PLYMOUTH HIGH SCHOOL,
1876-1976, Centennial Edition

CLASS OF 1876:

Haddie, G. BORTON, Ira D. BUCK, Ida C. KLINGER, Henry A. PERSHING

CLASS OF 1877:

Lillian E. BURLINGAME, Acacia U. ELLIOTT, Etta HARRIS, Mary L. MORRILL, Chas. S. SUTPHEN, Matie M. DESTEESE, Phebe C. THOMPSON, Addie E. WIRT

CLASS OF 1878:

Louie K. ELLIOTT, Alice C. KLINGER, Laura B. MORRILL, Lettie J. POE, George H. THAYER, JR.

CLASS OF 1879:

Chas P. DRUMMOND, Anna J. GRAVES, Etta R. GRIFFIN, Fred W. HILL, Carrie LUMIS, Wm. L. MCDONALD, Lela E. STOUT, Leslie D. WEST

CLASS OF 1880:

Burt J. GILMORE, Pres., K. Frank BROOKE, Ina G. ELLIOTT, Carlos Darr JOSEPH, Lillian O. OUTCALT, Mabel M. WEST

CLASS OF 1881:

Jennie M. ADAMS, Emma Belle ALLEMAN, Charlotte ARMSTRONG, Fred S. BORTON, Grade W. BORTON, Eldorado Frances HARTE, Louella K. HOUGHTON, Leopold M. LAUER, Milton Sigmund MAYER, Katrina B. MCDONALD

CLASS OF 1882:

Richard E. ADAMS, Clara SOICE, Evelyn WEST

CLASS OF 1883:

Frank C. BUCK, Ida C. JOHNSON, Lizzie KEBERT, Benj. J. LAUER, Moses M. LAUER, Lois MCDONALD, Flora I. SOICE, Arthur B. TOAN

CLASS OF 1884:

Frank B. ALLEMAN, Anna Z. HOUGHTON, Olive B. KORP, Solomon H. MAYER, Lizzie H. PIERCE, Minnie B. SHAKES

CLASS OF 1885:

Esther FORESTER, Lillian I. MAXEY, Elizabeth Helen MCDONALD, Jennie M. RYDER, Olive M. THOMPSON

CLASS OF 1886:

Mabel S. BORTON, Mary A. RESLAR, Sarah A. RESLAR

CLASS OF 1887:

T. Ernest BORTON, Holbrooke G. CLEAVELAND, Grace KENDALL, William E. LEONARD, JR., Winnifred Z. LAWRENCE, Fannie MAYER, J. Edward MILLER, Minnie F. NUSSBAUM, Samuel I. NUSSBAUM, Laura A. RYDER, Elizabeth B. SHAKES, Pearl A. WOODWARD

CLASS OF 1888:

Mary G. BROWNLEE, Mary HALSEY, John GALLAGHER, Carrie A. JOHNSON, Martha A. MARTIN, Catherine S. MARTIN, Julia MAYER, Elsie MAXEY, James A. REEVES, Bertha K. REYNOLDS, Edith L. STOUT, Carrie WOLF

CLASS OF 1889:

Betha BECKER, Lizzie C. BOSS, Estella M. CHASE, Victoria C. CLEAVELAND, Flora M. COLLINS, Florence A. EMERSON, Lillian O. FLETCHER, Carrie B. HOOVER, John F. KUHN, Agnes LATTIMORE, Clarence E. LOOSE, Maude M. REYNOLDS, Ella M. WILCOX

CLASS OF 1890:

Louis N. ALLMAN, Hartcourt C. CORBIN, Arthur E. JACOBY, Bertha C. LAUER, Maurice M. LAUER, Carrie E. REEVES, Laura C. REEVE, Bessie STEELE, Elma G. THAYER, Ethel I. WILTFONG, Minnie E. YOCKEY

CLASS OF 1891:

Lora R. EVANS, Ella F. GRIMM, Bert W. HUFF, Trella B. LOGAN, Cora B. STALEY, Arthur R. TANNER, Mortimer L. THOMPSON

CLASS OF 1892:

Anna BEHRENS, Oliver C. CHASE, D. Florine DISHER, Emma F. GALLAGHER, Edith I. JOHNSON, Harriet B. S. KELLEY, John A. LINDQUIST, Bert ROSENBURY, Archibald F. YOUNG

CLASS OF 1893:

Alice BACHMAN, Giles B. CAPRON, Minnie M. COX, J. Tabler HOWE, Will C. MARTIN, Bertrand E. NUSSBAUM, Frank L. THOMAS

CLASS OF 1894:

Jesse ALLMAN, Frank W. BOSS, Daisy B. BOWELL, Jas. A. GILMORE, JR., Ina E. HAWLEY, Oran F. HOOVER, Gladys L. HOOVER, Nils LINDQUIST, Edwin J. MAYER

CLASS OF 1895:

Grace L. AXE, Gideon BLAIN, Carrie BOSS, Helen A. DISHER, Herbert GIBSON, John G. GRIMM, Mary K. HOHAM, John KLINGHAMMER, Jeanette LAUER, Cora T. LEONARD, Mary O. OLSEN, Richard A. SHINDEL, Mary D. SOUTHWORTH, Frank TANNER, Ronald M. THOMSON, Otto H. WEBER, Chas O. WILTFONG

CLASS OF 1896:

Allen B. CLEVELAND, Mabel E. JACOBY, Henrietta LAUER, Earle NORTH, Ruth THOMSON, Cora WINDBIGLER

CLASS OF 1897:

Meta A. BEHRENS, Harriet E. BISSELL, Walter B. DICKINSON, Grace DURR, Albert N. HUME, Mary J. HOWE, Arthur C. JONES, Raymond KENDALL, Coral H. STEWART, Edwin L. TANNER, Ora Ellen VINALL

CLASS OF 1898:

Edna V. BELL, Anna V. EASTERDAY, Letitia EASTERDAY, Emma HOLEM, Mabel LOGAN, Eva MUNN, Lois I. NORTH, Robert I. REEVE, Emory W. REEVES, Jennie L. SOUTHWORTH, Gertrude C. SOICE, Archibald O. WILCOX

CLASS OF 1899:

Sydney BECKER, Mary C. BROWN, Mamie BURDEN, Dora CAPRON, Charlotte M. DICKINSON, Jesse T. GILMORE, Alice HALLOCK, Emory HESS, Marguerite E. HUME, Howard JACKSON, Mary KENDALL, I. Ward LOGAN, Julia M. MUELLER, Gertrude E. PETERSON, Dollie G. ROSENBURY, Carl SPEISSHOFER, Gertrude O. THOMSON, Edna A. YOCKEY

CLASS OF 1900:

Jeannette BECKER, Stella M. BRICK, Idonna CORDILL, Leonore DEEDS, Kitty DE MOSS, Evelyn HARSCH, Vinnie L. HUFFMAN, Ralph A. JACOBY, Harriette JACOBY, Flora E. COONTZ, Dessie M. MCDONALD, Fred MARTINDALE, Earle MORRISON, Hayes MUNN, Nellie MUNN, Arthur O’KEEFE, Mae SOUTHWORTH, Lura G. SEIVERS, Harry R. WILTFONG

CLASS OF 1901:

G. Blanche DISHER, George C. GIBSON, Cora B. HALLOCK, Bertha HOOVER, Lou Clare JONES, Sarah O. LAMBERT, Frank K. LEONARD, Geneva MCCRORY, Gail NORTH, Honor PARKS, Arthur POMEROY, Fred D. PRICE, James O. PARKS, M. Olga SHAKES, Maise M. B. THOMPSON

CLASS OF 1902:

Edna C. BOLLMAN, Edna CAPRON, Effie M. CONGER, Schuyler F. HEIM, Ralph J. LEONARD, J. Russel TANNER

CLASS OF 1903:

Eva G. BAKER, Ruby J. GAY, Elizabeth W. GIBSON, Pansy H. HESS, Ada L. HAAG, Maude E. KOONTZ, Frank W. LINEBERRY, Rose B. LAUER, Frank B. SOUTHWORTH, Raymond O. SCHLOSSER, Montus C. SNYDER, Jas. C. STEPHENS, Daniel Z. SENOUR, Agnes M. THOMPSON

CLASS OF 1904:

Mamie BELDON, Coral L. BOGGS, Chloe I. BUTLER, Rudolph E. CRAMER, Nettie CORSE, Iva DISHER, Nancy W. GAY, Russell HEIM, Gertrude I. KEYSER, Rosa B. LIDECKER, Charles O. MILLER, Lloyd MORRIS, Ronald G. NORTH, Chloe Ethel SAVAGE, Rudolph V. SHAKES, Bess VINALL

CLASS OF 1905:

Clifford W. BURKETT, Lawrence E. CARVEY, Clara A. GRATER, Lloyd HILL, Georgia E. HOGARTH, Rose E. KUNTZ, Harry KNOTT, Walter LINDQUIST, Hazel D. NEFF, Fred SANNER, Ethel YOCKEY, Lura WILSON

CLASS OF 1906:

Blanche E. ARTZ, M. Olive BELDON, Fred A. BONHAM, Fern CLOUGH, Louisa CORSE, Nellie DE MOSS, Carrie DUNLAP, Neva ELLIS, Lottie FULLER, Theresa HENDRICKS, Gladys HUTCHINGS, Emma D. LONG, Lucretia LORING, Noble MCCRORY, Chas. O. MURPHY, Eldora POLAND, Darmon RHINEHART, Lois THOMPSON, Howard WILSON, Harry E. WOODBURY, Julia YOCKEY

CLASS OF 1907:

Mayme H. BUSSARD, Samuel BAKER, Lillie E. BEYLER, Bertha BEAGLES, Bonnie BOGGS, Lloyd F. BOWELL, Myrtle CONNER, Glenn CRESSNER, Diana DAVIS, Mary D. DUNLAP, Edward GOVE, Iva D. GLASS, Ray B. HESS, L. Foster HELMS, Chas. W. HENDRICKS, Josephine HODGES, Leroy JACOBY, Helen I. JORDAN, Mildred Clare KILMER, Alice LANGDON, Orlow LEONHARD, Floy LEONARD, Tressie M. LINKENHELT, Eugene PESCH, Blanch RICHARD, Inez REISCH, Marie RHODES, Harold ROSENBERG, Justine SEE, Paul SINGREY, Edith SPOONER, Laura SHOEMAKER, Minnie SWINDELL, Banj. SWITZER, Bert SAVAGE, Hubert TANNER, GLEN l. UNDERWOOD, Fred W. WOLFORD

CLASS OF 1908:

Grace I. BUSSARD, Delladora DE LONEY, Dessie EASTERDAY, Andrew ECKERT, Wesley A. GOODRICH, Cyrles GREINER, Orlando JOHNSON, Fred KUHN, Ruth LEONARD, Frank MARTINDALE, Lyrel G. MORRIS, Raymond Earl MC LAUGHLIN, Nester RHINEHART, Ralph RINARD, Grace ROBERTS, Lottie SCHROEDER, Mary Amelia SCOTT, Glen SEYBOLD, Vera SUSELAND, Frances THAYER, Mary B. VINALL, Glenn C. WORTHINGTON, Lester ZUMBAUGH

CLASS OF 1909:

Harry ALEXANDER, Lura CAPRON, A. Leathe CARMEN, Mildred DRAKE, John Lewis DRAKE, Frances DUNLAP, Lloyd GREINER, Harriet GUNDER, Elvie FREESE, Florence FOLTZ, Lawrence HENSEL, Ina HOOVER, Eva JEFFIRS, Clara LEONHARD, Ruth LOGAN, Glenn Orford LOGAN, Thomas LOVE, Glenn MC LAUGHLIN, Tressie MARTIN, Harold NORTH, Miles O. PRICE, Grace L. RITCHEY, Hazel ROSENBURY, Reuben RHODES, Claude SWITZER, Melita SHOEMAKER, Ada SNYDER, Noble SHAFFER, Boyd STEPHENSON, Arthur THOMPSON, Hazel VAN VACTOR, Leonore VINALL

CLASS OF 1910:

Hazel ADAMS, Mabel A. COPP, Hannah L. DAVIS, Cyrel W. FOREMAN, Katherine C. FOLTZ, Fern GIBSON, Lela M. HESS, Edwin N. JOHNSON, Lois C. JOHNSON, Edna JOHNSON, Marcelle JONES, Irene B. KUHN, Marc. S. LAUER, Albertus M. LAUER, Flossie F. LOWER, Hazel R. LOVE, Marie K. LEONARD, Robert B. LONG, Nada E. LIVINGHOUSE, David W. LINEBERRY, Erma R. LEMLER, Hazel F. MARKS, Erwin G. MACHEL, Emmons MCCRORY, Alva MCKESSON, Frederick T. MYERS, Esther K. O’KEEFE, Beulah C. PENCE, Ferrel C. SHAFER, Paul M. THAYER, Walter W. THAYER, Alonza E. WALKER, Ethel F. ZUMBAUGH

CLASS OF 1911:

Eva Jane BOLLMAN, Eulalia BECHTEL, Elta BROCK, Vernal CONGER, Margaret DAVIS, Rose HOLZBAUER, Marguerite HOLZBAUER, Curtis HAAG, Ethel JONES, Bessie JACOBY, Ned KILMER, John JACOBY, Carl LEIPPERT, Roscoe LEE, Ruth LINEBERRY, Claudie MOORE, Althea MASSENA, Ralph MC CORMICK, Melvin PRICE, Ruama SULT, Flossie SHEPHERD, Hazel SANDS, Erma SANNER, Earl STONEBURNER, Ruby SEIDERS, Hazel TRUEX, Helen TOMLINSON, Edna VAN VACTOR, Erma ULRICH, Leron WOOD, Opal ZEITERS

CLASS OF 1912:

Edna ADAMS, Theodora P. ARTZ, Ruth BEYLER, John BOLENBAUGH, Muriel BOSWORTH, Erma CRESSNER, Ford CRESSNER, Cleta CUMMINS, Mary Ellen DANIELS, T. Conroy ELEY, Dale EVANS, George FIRESTONE, Esther HAMMAKER, James HOHAM, Erma HUMRICHOUSER, Clifford O. GOODRICH, Henry Allen JOHNSON, Bess LEMERT, Stella LOVE, Roland METSKER, Grace MOW, Schuyler NOLAN, Ruby REYNOLDS, Caroline E. RHODES, A. Linnelle SCHROCK, Iva SCOTT, Alta Marie SMITH, Katherine STEVENS, Ruth SULT, Edna SWITZER, Olga TOMLINSON, Ruth VINALL, William WOLFARTH, Delpha ZUMBAUGH

CLASS OF 1913:

Helen A. ARMSTRONG, Conda P. BOGGS, J. Walter BOWELL, Florence E. COPP, Erma F. CUMMINS, Edgar FLOSENZIER, Coral E. GIBSON, G. Knight HOUGHTON, Helen M. JOHNSON, Agnes JONES, Lewis KEPLER, Irene N. LACHER, Lulu E. MC COY, Maude K. MARKS, Ira D. MISHLER, Gerald OVERMYER, Fern I. REISCH, Barton A. RHINEHART, Keith RICHTER, Vera L. SANNER, Earl SCHROEDER, Clara M. SEE, Everett SHIRAR, Donald O. STEPHENSON, Grace C. STEPHENSON, Lauren H. SULT, Kathryn D. SWITZER, Floe L. TRACY, Elmer D. WAIT

CLASS OF 1914:

Martha BOWELL, Charles CROUP, Arno CULLISON, Frances EICH, Fred HESS, Flint HELMS, Paul JACOX, Earl LEONHARD, Maryl L. MCCOY, Mae MANUAL, Leta MC CORMICK, Tena NELSON, Ira REYNOLDS, Clarence SEWARD, Frank STEINEBACH, Chloe SCOTT, Irene ULRICH, Devere WISE, Orpha YARK

CLASS OF 1915:

Donald BAKER, Arthur CLEVELAND, Fanny CHART, Marie CAROTHERS, Rolland COOK, Reva DOTY, Ruth DAVIS, Esther EICH, Ethelwyn GOODIRCH, Erwin HAAG, Cletus HAMMAKER, Carol HUMRICHOUSER, Lillian HAHN, Ellis MAXEY, Grace MILNER, Wilfred MURPHY, Martin NESS, Gladys PARKS, Ruth RHINEHART, Gail ROBERTS, Jesse RITCHEY, John SHOEMAKER, Bertis TOMLINSON, Walter WISE

CLASS OF 1916:

Russell AMES, Nellie M. ARMANTROUT, Marguerite BALES, Charles BUCK, Chester CLEVELAND, Lowell COLLIER, Raymond COOK, Esther CAVENDER, Emily DAVIS, Opal ENGLISH, Clyde ELLIS, Threasa GROLICH, Russell GIBSON, Honore GIBSON, Kyle HAWKINS, Juliet Anne HESS, Lester INKS, Ira JONES, Earl JACOX, Josephine JOHNSON, Ermal KOONTZ, Lloyd KEYSER, Beatrice LAUER, Rena LAWRENCE, Marjorie MORROW, Marvel MC DONALD, Vera MORGAN, Miriam NORTH, Lenah NORTH, Walter O’KEEFE, Frances POMEROY, Dewey REYNOLDS, Lucy SOUR, Reathel SIPLE, Ruth Helen SNYDER, Dale SEIDER, Chester THOMPSON, Melvin THOMAS

CLASS OF 1917:

Helen BONDURANT, Beatrice BOYS, Harry BRUNDIGE, Lawton C. BROWN, Arthur BECKNELL, Anna M. CAIN, Ben CRAMER, Bertha CAROTHERS, Nellie M. DOTY, Nellie HEAD, Marie INKS, Ford KEYSER, Hazel J. KLECKNER, Helen C. LAUER, Harry LACHER, George MILNER, Pearl MILLER, Boyd MORCOMBE, Damaris METSKER, Esther A. STULL, Clara M. TRAVIS, Russell TRUEX, Eulalia TWOMEY, Russell VAN VACTOR, Ruth VAN VACTOR, Helen WOODWARD, Winifred WUNDERLICH, Amelia WISE, Chester L. WRIGHT, Erdean ZEITER

CLASS OF 1918:

Arthur CLOUGH, Mary Jane CLEVELAND, Bessie COOK, Mary CAVENDER, Margaret CRESSNER, Curtis BRUGH, Dina CRAMER, Harold FRIES, Alton GREEN, Fred GROLICH, Faye GIBSON, Lott GROSSMAN, Ruth HARRIS, Helen HARLEY, Lena HARLEY, Juanita HESS, Catherine HUMPHREYS, Alice HARRIS, Richard HUFF, Iva INKS, Edmund JEFFIRS, Pearl KLECKNER, Beatrice LOSEY, Okla LEONHARD, Bernice LAUER, Clark LOGAN, Ruth LINKENHELT, Paul LAWRENCE, Ernest J. LEE, Mildred MORRIS, Jean MURGATROYD, Homer NORTH, Hubert OGDEN, Marie O’KEEFE, Olive PFEIFFER, Jarvis RHINEHART, Laura RYAN, Paul RAINS, George SWITZER, Margaret SCHROCK, Irene SCHUH, Treva SNIDER, Gladys SWOVERLAND, Marvin SNYDER, Blanche SIMONS, Merle STROMBECK, Helen STEINEBACH, Russell, WISE

CLASS OF 1919:

Jane B. ASPINALL, Marie BAUGHER, Esther BOSWORTH, Floyd CULLISON, Flora DAVIS, Clifford DRAKE, Roy ENGLISH, Esther FORBES, Rulo GARN, Hope GIBSON, Chauncey GOODMAN, Goldie GROSSMAN, Cleatus HAHN, Martha HOHAM, Forrest HOOVER, Iris JACOBY, Thelma KEYSER, Noble KIZER, Kenneth LACKEY, Mildred LEMERT, Howard MAXEY, Ilo MEAD, Vera MILLS, MILDRED MYERS, RUTH NICHOLS, EARL PARKER, HAROLD PIFER, Lillian PULVER, Alonzo RICHARD, William RICHESON, Naomi SCHROEDER, Gladys WRIGHT, Ollie WEBSTER, Rieta ZEHNER

CLASS OF 1920:

Oral BELL, Oscal CULLISON, Robert CLOUGH, Trella DAVIS, Myrtle DIETL, Frances ELLIS, Heyward GIBSON, Mae HARTSOUGH, Edith HEAD, Bernice HOLEM, Leona HOLLOWAY, Blanche LEONHARD, Elsie LIDECKER, Ruth MOCK, Jean METSKER, Marjorie MORCOMBE, Walter MORROW, Mary MORGAN, Darle PFEIFFER, Ruth PARKER, Dorothy PIPER, Gladys PORTER, Harold ROBERTSON, Samuel SCHLOSSER, JR., Genevieve SESTER, George STEVENS, Doris TOMLINSON, Arthur WILKINSON, Albertus ZUMBAUGH

CLASS OF 1921:

Forrest ARMINGTON, Vincent BALL, Henry C. BASKE, Glenwood BEATTIE, Dorothy BLACK, Edith BOGGS, Thelma CANAN, Russell CAROTHERS, Wayne COX, Morris CRESSNER, Helen EICH, Roy GRUBE, Hattie HOLM, Leonora HUNTER, Josephine JONES, Myer LAUER, Justus C. LOEFFLER, Mabel MILNER, Forrest MOORE, Florence MORLOCK, Mildred SCHROEDER, Helen SCHUH, Ralph SHOEMAKER, Ruth SIMONS, Vivian STOUT, Helen STROMBECK, Paul TANNER, Charlotte THOMAS, Virgil THOMPSON, Gail TROYER, Mary VAN VACTOR, Miles VAN VACTOR, Mary WADE, Ernest WEBSTER, Clara WHITE, Reo ZEHNER

CLASS OF 1922:

Donald BAME, Edith BOYS, Chas. BROOKE, Anna BUZZLE, Mary COX, Julia FANNING, Clara GOODRICH, Bertha GREEN, Herschel GREEN, Howard GROSSMAN, Florence HOHAM, Louise HOHAM, Gladyce HOLLINSHEAD, Ruth JACKSON, Louise JONES, George KAMP, Margaretha KELVER, Gilbert KIZER, Ruth MILLIKAN, Winifred MORRIS, Alves O’KEEFE, Dale RAINS, Lawrence RICHARD, Garah RICHARDSON, Lillian ROUSH, Allen RUDD, Olive SCHROEDER, Donald SNIDER, Bernice SOUTH, Melba STEELE, Frances ZEHNER

CLASS OF 1923:

Raymond BALL, Fern BERKEYPILE, Opal BERKEYPILE, Edith BOYER, Grace CUMMINS, James FOX, Wm. GAMMONS, Katherine GARN, David GIBSON, Charles GOODMAN, Mary C. HARRIS, Harry HOLLINGSHEAD, Everett Jamison, Athalind KELLISON, Vera LIVINGHOUSE, Katheryn MOORE, Mae MURGATROYD, Rae MUTCHLER, Blanche PETERSON, Nettie RHUMPHREY, May SCHLOSSER, Bernard SCHUH, Harry SCOTT, Cecelia SESTER, James SEYMOUR, Helen SOUTH, Anson STOUT, Sylvia SUTER, Helen TABER, Bertha THOMAS, Eva WEBSTER, Louise WEBSTER, Albert WETMORE

CLASS OF 1924:

Frances ARMANTROUT, Elmer ALBERT, Louise BALL, Helen BARKER, Grace BOLLINGER, Howard CARR, Gladys DIETL, Mary FREYMAN, Margaret GROLICH, Hope GROSSMAN, Ruth FRIES, Mabel HEIM, Harold HUFF, Genevieve HUFF, Ellen HARTSOUGH, Charles HAMMAKER, Carol L. JACOX, Loretta LEE, Maurice LAUER, Myrle MARSH, Mabel MYERS, Edgar O’KEEFE, Fern PRICE, Glen RITCHEY, Lewis RAVEN, Nellie RANKIN, Thelma SPITLER, Harold SCOTT, Hazel SMITH, Troy SERVIS, Martha TANNER, Doris VAN VACTOR, Rae WHITE, Delmas WHITESELL, Carl ZIMMER

CLASS OF 1925:

Roscoe BARTS, Harold D. BOCKOVEN, Dorothy BONDURANT, Delores BOTTORFF, Stanley BROWN, Lillian C. BRYAN, Florence M. CLOUGH, Oliver E. DICKSON, Ethel DIETL, Marcel DREIBELBIS, David EIDSON, Gaynelle ENYEART, Lucille ERWIN, Cas. EVANS, Frank FOSTER, Margaret GANTZ, Erdine GERARD, Pauline GIBSON, Russell GLASS, Anna Mae HAMILTON, Mary I. HARRIS, Esther HEAD, Grace HOLEM, Ethel JEWELL, Mabel JEWELL, Mary E. KELLISON, Marshall KIZER, Carol S. LINKENHELT, Georgene MC VEY, Anna B. MADDEN, Lois M. MANN, Freda M. MOORE, Clifford M. MOORE, Robert E. MYERS, Margaret E. MYRON, Jennie NEIDLINGER, Roy A. NYE, Chas. E. PARSONS, Frances E. PIPER, Ellsworth POMEROY, George A. PROTSMAN, Belle R. RAINS, Harriet ROUSH, Francis SCHEARER, Clarice E. SCHROEDER, Wm. L. SESTER, Howard I. SHELL, Chester E. SISK, Susie P. STANSBURY, Harry UNGER, Mary C. WASS, Mary I. WEBSTER, Mary L. WEISSERT, Mary Irene WELBORN, Milton P. WENZLER, Jennie R. WOODCOX, Ethel ZEHNER, Florence ZEHNER

CLASS OF 1926:

Olen R. ALBERT, Albert H. ANDERSON, Eldon L. BABCOCK, Glenn L. BAKER, Gerald J. BALL, Wendelin Edmund BALL, Cecile E. BEAGLES, Edna H. BEATTY, Harold F. BIXEL, Omer C. BIXEL, Alfred R. BOYS, Paul R. BROWN, Juanita Athalind CLIZBE, Rebecca Lu Emma COOK, Victoria CRUM, Pauline L. FALCONBURY, Vincent D. FISHER, Tom N. FRIES, Verda B. GARL, Henry E. GROSSMAN, David W. HEIM, Ruby June HISEY, Donald F. HITCHCOCK, Hal G. HOHAM, Margaret E. HURFORD, Baulah Faye IRWIN, La Mar E. JONES, Ina B. JOHNSON, George KENNEDY, Frances Lorene KNEPPER, Annabelle Angeline LACKEY, Clarabelle Caroline LACKEY, Lowell R. LEE, Mary B. LIDGARD, Clifford W. LOGAN, Mae Elizabeth MC VEY, Harold MARTIN, Ernest MATHIA, Bernice L. MORCOMBE, Alice MUSSELMAN, Callie OPAL O’DELL, Lillie Ruth O’DELL, Bertha Glenn PERRY, Leona Gertrude PRICE, Mamie ROHRER, Claire Jewell SHAFFSTALL, Welcome T. SNYDER, Ruth H. STEELE, Harry T. STOUT, Helen Grace TANNER, Arthur C. THOMAS, Florence THOMLINSON, Robert Hall WUNDERLICH

CLASS OF 1927:

Paul F. APPLEMAN, Alexis P. BALL, Edwin H. BARKER, Clydelle A. BASELER, Helen B. BEAGLES, Cecil T. BEYLER, Elizabeth E. BLACK, Leonard BRADLEY, Harold F. BRYAN, Edna M. CASPER, Charles W. CLOUGH, Fern M. COX, Elvin M. CRAIG, Edward DUNLAP, Theodore FANNING, Joseph A. FELKE, Forrest GANTZ, Dale GLASS, Opal GRAVES, Gail HARDSOUGH, Dulcia Mae HEWITT, James G. HILL, John HIMEBAUGH, Frances KELLISON, Ella KELSEY, Eva KELSEY, Leonard LOWE, Ruth LAWRENCE, Russell J. LEE, Virginia B. MILLER, Nancy Ann MISHELEN, Eugene MOGLE, Court MORRIS, JR., Gail J. MYERS, Ruth MYRON, John T. MURPHY, Stanley A. NICKEL, Helen M. RAINES, Beatrice F. REEVE, Violet SCHLOSSER, Wm. A. SCHLOSSER, Eva Joy SUMME, Mabel Ruth SUTER, Dorothy M. TABER, Joseph H. THOMAS, Agnes THOMAS, Rollo T. UNDERWOOD, Winifred VAN VACTOR, Alice Grace WENZLER, Opal E. YEASEL

CLASS OF 1928:

Elmer ANDERSON, Thelma Marie BAKER, Clayton BERKEYPILE, Thornton BLUE, Clarence L. BRADLEY, Ernest F. BUCHER, Paul L. BUCKINGHAM, Ford E. BURNS, Helen R. CHANEY, Nina Mabel COOK, Bernice C. FOX, Margaret A. FURRY, Esther GERARD, Jane GIBSON, Martha GIBSON, Margaret C. GIMBLE, Harvey W. HAMPTON, Walter D. HAMPTON, Amy Lou HEAD, Helen HOUGHTON, Esther Fay JAMISON, Muriel A. JEWELL, Paul L. JONES, Mamie B. KENNEDY, Urban J. KENNEDY, Mary Jane KNOTT, Mildred A. LECHLITNER, Maurice A. LEFFERT, Marjorie A. LELAND, Mary Katheryn LINK, John W. LOGAN, Gladys MC COLLOUGH, Fern MC KESSON, Edna Belle MC VEY, Ada Ruth MARKLEY, Olive M. MARSHALL, Kenneth L. MARTIN, Norbert J. NEIDLINGER, Eloise M. NELSON, Mae L. NIFONG, Myrtle C. NYE, Elizabeth M. PATRICK, Ethel R. PIPER, Henry W. PRICE, Mary Alice QUIVEY, Katherine G. RANKIN, Geraldine SCOTT, Genevieve SCOTT, Georgianna SHELLER, Merritt L. SKINNER, Helen M. SOUTHWORTH, John F. SPHAR, Freda M. STANSBURY, Georgia L. SUMME, Raymond C. TABER, Lucius E. TANNER, Mary V. THORNBURG, Julia P. TROWBRIDGE, Pauline R. TURNER, Katherine V. VAN KIRK, CLAUDE B. WRIGHT

CLASS OF 1929:

Helen I. ALBERT, Russell ALDEFER, Ida W. AUSTIN, Rosemary BALL, Irene A. BEYLER, Carl J. BORN, *Robert D. BOWEN, Robert H. CANAN, Ada L. CAREY, Betty M. CARNEFIX, Robert D. CASPER, George O. DANIELS, Josephine DUNFEE, Catherine A. DUNLAP, Carl J. EBERT, Cora EBERT, Lucille M. FELKE, Annabelle FRANKLIN, Frederick FRUITS, Dan GIBSON, Wayne I. GLASS, Arnold E. GREER, Thyra Belle HARRIS, Marcile HOLEM, Richard HOLEM, Alfred G. IRWIN, Sanford O. JACOX, Jaura May JOHN, Clifford A. KAIN, Dewey C. LAUGHLIN, Willard J. LAWRENCE, Marietta R. LELAND, Eloise J. LEONHARD, Wendell R. MC COLLOUGH, Clarissa R. MADDEN, Floyd MATTIX, Luella M. MILLER, Vada M. MUSSER, Amanda C. NICKEL, James W. PHILLIPS, Ruth L. POOR, Bernice I. RANNELLS, Wallace J. REBER, Ida Marie SCHEUERMAN, Pearl E. SEIBERT, Bernetha SHEETS, Flossie SNYDER, Oliver George SOICE, Harold A. STALEY, Ruth A. STALEY, Paul B. STOUT, Delhia A. THOMAS, Gates E. THOMPSON, Marguerite THOMPSON, Mary WILLIAMSON, Goldie B. ZEHNER
NOTE: correction received Robert D. BOWEN is actually Robert E. BOWEN - Thank you to his son Ronald.

