2 #5895I-1
Stewart Grace 4th gr. 1963-4 School-City-Ply.-Washington #6207F
Stewart Irma Johnson School 1912 School-County-Bourbon Twp.  
Stewart Keith School Board Schools- City- Plymouth- Officials  
Stewart Lawrence 50th reun. Class of 1934 School-City-Plymouth-Lincoln  
Stewart Susie Class of 1956 School-City-Bourbon  
Stewart Suzanne 1944-45 School-City-Bourbon #2914F-2
Stickler Buford 7th Gr. 1952-3 School-City-Argos #2445A-2
Stickler Buford 1st Gr. 1946-47 School-City-Argos #5896B
Stickler Jane 402 School-City-Tippecanoe  
Stidham Calvin K. 1965-6 School-City-Plymouth-Webster  
Stidham Karen 4th Gr. 1964-5 School-City-Plymouth-Webster  
Stidham Pam 4th Gr. 1968 School-City-Plymouth-Webster  
Stiles Arthur Room 3 1922-3 School-City-Plymouth-Webster  
Stiles Beverly 3rd and 4th 1941-2 West School-County-West Twp. #6586B
Stiles Beverly 5th and 6th 1942-3 West Twp. School-County-West Twp. #6586C
Stiles Bonnie faculty 1981-2 Schools-City-Ply-Jefferson #6206D
Stiles Chad 3rd Gr. 1973-4 School-City-Ply-Wash #2 #5897E
Stiles Deanna 3rd Gr. 1971-2 School-City-Ply-Wash #2 #5895J
Stiles Dennis Kind. 1979-80 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203H
Stiles Dewayne 1951 Class of 1956 School-City-Ply.-Washington  
Stiles Ernest 3rd and 4th 1941-2 West School-County-West Twp. #6586B
Stiles Ernest 5th and 6th 1942-3 West Twp. School-County-West Twp. #6586C
Stiles Howard Sept. 19, 1919 School-City-Ply.-Washington  
Stiles Keith Class of 1945 School-city-Tyner  
Stiles Kelly 3rd Gr. 1970-1 School-City-Ply-Wash #2 #5898A
Stiles Kenneth 4th Gr. 1968 School-City-Plymouth-Webster  
Stiles Kimberly Kind. 1978-9 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203G
Stiles Larry West students 1953 School-County-West Twp. #6017C
Stiles Rick 8th gr. 1956-7 School-city-Tyner  
Stiles Rickey Kind. 1976-7 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203C
Stiles Thelma nee Miller 1941 Schools-City-Inwood #1634B
Stiles Tom Class of 1947 School-city-Tyner  
Stiles Tom Jr.class 1945-6 School-city-Tyner  
Stillson Diana 4th Gr. 1961 School-City-Plymouth-Webster  
Stillson Harold 6th Gr. Safety School-City-Bremen #6483D
Stillson Robert Reunion class of 1939 School-City-Plymouth-Lincoln  
Stillson Robert 3rd Gr. 1957-8 School-City-Plymouth-Webster  
Stilson Floyd Shiloh 1905 Schools-County-North #521
Stine Betsy 1st Gr. 1965-66 School-City-Bourbon #2914F-13
Stine Dale 11th Gr. 1937-8 School-City-Bourbon  
Stine Dale 1938 band trip School-City-Bourbon  
Stine Iris Class of 1945 School-city-Tyner  
Stine J. N. collage picture School-City-Bourbon  
Stine Jerry Class of 1956 School-City-Bourbon  
Stine Sharon 1st Gr. 1943-44 School-City-Bourbon  
Stine Sharon 2nd Gr. 1944-45 School-City-Bourbon  
Stine Sharon 9th Gr. 1950-1 School-City-Bourbon  
Stine Sharon 10th gr. 1952-3 School-City-Bourbon  
Stine Sharon 11th gr. 1953-4 School-City-Bourbon  
Stine Sharon 7th gr. 1949-50 School-City-Bourbon  
Stine Sharon 8th gr. 1950-1 School-City-Bourbon  
Stine Sharon 5th gr. 1947-8 School-City-Bourbon  
Stine Sharon 6th gr. 1948-9 School-City-Bourbon  
Stine Sharon 3rd gr. 1945-6 School-City-Bourbon  
Stine Stephen 1st grade 1949-50 School-City-Bourbon  
Stinson Dick staff 1976 School-City-Ply-Wash #2 #5895G
Stites Lois Faculty 1960-1 School-City-Plymouth-Webster #6574B
Stiver Paul 1953-54 School-City-Bourbon #2914F-8
Stiver Stephen 1957-58 School-City-Bourbon #2914F-10
Stoakes Jimmy 5th and 6th 1944-5 Schools-City-Inwood  
Stockberger Brad Kind. 1978-9 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203F
Stockberger Dorothy students 1927-28 School-City-Tippecanoe  
Stockberger Dorothy 402 School-City-Tippecanoe  
Stockberger Fern 1st. Gr. School-City-Argos #5896C-1
Stockberger Fern 8th Gr. 1955-6 School-City-Argos #2445B-3
Stockberger Fern 7th Gr. 1954-5 School-City-Argos #2445A-3
Stockberger Fern 1st Gr. 1947-8 School-City-Argos #5876D
Stockberger Gorman 6th Gr. 1927-8 School-City-Tippecanoe  
Stockberger Gorman Gr. 5 1926-7 School-City-Tippecanoe  
Stockberger Gorman 1922 School-City-Tippecanoe #2914A
Stockberger Gorman 1928-9 School-City-Tippecanoe  
Stockberger Ivey 7th Gr. 1952-3 School-City-Argos #2445A-2
Stockberger Ivy 7th Gr. 1951-2 School-City-Argos #2445A-1
Stockberger Ray abt. 1929 School-City-Tippecanoe  
Stockberger Ray 6th Gr. 1927-8 School-City-Tippecanoe  
Stockberger Ray Gr. 4 1925-6 School-City-Tippecanoe  
Stockberger Raymond 1932-3 School-City-Tippecanoe #5240A
Stockberger Roger 3rd. Gr. 1967-8 School-City-Argos #5895C
Stockberger Rose nee Cromley 1909 Mt. Pleasant School-County-Union Twp. #5754A
Stockberger Stockberger 1st Gr. 1922-23 School-City-Tippecanoe  
Stockey Thelma 1930-1 School-City-Tippecanoe  
Stockinger Paul Class 1929 School-City-Bremen SBT #441
Stockman Alan Kind. 1978-9 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203G
Stockman Allan 7th and 8th Schools-City-Inwood #1729C
Stockman Allen 7th and 8th 1933-4 Schools-City-Inwood #1729C
Stockman Allen 715 Schools-City-Inwood  
Stockman Carl Stockman School School-County-Center Twp. #5237B
Stockman Dick 3rd gr. 1938-9 School-City-Ply.-Washington  
Stockman Dick play cast 1942 School-City-Ply.-Washington  
Stockman Donald 5th and 6th 1936-7 Schools-City-Inwood #1729C
Stockman Donald 4th Gr. 1935 Schools-City-Inwood  
Stockman Donald Gr. 5, 6, 7, 8 Schools-City-Inwood  
Stockman Dorothy 7th and 8th 1935-6 Schools-City-Inwood #1729C
Stockman Dorothy 5th and 6th 1936-7 Schools-City-Inwood #1729C
Stockman Dorothy 3rd and 4th 1932 Schools-City-Inwood  
Stockman Dorothy Gr. 5, 6, 7, 8 Schools-City-Inwood  
Stockman Dwight 7th and 8th 1934-5 Schools-City-Inwood #1729C
Stockman Dwight 5th and 6th 1936-7 Schools-City-Inwood #1729C
Stockman Dwight 4th Gr. 1935 Schools-City-Inwood  
Stockman Dwight 7th Gr. 1937-8 Schools-City-Inwood  
Stockman Dwight 1st and 2nd Schools-City-Inwood  
Stockman Dwight 7th and 8th 1938-9 Schools-City-Inwood #1729C
Stockman Dwight Gr. 5, 6, 7, 8 Schools-City-Inwood  
Stockman Earl Stockman School School-County-Center Twp. #5237B
Stockman Hope 7th and 8th 1935-6 Schools-City-Inwood #1729C
Stockman Hope 5th and 6th 1936-7 Schools-City-Inwood #1729C
Stockman Hope 3rd and 4th 1932 Schools-City-Inwood  
Stockman Hope Gr. 5, 6, 7, 8 Schools-City-Inwood  
Stockman Iva Stockman School School-County-Center Twp. #5237B
Stockman Julia 1939-40 Schools-City-Inwood  
Stockman Julia 1939-40 Schools-City-Inwood #1729C
Stockman Marie Class of 1935 School-City-Plymouth-Lincoln  
Stockman Paul Stockman School School-County-Center Twp. #5237B
Stockman Seth Stockman School School-County-Center Twp. #5237B
Stockman Steven 1960 School-City-Ply.-Washington #6034D
Stockman Tim Dist. Grads 1914 School-County-Center Twp.  