CLASS OF 1930:

Robert E. ARMINGTON, Mary B. BALL, Bertha R. BALMER, Bernetha E. BEAGLES, Ernest C. BIXEL, Russell A. BORN, Roy B. BOWEN, Eleanor BOYS, Helen E. BROOKE, Helen J. BUCANAN, Betty M. CANAN, Alcesta E. CAREY, Paul G. CAROTHERS, Mary K. CHANEY, Mable A. DAVIS, Beatrice DREIBELBIS, Clara A. EBERT, Mildred FETHEROLF, Evelyn I. FLOSENZIER, Katherine E. FRANKLIN, James H. FRIES, Anthony B. FURRY, Denzil D. ELLIOTT, Floyd GANTZ, Harold GANTZ, James B. GARRETT, JR., Paul W. GAY, Marjorie C. GIFFIN, Harry GORDON, Lois D. GROSSMAN, Opal M. HAM, Mary E. HARTMAN, Louis W. HEIM, Helen M. HOLLAND, George R. HOLLINSHEAD, Frederick P. JOHN, Irma G. JONES, Paul G. JONES, Margaret KELLER, Pauline KELLISON, Frances J. KENNEDY, Helyn L. KENNEDY, Luther KLINGERMAN, Louise LELAND, Julia Ruth LEONARD, Marie W. LIDGARD, Louise LINK, Orla S. LONG, Catharine L. MC COLLOUGH, Lawrence L. MC GRIFF, Faye Irene MC VEY, Dale E. MANN, Dorotha MANNEN, Harry B. MARSHALL, Joy E. MEREDITH, Alice M. MILLER, Clara E. MITSCHELEN, Fayma MOGLE, Foster MONTGOMERY, Dorothy J. MOORE, Flossie NEIDLINGER, Walter R. PARSONS, George E. PATRICK, Joseph PIPPENGER, Robert C. PIPPENGER, John RITCHEY, Amy E. ROMINE, Forrest H. SCHAFF, Delores M. SCHONER, Greta E. SCOTT, Florence E. SINGLETON, Marcelle B. SOUTH, Alice V. SOUTHWORTH, Don SPLIX, E. Lowell STEPHENSON, Paul STEPHENSON, Lucille STONEBURNER, Ralph SUTER, Olive THOMAS, Edna VAN BENTHUYSEN, Harold VAUGHN, Opal WALLACE, Frank A. WATSON, JR., Henrietta A. WEBER, Alice I. WEISSERT, Bill WILLIAMS, Lucile M. WOODBURY, Cecil G. WOODCOX, Alice G. WOOLLEY

CLASS OF 1931:

Venus AMONES, Blanche AWALD, Marcellus BALL, Mildred BARTS, Edward BERGMAN, Arnold BERKEYPILE, Orin BOYD, Elizabeth BOYS, Loma Dell BROWN, Alice CHANEY, Theodore CRAMER, Arietta EWALD, Juanita FALCONBURY, Lester FELTZ, Helen FIRESTONE, Celia FRANKLIN, Eugene FURRY, Murel GATES, Arthur GAYNES, Anna GOSS, Oliver GREER, Williard GREER, Frances HANES, Eleanor HEAD, Hope HILDEBRAND, Morris HOLLAND, Victoria HOLLOWAY, Beecher KLINGERMAN, Catherine KRING, Howard LANGFELDT, Monroe LAWRENCE, Lawrence LIVINGHOUSE, Orville MANNEN, Cecil MARKLEY, Goldie MARKLEY, Homer E. MARSH, Mary MC COLLOGH, Forrest MC LAUGHLIN, Paul MILLER, Amy PARKER, Francis PARKER, Orville PARSLEY, Geneva PEREGRINE, Lucille PLETCHER, Leo SPAHR, Ralph SPAHR, George M. SPRAGUE, Virgil SHIVELY, Lois STEINER, Velma STOUGH, John TANNER, Kathleen TANNER, Ruby WATSON, Florence WELBORN, Blanche WILCOXEN, Martha Jane ZEHNER, Marle ZEHNER, Audra ZINK

CLASS OF 1932:

Henrietta BARBER, Lucille BASELER, Rosella BASELER, George BEALS, Irene BEATTY, Roy E. BENNETT, Mary K. BONNELL, Fremont BOOKS, Wayne BROCKSMITH, Robert BURDEN, Merrill CAREY, Betty CARROLL, Raymond COX, Robert COX, John FELKE, Tom FETHEROLF, Guy FLOSENZIER, Wanda FRICK, Vera FUNK, Edward GIBSON, Walter GLAUB, Carroll GOULD, Irene GRAVES, Emma HAMPTON, Lucille HARMON, Mary HOFFA, Betty HOLLAND, Julia Rose HOLM, Tom HOUGHTON, Mary Louise JOHN, Edwin KAIN, Richard KNIGHT, Arthur LAWRENCE, Arnold LEE, Eugene LEE, Victor LEONHARD, William LESLIE, Modest LONG, Dale MC KESSON, Mae MC KINNEY, Marjorie MC KINNEY, E. Malinda MITSCHELEN, Gailan MERANDA, Tom MEREDITH, Mary MYERS, Cyrus NIFONG, Richard OBERLIN, Betty OSBORN, Robert RICHARDS, Ivan ROHRER, Robert RYAN, Margaret SCHEETZ, Dan SCHLOSSER, Jeanne SKINNER, Olive SOUTH, Walter STALEY, Dorothy STEELE, Cline TEETER, Marjorie UNDERWOOD, Edith VOREIS, Maynard YODER, Alice ZARTMAN, Adalene XAVER

CLASS OF 1933:

Maxine ABAIR, Shirley ABAIR, Veva AMBLER, Charles ANSTRAND, Marjorie ANSTRAND, Joe BARNARD, Betty BEALS, Pauline BENNETT, Marie BERKEYPILE, Annis BLUE, Wilbur BORDNER, Mary Louise CAREY, Marga CLOUSE, Leonard FERTIG, David FETHEROLF, Russell FOUST, Ruth FRANKLIN, Carol FRUITS, Elizabeth FULKERSON, Charles FURRY, Lucille GERRARD, Virginia GRANT, Howard GRIEWANK, Lizzie HAM, Willard HAMPTON, Alice HANDY, Jean HARKER, Margaret HILL, Lester HUGHES, Evelyn HURFORD, Woodrow INKS, Audry JEWELL, Francis JOHNSON, Marguerite KLINE, Donald KRING, Raymond KRUYER, Thelma KYSER, Harley LAUGHLIN, Gladys LEWIS, Helen LINK, Fred LOGAN, Arnold MANUAL, Cecile MARKLEY, Gordon MEEKER, Donald MILLER, Eldo MILLER, Helen MILLER, Roland MILLER, Mary Louise MOORE, Vincent MOORE, Wayne NELSON, James PARSONS, Helen PEREGRINE, Mary RANNELLS, Betty RAFFERTY, Erma REAKER, Julia RHODES, J. Arthur RICHARD, Joel ROAHRIG, Violet SARBER, Marie SAUERWEIN, Joe SCHLOSSER, Edwin SCOTT, Dorothy SHELTON, Arnold SINGRERY, Walter SMITH, Esther SPITLER, Ronald SPITLER, Julia Ann STEINER, John STEPHENSON, Edna Mae STEPHENSON, Dale TANNER, Alfred ULRICH, Homer VAN GILDER, Manford VAN GILDER, Rose VOREIS, Eldon WALLACE, Richard WEBSTER, Pauline WELBORN, Guy WRAIGHT, Richey WHITESELL, Gerald YOUNGMAN, Donald ZEHNER