Stockman Timothy Stockman School School-County-Center Twp. #5237B
Stockman Vic 7th and 8th 1941-2 Schools-City-Inwood  
Stockman Vickie 1st Gr. 1951 School-City-Plymouth-Webster SBT #431
Stockman Vicky 2nd. Gr. 1958 School-City-Plymouth-Webster  
Stockman Vicky 4th Gr. 1960-1 School-City-Plymouth-Webster  
Stockman Vicky 3rd Grd. 1960 School-City-Plymouth-Webster  
Stockman Vistor 50th Reunion class of 1946 School-City-Plymouth-Lincoln  
Stockton Danny Kind. 1980-1 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6204A
Stockton Richard Kind. 1979-80 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203H
Stoffer Neal 1905 School-County-Walnut Twp.  
Stoffer Ward Class of 1947 School-city-Tyner  
Stoffer Ward Jr.class 1945-6 School-city-Tyner  
Stoler John Ridge School School-County-German Twp.  
Stoller Chris Kind. 1969-70 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202E
Stoller Scott Kind. 1968-9 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202C
Stone Branden Kind. 1986-7 A. M. Schools-City-Ply-Jefferson #6204H
Stone Ellsworth 1927-28 School-City-Argos #4164-J
Stone Evelyn 1928-29 Schools-City-Inwood  
Stone Evelyn 1927-8 Schools-City-Inwood  
Stone Evelyn 1926-7 Schools-City-Inwood  
Stone Evelyn 1925-6 Schools-City-Inwood  
Stone Evelyn 1st and 2nd 1926 Schools-City-Inwood  
Stone Harold 7th and 8th 1933-4 Schools-City-Inwood #1729C
Stone Harold 715 Schools-City-Inwood  
Stone John cornerstone picture School-City-Plymouth-Webster #5407
Stone Mary Grad. class of 1938 School-City-Argos  
Stone Rosemary 1951-52 Schools-City-Inwood  
Stone Rosemary 1952-3 Schools-City-Inwood  
Stone Wilber gr. 1&2 1923-4 School-City-Argos #6052
Stoneburner Carol Class of 1951 School-city-Tyner  
Stoneburner Daisy nee Snyder 50th Reunion class of 1946 School-City-Plymouth-Lincoln  
Stoneburner Earl class of 1911 School-City-Ply.-Washington  
Stoneburner Earl Class of 1945 School-city-Tyner  
Stoneburner Edwin gr. 1-2 1929 School-City-Plymouth-Webster  
Stoneburner Evelyn Class of 1937 School-city-Tyner  
Stoneburner Henry   School-city-Tyner  
Stoneburner Jennifer Kind. 1978-9 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203F
Stoneburner Mary Polk Twp. High School 1932 School-city-Tyner #5557
Stoneburner Raymond Class of 1937 School-city-Tyner  
Stones David 3rd Gr. 1970-1 School-City-Ply-Wash #2 #5898A
Stookey Eleanor students 1927-28 School-City-Tippecanoe  
Stookey Thelma Gr. 5 1926-7 School-City-Tippecanoe  
Stookey Thelma 1931-2 School-City-Tippecanoe  
Stoops Edith 1930-1 School-County-West Twp.  
Stoops Edith 1930-1 West School-County-West Twp.  
Stophenson Beatrice 1927-8 Schools-City-Inwood  
Storm Cindy 3rd gr. 1961-62 School-City-Bourbon  
Storm Nancy 7th & 8th 1948-9 School-County-Green Twp. #2424-3
Story Betsy 3rd Gr. 1966-7 School-City-Ply.-Washington #5896H
Story Betsy 1962-3 School-City-Ply.-Washington #6034B
Story Roger Study Hall 1949-50 School-City-Ply.-Washington  
Story Sheryl 3rd Gr. 1963-4 School-City-Ply.-Washington #5900A
Story Sheryl 1961-2 School-City-Ply.-Washington #6034F
Stotts Anna nee Hite 50th Reunion class of 1946 School-City-Plymouth-Lincoln  
Stough Mary Jane 8th Gr. 1940 School-City-LaPaz  
Stough Mary Jane 10th Gr. 1942 School-City-LaPaz  
Stough Mary Jane Linkville 3rd and 4th Schools-County-North #5563B
Stough Mary Jane Linkville 3rd and 4th Schools-County-North #5563C
Stough Mary Jane 1932 Linkville Schools-County-North  
Stough Mary Jane 1935 Linkville Schools-County-North  
Stough Mary Jane 1st and 2nd 1933-4 Linkville Schools-County-North  
Stough Ronald 715 Schools-City-Inwood  
Stough Ronald H. Class of 1939 School-City-LaPaz  
Stough Velma 1924-5 Schools-City-Inwood  
Stough Velma 1924-25 Schools-City-Inwood  
Stoughton Mrs. Harry 50th reunion class of 1915 School-City-Ply.-Washington  
Stout Ben principal 3rd gr. 1961-62 School-City-Bourbon  
Stout Ben principal 4th Gr. 1961-2 School-City-Bourbon  
Stout Jack Palmer Method School-City-Ply.-Washington  
Stout Richie Kind. 1975-6 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203B
Stout Vivian #4 Sophomores 1919 School-City-Ply.-Washington  
Stover Dorvan Burr Oak School 1934-5 School-County-Union Twp.  
Stover Dorvan Burr Oak 1935-6 School-County-Union Twp.  
Stover Dorvan Burr Oak 1936-7 School-County-Union Twp.  
Stover Erma nee Lemler 50th reunion class of 1910 School-City-Ply.-Washington #3522
Strang Dale 7th gr. 1933-34 School-City-Bourbon  
Strang Dale 8th Gr. 1934-5 School-City-Bourbon  
Strang Devoe picture c. Linkville Schools-County-North  
Strang Dora picture c. Linkville Schools-County-North  
Strang Paul Class of 1936 School-City-Culver  
Strang Robert Sr. Class 1942 School-City-LaPaz  
Strang Robert E. Class of 1942 School-City-LaPaz  
Strang Ruth Muncie 1927 School-County-German Twp.  
Strang Sam 1926-7 Waner School Schools-County-North  
Strang Shirley Jr. Class 1944-5 School-city-Tyner  
Strang Vern at Tyner High 1913 School-City-Tyner  
Strang Welcome 1932 School-City-LaPaz  
Strang Welcome 9th Gr. 1929 School-City-LaPaz #5591
Strang Welcome Pic 1. School-City-LaPaz  
Strang Welcome Pic. 4 School-City-LaPaz  
Strantz Betty Sr. Class 1942 School-City-LaPaz  
Strantz Betty Louann Class of 1942 School-City-LaPaz  
Strasser Adele 11th Gr. 1956 West School-County-West Twp.  
Stratton Susan nee Klinger 45th reunion class of 1950 School-City-Plymouth-Lincoln  
Strombeck Helen #4 Sophomores 1919 School-City-Ply.-Washington  
Strombeck Merle 50th reun. Class of 1918 School-City-Plymouth-Lincoln #6406F
Strong Fred 1936 Donaldson School-County-West Twp.  
Strong Lori Kind. 1975-6 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203B
Strong Ray 7th Gr. 1952-3 School-City-Argos #2445A-2
Strong Winifred 1921 8 grades School-County-Walnut Twp.  
Strunk Jennie 1941 Schools-City-Inwood #1634B
Strunk Phillis 1st gr. 1939 Schools-City-Inwood  
Strunk Phyllis 1943-44 Schools-City-Inwood  
Strunk Phyllis 3rd and 4th 1942 Schools-City-Inwood  
Strunk Phyllis 5th and 6th 1944-5 Schools-City-Inwood  
Strycker Everrett Class of 1938-West School-County-West Twp.  
Strycker Henry West class of 1937 School-County-West Twp. #3699G
Strycker Janice Kind. 1969-70 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202E
Stryker Henry West Class of 1937 School-County-West Twp. #6587B
Stuck Gertrude Class of 1935 School-City-Plymouth-Lincoln  
Stuckey Eleanor 402 School-City-Tippecanoe  
Stuckey Eleanor 1932-3 School-City-Tippecanoe #5240A
Stuckey Mildred 2nd Gr. 1951-52 School-City-Plymouth-Webster  
Stuckey Thelma 1st Gr. 1922-23 School-City-Tippecanoe  
Stuckey Thelma 392 School-City-Tippecanoe  
Stuckey Thelma A School-City-Tippecanoe  
Stuckey Thelma B School-City-Tippecanoe  
Stuckey Thelma 1932-3 School-City-Tippecanoe #5240A
Stuckey Thelma 1928-9 School-City-Tippecanoe  
Stuckey Wilfred 1919 School-City-Tippecanoe  
Stucky Mildred 1926-7 School-City-Tippecanoe  
Stude George 8th Gr. 1940 School-City-LaPaz  
Stukenborg Mrs. Aide Kind. 1991-2 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6205H
Stukey Mildred Faculty 1960-1 School-City-Plymouth-Webster #6574B
Stull Brenda Kind. 1976-7 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203C
Stull Chris Kind. 1973-4 A. M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202I
Stull Dale Polk Twp. High School 1932 School-city-Tyner #5557
Stull Dawn Kind. 1969-70 P.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202D
Stull Devon 1st Gr. 1951-52 School-City-Bourbon #2915F-6
Stull Devon 1956-57 Schools-City-Inwood  
Stull Devon 1956-7 Schools-City-Inwood  
Stull Garneta Jrs. 1946-7 School-city-Tyner  
Stull Garneta class of 1948 School-city-Tyner  
Stull Jeanette Class of 1938 School-city-Tyner  
Stull Joyce 1952-53 School-City-Bourbon #2914F-7
Stull Joyce 1956-57 Schools-City-Inwood  
Stull Joyce 1956-7 Schools-City-Inwood  
Stull Richard 6th Gr. Safety School-City-Bremen #6483D
Stull Vera Class of 1938 School-city-Tyner  
Stull Willodean Jr. Class 1944-5 School-city-Tyner  
Stults Doug 7th Gr. 1954-5 School-City-Argos #2445A-3
Stults Doug 8th Gr. 1955-6 School-City-Argos #2445B-3
Stults Douglass 1st. Gr. School-City-Argos #5896C-1
Stults George 8th Gr. 1953-4 School-City-Argos #2445B-2
Stults George 7th Gr. 1952-3 School-City-Argos #2445A-2
Stults Margaret Grad. class of 1938 School-City-Argos  
Stump Don L. Flora collection School-City-Bremen  
Stump Don 1950 Sr. trip School-City-Bremen #6483J
Stunts Meria 8th Gr. 1940 School-City-LaPaz  
Stuntz Artie #12 School-County-German Twp.  
Stuntz Chloe #12 School-County-German Twp.  
Stuntz Dorothy #1 School-County-German Twp.  
Stuntz Ellen G Schools-City-Inwood  
Stuntz Ervin #12 School-County-German Twp.  
Stuntz Florence #12 School-County-German Twp.  
Stuntz Henry 1947-8 School-City-LaPaz  
Stuntz June #1 School-County-German Twp.  
Stuntz Lula #12 School-County-German Twp.  
Stuntz Marie 4th Gr. 1935 Schools-City-Inwood  
Stuntz Marie 1st and 2nd 1933-4 Linkville Schools-County-North  
Stuntz Marilene 1940-1 School-City-LaPaz  
Stuntz Mary 8th Gr. 1940 School-City-LaPaz  
Stuntz Michael 2nd gr. 1959-60 School-City-Bourbon  
Stuntz Pearl #12 School-County-German Twp.  
Stuntz Ruth 11th Gr. 1937-8 School-City-Bourbon  
Stuntz Ruth 7th gr. 1933-34 School-City-Bourbon  
Stuntz Ruth 8th Gr. 1934-5 School-City-Bourbon  
Stuntz Ruth 1938 band trip School-City-Bourbon  
Stuntz Ruth 9th grade 1935-6 School-City-Bourbon  
Stuntz Ruth 10th grade 1936-7 School-City-Bourbon  
Stuntz Velma 4th Gr. 1935 Schools-City-Inwood  
Stuntz Willie #12 School-County-German Twp.  
Stutler Brenda Toy Shop Musical School-City-LaPaz #5280D
Stutzman Dannie 1956-57 Schools-City-Inwood  
Stutzman Donnie 1945-46 School-City-Bourbon #2915B-3
Stutzman Etta Fern 1st Gr. 1940-1 School-City-Bremen  
Stutzman Larry 1st Gr. 1943-44 School-City-Bourbon  
Stutzman Linda 3rd Gr. 1957-8 School-City-Plymouth-Webster  
Stutzman Ronnie 1945-46 School-City-Bourbon #2915B-3
Stutzman Sandra 1951 School-City-Plymouth-Webster  
Stutzman Sandy 4th Gr. 1953-4 School-City-Plymouth-Webster  
Stutzman Sandy 5th Gr. 1954-5 School-City-Plymouth-Webster  
Stutzman Sandy 3rd Gr. 1952-3 School-City-Plymouth-Webster  
Styers Mark 3rd Gr. 1974-5 School-City-Ply-Wash #2 #5895I-1
Sullivan Betty nee Jones 40th Reunion class of 1948 School-City-Plymouth-Lincoln  
Sullivan Elmer Linkville A Schools-County-North  
Sullivan Ilo Class of 1935 School-City-Plymouth-Lincoln  
Sullivan Jamie Kind. 1976-7 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203C
Sullivan Jim 1st and 2nd 1943-44 Schools-City-Inwood  
Sullivan Jim 1st and 2nd Gr. 1944-5 Schools-City-Inwood  
Sullivan Katrina 3rd gr. 1961-62 School-City-Bourbon  
Sullivan Kevin 1960 School-City-Ply.-Washington #6034D
Sullivan Mary Class of 1942 School-City-Plymouth-Lincoln #2161D
Sullivan Mary class of 1942 School-City-Plymouth-Lincoln  
Sullivan Ray Conger School School-County-Polk Twp. #3606
Sullivan Rodney Kind. 1973-4 A. M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202I
Sullivan Tammie Kind. 1980-81 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6204B
Sullivan Trevor Kind. 1978-9 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203F
Sullivan Wayne 1941-2 Schools-City-Inwood  
Sullivan Wayne F Schools-City-Inwood  
Sullivan Wayne 1st and 2nd Grade 1935 Schools-County-North  
Sult Lauren Orchestra 1912 School-City-Ply.-Washington #5760A
Sult Lauren 3rd Gr. 1902 School-City-Plymouth-Webster #1245B
Sult Ruama class of 1911 School-City-Ply.-Washington  
Sumey Cindy Kind. 1975-6 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203B
Summe Georgia 8th Gr. 1924 School-City-Ply.-Washington  
Summerlin Donna K. 5th Gr. 1955-6 Schools-City-Ply-Jefferson #6541H
Summerlin Sharon Jo Gr. 1 room 2 1950 School-City-Ply.-Washington  
Summerlot Dianna 1957 Schools-City-Inwood  
Summers Marie nee Ruff West class of 1937 School-County-West Twp. #3699D
Summers Marie nee Ruff West class of 1937 School-County-West Twp. #3699E
Summers Marie nee Ruff West class of 1937 School-County-West Twp. #3699G
Summers Marie nee Ruff West class of 1937 School-County-West Twp. #3699F
Summy Dorla J. class of 1949 grads School-City-Bourbon  
Summy Dorla J. sr. class trip School-City-Bourbon  
Summy Kenneth collage picture School-City-Bourbon  
Summy Larry 1st Gr. 1948-49 School-City-Bourbon #2914F-4
Summy Marie nee Williamson collage picture School-City-Bourbon  
Summy Mary Ann nee Underwood 45th reunion Class of 1944 School-City-Plymouth-Lincoln  
Summy Ward 8th Gr. 1932 School-City-Bourbon #2424-6
Sumpter Jack 1st Gr. 1940-1 School-City-Bremen  
Surber Greg Kind. 1975-6 P/M. Schools-City-Ply-Jefferson #6203A
Surber Pat 5th Gr. 1962 School-City-Plymouth-Webster  
Surguy Ethel on bleachers School-City-Tippecanoe  
Suseland Bill 5th and 6th 1936-7 Schools-City-Inwood #1729C
Suseland Billy 7th and 8th 1934-5 Schools-City-Inwood #1729C
Suseland Billy 7th Gr. 1937-8 Schools-City-Inwood  
Suseland Billy 7th and 8th 1938-9 Schools-City-Inwood #1729C
Suseland Billy Bob Gr. 5, 6, 7, 8 Schools-City-Inwood  
Suseland Bobby G Schools-City-Inwood  
Suseland Harold 3rd Gr. 1902 School-City-Plymouth-Webster #1245B
Suseland Russell 1908 School-City-Plymouth-Webster news pic
Susits Fabian 2nd gr. 1956 Schools-City-Inwood  
Susits Helen 7th and 8th 1934-5 Schools-City-Inwood #1729C
Susits Helen 5th and 6th 1936-7 Schools-City-Inwood #1729C
Susits Helen 7th Gr. 1937-8 Schools-City-Inwood  
Susits Helen Gr. 5, 6, 7, 8 Schools-City-Inwood  
Susits John 7th Gr. 1956-7 School-City-Argos  
Susits Kathe 1956-57 Schools-City-Inwood  
Susits Kathie 1956-57 Schools-City-Inwood  
Susits William 1953-4 Schools-City-Inwood  
Susits William 1952-3 Schools-City-Inwood  
Suter Lewis 1st and 2nd Grade 1935 Schools-County-North  
Suter Lewis 3rd and 4th Linkville 1937-8 Schools-County-North  
Suter Lewis 3rd and 4th Linkville 1934-5 Schools-County-North  
Suter Louis 3rd and 4th Grade Linkville Schools-County-North  
Suter Louis Linkville 1939-40 Schools-County-North  
Sutherlin Caroline 1930-1 School-County-West Twp.  
Sutherlin Caroline 1930-1 West School-County-West Twp.  
Sutton Danny 3rd Gr. 1963-4 School-City-Ply.-Washington #5900A
Sutton Danny 1961-2 School-City-Ply.-Washington #6034F
Sutton George 1st and 2nd Linkville 1930-1 Schools-County-North #5430
Sutton George 1st and 2nd 1930 Linkville Schools-County-North  
Sutton Larry 1st grade 1949-50 School-City-Bourbon  
Sutton Leslie Gr. 1 room 2 1950 School-City-Ply.-Washington  
Sutton Linda 3rd Gr. 1966-7 School-City-Ply.-Washington #5896H
Sutton Linda 1962-3 School-City-Ply.-Washington #6034B
Suttor Minnie Cline School School-County-German Twp.  
Suttor Wendel Cline School School-County-German Twp.  
Swain Irma #1 School-County-German Twp.  
Swank Beth Muncie 1939 School-County-German Twp.  
Swank Doris nee Wakeland Reunion class of 1951 School-City-Plymouth-Lincoln #5757E
Swanson Astrid Class of 1936 School-City-Culver  
Swanson Ellen 1st gr. 1927 School-city-Tyner  
Swanson John Class of 1947 School-city-Tyner  
Swanson John Jr.class 1945-6 School-city-Tyner  
Swanson Lynette 10th Gr. 1958-9 School-city-Tyner  
Swanson Lynette 8th gr. 1956-7 School-city-Tyner  
Swanson Lynnette 4th gr. 1953 School-city-Tyner #3699B
Swantz Franklin #5 Sophomore 1919 School-City-Ply.-Washington  
Swappe Cindy Kind. 1962-3 School-City-Ply.-Washington #6207E
Swartz Joan Ellen 1940-1 School-City-LaPaz  
Swartz John 1st Gr. 1938-9 School-City-LaPaz #5897B
Swartz John 1st Gr. 1940-1 School-City-LaPaz #5897A-2
Swartz John 1941-2 School-City-LaPaz  
Swartz John   School-City-LaPaz  
Swartz John 1947-8 School-City-LaPaz  
Swartz John 1948-9 School-City-LaPaz  
Swartz John 1943-4 School-City-LaPaz  
Swartzbaugh Mary nee Wass 50th reunion Class of 1925 School-City-Plymouth-Lincoln #6362A
Swathwood George "3rd year" Tee. School-County-Polk Twp. #5557
Swearingen Fran play cast 1937 School-City-Ply.-Washington  
Sweisberger Ruth nee Myers 45th reunion Class of 1944 School-City-Plymouth-Lincoln  
Swick Ilo Faculty 1960-1 School-City-Plymouth-Webster #6574B
Swick Isabelle students 1927-28 School-City-Tippecanoe  
Swick Isabelle 6th Gr. 1927-8 School-City-Tippecanoe  
Swihart Berniece 1931-2 School-City-Tippecanoe  
Swihart Berniece ca. 1930 School-County-Walnut Twp.  
Swihart Berniece ca. 1928 School-County-Walnut Twp.  
Swihart Betty 1950-1 Schools-City-Inwood  
Swihart Clara Fountain Valley School-County-Tip. Twp.  
Swihart Dale 8th Gr. 1932 School-City-Bourbon #2424-6
Swihart Dale 5th gr. 1931-32 School-City-Bourbon  
Swihart Dean 3rd Gr. 1974-5 School-City-Ply-Wash #2 #5895I-1
Swihart Deb 4th Gr. 1961-2 School-City-Bourbon  
Swihart Deborah 3rd gr. 1960-61 School-City-Bourbon  
Swihart Deborah 1st gr. 1958-59 School-City-Bourbon  
Swihart Dick 1951-52 Schools-City-Inwood  
Swihart Dick 1952-3 Schools-City-Inwood  
Swihart Earl Fountain Valley School-County-Tip. Twp.  
Swihart Ervin   School-City-LaPaz  
Swihart Floyd 1918 class School-City-Argos #5761D
Swihart Galen Grad. class of 1938 School-City-Argos  
Swihart Galen 1st and 2nd Gr. 1927 School-County-Walnut Twp. #6254A
Swihart Galen 7th and 8th Gr. 1933-4 School-County-Walnut Twp. #6254B
Swihart Harold ca. 1928 School-County-Walnut Twp.  
Swihart Hazel ca. 1926 School-City-Argos #3225A-1
Swihart Helen Class of 1944 School-City-Tippecanoe  
Swihart Jesse Fountain Valley School-County-Tip. Twp.  
Swihart Karen Kind. 1969-70 A.M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202E
Swihart Keith Kind. 1971-2 A. M. Schools-City-Ply-Jefferson #6202F
Swihart Kim Kind. 1967-8 Schools-City-Ply-Jefferson #6206E
Swihart Larry 1949-50 School-City-Tippecanoe  
Swihart Larry 1918-50 School-City-Tippecanoe  
Swihart Mary ca. 1926 School-City-Argos #3225A-1
Swihart Mary 7th Gr. 1955-6 School-City-Argos #2445A-4
Swihart Mary 8th Gr. 1956-7 School-City-Argos #2445B-4
Swihart Nilas Fountain Valley School-County-Tip. Twp.  
Swihart Nora ca. 1920 School-County-Walnut Twp.  
Swihart Ocie Fountain Valley School-County-Tip. Twp.  
Swihart Phyllis nee Maxon 40th Reunion class of 1948 School-City-Plymouth-Lincoln  
Swihart Robert 1st and 2nd Gr. 1927 School-County-Walnut Twp. #6254A
Swihart Robert 7th and 8th Gr. 1933-4 School-County-Walnut Twp. #6254B
Swihart Rudolph 1918 class School-City-Argos #5761D
Swihart Sam 1923 grads School-City-Argos  
Swihart Suzanne 7th Gr. 1953-4 School-City-Argos  
Swihart Suzanne 1st Gr. 1947-8 School-City-Argos #5876D
Swing Henry undated E School-County-Green Twp.  
Swing Kenneth 1923 grads School-City-Argos  
Swing Suzanne 4th Gr. 1961-2 School-City-Plymouth-Webster  
Swisher Dick Class of 1942 School-City-Plymouth-Lincoln #2161D
Swisher Dick class of 1942 School-City-Plymouth-Lincoln  
Switzer Claude class of 1909 reunion- 1925 School-City-Ply.-Washington #838E
Switzer F. Oct. 17, 1893 School-City-Bremen #846C
Switzer Mark 4th Gr. 1925-6 School-City-Ply.-Washington  
Swope Cindy 3rd Gr. 1965-6 School-City-Ply.-Washington #5898E
Swoverland Anna Bell Class of 1929 as Freshman School-City-Bourbon  
Swoverland Betty 7th & 8th 1940 School-County-Green Twp. #2424-1
Swoverland Betty 7th & 8th 1948-9 School-County-Green Twp. #2424-3
Swoverland Don 3rd and 4th gr. 1949 School-County-Green Twp. #3225A5
Swoverland Dorothy 7th & 8th 1940 School-County-Green Twp. #2424-1
Swoverland Dorothy 7th & 8th 1948-9 School-County-Green Twp. #2424-3
Swoverland Fred #15 Crane Haven "Swoverland" School-County-Bourbon Twp. #1669A
Swoverland Fred #15 School-County-Bourbon Twp. #2425
Swoverland Leonard #6 Juniors 1919 School-City-Ply.-Washington  
Swoverland Lottie ca. 1926 School-City-Argos #3225A-1
Swoverland Margaret 1950 School-County-Green Twp. SBT #555
Swoverland Margaret? 3rd and 4th gr. 1949 School-County-Green Twp. #3225A5
Swoverland Mark #2 School-County-Bourbon Twp.  
Swoverland Nellie #15 School-County-Bourbon Twp. #2425
Syler Fred 1st & 2nd gr. 1935-6 School-County-Green Twp.  
Syler Judy 1st. Gr. School-City-Argos #5896C-1
Syler Judy 8th Gr. 1955-6 School-City-Argos #2445B-3
Syler Judy 7th Gr. 1954-5 School-City-Argos #2445A-3
Sylvie Alean Twin Lakes school 1920-21 School-County-West Twp.  

Back to Photo Index Page

Back to Marshall County Page