CLASS OF 1934:

Orville ANDERSON, Ralph APPLEMAN, George BALL, Jene BENNETT, Margaret BERGMAN, Martha BERGMAN, Martha BIXEL, Jeanetta BOYD, Carroll BURNES, Milton CRAMER, El Donna DEWART, Eudora DEXTER, Mary Jeanette DITTMAN, Dale DREIBELBIS, Laura DUNFEE, Edward EAST, Paul FELKE, Bernice FERGUSON, Mary FUNK, Alice FURRY, Dorothy FURRY, Jesse GLASS, Paul GLAUB, Leota GOSS, Corrine GOTTSCHALK, Leslie GRAY, Shirley HEAD, Agnes HITE, Gretchen HOHAM, Rose HOLTZBAUER, Viola HUNT, Robert JEFFIRS, Lee JEWELL, Frank KELLISON, David KNOTT, Clara KRING, Fred KUHN, Fred LANGFELDT, Paul MADDEN, Richard MANN, Mary MARQUARDT, Rose MC GRIFF, Harold MC KEE, Genevieve MC KINNEY, Nellie MELTON, Paulyne MILLER, Welcome MILLER, Robert MORRIS, Margaret MURGATROYD, Hazel NEWMAN, Vera NIFONG, Eleanor OLMSTEAD, Virginia OUSNAMER, Ralph PARSLEY, Ora Maude PINNEY, Margaret POORE, Geneva PRATT, Fred PRICE, Lee RAWLINGS, Jack RIDENOURE, Ivan SAMUELS, Paul SAUERWIN, Marie SHATFORD, Virginia SHIRAR, Asbareen SNYDER, Rae SOICE, James SOUTH, Lawrence STEWART, Aleatha STILLSON, Evelyn STONE, Edna Mae STONEBURNER, Ivo SULLIVAN, Carl THOMPSON, Norman ULRICH, Willard UNDERWOOD, Kate VOGEL, Dorothy WELBORN, Mary WOODBURY, Mary ZUMBAUGH

CLASS OF 1935:

Delphine BALL, Lowell BORDNER, Edythe BOTTORFF, Mary June BROWN, Myrtle BRUGH, Clarence BURKETT, Gail CARNEFIX, Lawrence CARVEY, Dona CLOUSE, Marilee CORDICK, Dorothy DEALE, John DELL, Annabel DEXTER, Barbara DUNFEE, Lewis DUWELIUS, Catherine EBERT, Cecelia EMENAKER, John EVANS, Vernon FLOSENZIER, Arweid FREIBERG, Charles GLAUB, Victor GOLDKETTE, Kenneth GOODWELL, Ruth GOSS, Virgil GREER, Ralph GROSSMAN, Harvey HATFIELD, Richard HEISER, Luther HEPLER, Faith HILDEBRAND, Lura Mae HOLM, Kenneth HUNT, Charles KELLISON, Robert KIERNAN, Mary KNIGHT, Roger KUHN, Margaret LAMBORN, Arlene LAWRENCE, Mary LAWRENCE, Pauline LEWIS, Irene LISTENBERGER, Marvel MARKS, Wilfred MAST, Brooker MASTER, Alyce MC KESSON, Malcolm MILLER, Walter MILLER, Coleman MINX, Wendell NELSON, George NICKEL, Frank NORTON, Mable PARSONS, Herbert PETERSON, Richar PETT, Louise PLETCHER, Ray PRICE, Lucile PYLE, Lloyd RITCHEY, Venus RHOADE, Olen ROAHRIG, Elaine SCHAFF, Ruth SHATFORD, Estella Mae SHIRAR, Mary SINGREY, Ray STAIR, Joe STALEY, Beatrice STEPHENSON, Richard STEPHENSON, Marie STOCKMAN, Gertrude STUCK, Ilo SULLIVAN, Jennie TANNER, Dorleen TEETER, Helen THOMPSON, Harold TRUMP, Francis WEBSTER, Ardale WILKINS, George WILLIAMSON, Kathryn WILLIAMSON, Lewis WOOLLEY, Mary WRIGHT, Lorraine XAVER, Newell YODER, Chalon ZUMBAUGH

CLASS OF 1936:

Virginia ABAIR, Beatrice AMONES, Richard W. BALL, Robert BARTS, Raymond BEAGLES, Robert BEALS, Bernice BIXEL, Dale BOGGS, Dorothy BOTTORFF, Mary Jane BOWER, Joe BOWLES, Pauline BRYAN, Dennis BURDEN, James BYRNES, Bill CAMPBELL, Nann CARVEY, James M. COOK, Mary COOK, Marshall CRAIG, Don R. J. CRAMER, Richard DERF, Vaugh DOLAN, Robert DOWNING, Phyllis EASTER, Virginia FERGUSON, Esther FUNK, Max GINDER, Clifford GOODRICH, Donald GOODWELL, Bea HENDERSON, William GROMAN, Mary Ann GROWCOCK, Doran HOGLE, Jane HOLLOWAY, Cora HUFFER, Esther JONES, Margaret JOSEPH, James KENNEDY, Phil KLEIN, Marie KLINE, Mary Evelyn KNEPPER, Robert KRUYER, Helen LEE, Parker LINK, Marcele MACHLAN, Frances MAST, Lloyd MORRIS, Carl NAGLE, Margaret NEIDLINGER, Mary Ruth NELSON, Donald NULL, Harry OLSON, Richard OLSTEN, Donald PARKER, Richard PIPPENGER, Ruth READ, Darwin ROAHRIG, Virginia RUGGLES, Tom RULLMAN, Howard SCOTT, Margaret SMILEY, Louise SNYDER, Russell STEPHENSON, Valda Mae STRUCK, Tom SYLER, Robert TANNER, Martha THARP, Elizabeth THOMPSON, Martin TRASK, Helen ULRICH, Julius VINALL, Margaret WHITE, Carl WOOLLEY, Thelma WRAIGHT, Betty WRIGHT, Ward YODER, Ellsworth ZUMBAUGH, Robert ZUMBAUGH

CLASS OF 1937:

Mildred AMONES, Barbara BAKER, Kenneth BAKER, Wayne BAKER, Virginia BALL, Geraldine BEDWARDS, Mary Alice BENJAMIN, Mary Alice BENNETT, Betty BONNELL, Kathryn BOTTORFF, Mary BOTTORFF, Geraldine BUCKINGHAM, Herman BEUHLER, Myra CARNEFIX, Gerald COFFEEN, Betty COOK, Richard DAY, Harvey DEACON, Hugh DEALE, Betty EHERENEMAN, Regina EMENAKER, Tom FERGUSON, Mary FELKE, Joe FULLER, Henry GERRARD, Earl L. GIRTEN, Frances GLAUB, Marguerite GRETTER, Esther GROSSMAN, Harriett HADDOCK, Victor HAWKINS, Harry HEPLER, Carol HITE, Don HOLLINGWORTH, Bill HOUGHTON, Juanita HUNT, Ethel JEFFRIES, Kenneth JEWELL, Virginia JOHN, Hiram KAMP, Ralph LECHLITNER, Wendell LEE, Ruth MC COLLOUGH, Thelma MC LAUGHLIN, Francis MC LOCHLIN, JR., Mildred MANN, Harold MARKS, Dorothy MASTERS, Margaret MORRIS, Maxine MORRIS, Irene MYERS, Geraldine MYERS, Lowell NEIDIG, Norma NEIDLINGER, Orland NEIDLINGER, Charles NELSON, Fred NORTON, Robert NEER, Mildred ORR, Helen PERKINS, Lowell PETERSON, Charles A. PINNEY, JR., Jayne POLLEY, Dorothy PRICE, Lucille PRICE, Bayard RAFFERTY, Louise RANNELLS, Lovette RHODES, Jack RUPLEY, Earl W. SAUERWEIN, Bernard SCHEETZ, Betty SCHEETZ, Wayne SHIVELY, Paul STALEY, Beatrice STEINER, Ruth STOOPS, Sibyl THOMAS, Wilma THOMAS, Louise THOMPSON, Ward TROYER, Harold TRUMAN, Francis VAN GILDER, Mable VAN GILDER, Dorothy WAGONER, Virginia WAGONER, Lawrence WEAVER, Raymond WASHBURN, Evelyn WEBSTER, Sally WILLETT, Francis XAVER, Paul ZEIGER, Mary Ann ZIMMERMAN

CLASS OF 1938:

Leo Eldon AMBLER, Kenneth BAKER, Betty BEAGLES, James BERGMAN, Catherine BOWLES, June BREEDING, Dean BRIGGS, Beryl BRUGH, Eleanor BURKETT, George CALHOUN, Geraldine CASTERLINE, Joyce CLARKE, Robert CONGER, Harold COOK, Robert COOK, Joe CRAMER, Jeanette DILLIE, Dean B. DIPERT, William DRUBERT, Bernice DUWELIUS, Kathaleen EASTER, William C. ELLIS, Dale ENGEL, Anne FELKE, Harold FRUITS, Betty FRUSHOUR, Helen FURRY, Mary GAGLIO, Payton GARNAND, Donald GLASS, Wayne GRAVES, Warren GRIEWANK, Leo HAMMES, Betty HANSEN, Jack A. HARMAN, Elizabeth HEIM, Alberta HEPLER, Donald HOUGTON, Irene HOUGHTON, Charles E. HUMES, Charles INKS, Paul A. JENNINGS, Harry JEROW, John R. KENNEDY, Betty KEPLER, Carl KILE, Malcolm KING, Jayne KLAPP, Marinelle LANGDON, William LARAMORE, Rosalind LAUER, Robert LIVINGHOUSE, Juanita LOWRY, Helen Ann MALLORY, Gerald MANGUN, Kenneth MANUWAL, Harold MARKLEY, Bill Earl MC DONALD, Vida MC GRIFF, Milton MC KINNEY, Patricia MILLER, Milo MISHLER, JR., Marcella MOREHOUSE, Virginia MC FARLAND, Lavanche NEIDLINGER, Melvin PARSONS, Dorothy PHILLIPS, James PIPPENGER, Franklin PLETCHER, Louis PRATT, Haroly Wayne PRICE, Forrest REED, Donnabelle RHODES, Albert ROHRER, Marjorie SCHLOSSER, Rosemary SCOTT, Dorothy SEYMOUR, Rose STAIR, Kethleen VANATA, Robert VAN VACTOR, Florence WARD, Charles WHITE, Marjorie WHITE, Otho WILKINS, Mary Jane YODER, Anna Ruth YOUNGMAN

CLASS OF 1939:

Dollie ABAIR, Donald ABAIR, Fern Dell APPLEMAN, Grace ASKREN, Lois BARTMESS, Mary K. BERGMAN, Jacqueline BIENZ, Robert BLUBAUGH, Donald BOCKO, Daniel BOLLINGER, JR., Richard BONNELL, Gerald BORDNER, Alyce BOURQUE, Owen BROOMALL, Hazel BRUGH, Michael BURKE, Eric CLARKE, Wayne CLOUSE, William CONGER, Ruth DEXTER, Dale DOLAN, Arnold DUNFEE, Jo Ann ELLIS, David FIRESTONE, Robert FISHER, Mildred FLORA, Pauline FOX, Ned B. GATES, Mary L. GOTTSCHALK, Evelyn GROMAN, Winifred C. HANSEN, Wm. R. HARRIS, JR., Kenneth HATHAWAY, William HEAD, Dale HOLLOWAY, Genevieve HOLZBAUER, Gordon INKS, James KELLAR, Keith KELVER, James KEPLER, Rowena KING, Barbara KLECKNER, Richard KLEIN, Harry L. KREIGHBAUM, Robert LANGDON, Earl LONG, George LONG, Robert KITCH, Harry LOWER, JR., Jane MC COUCH, Jack MC DONALD, Joseph MC LOCKLIN, William MADEL, James MANN, Helen MARKS, Maxine MARQUARDT, Helyn MARSHALL, Frank MARTINDALE, Herman MATTIX, Ellis METHENY, Doris MUFFLEY, Robert MURPHY, Rosemary MURPHY, Gordon NELSON, Ward PERKINS, Dorothy PETT, Amos PYLE, Paul PYLE, Jayne RIDENOURE, Ernest RIGHTLY, Stanley RIZOR, Frances ROAHRIG, Ruth ROBERTS, William RUGGLES, Louis RULLMAN, Bonnie SCHLOSSER, George SCOTT, Howard SNYDER, Harold SOUTH, Allen STOCKMAN, Eleanor STOCKMAN, Edwin STONEBURNER, Irene SULLIVAN, Katherine THOMPSON, Arthur WAGNER, Charlotte WARREN, Alice WASHBURN, Elson WEAVER, Gothel WILKINS, Kathleen WOLFARTH, Marjorie WRAIGHT, Julie WRIGHT, Jacob YAZEL, JR., Virginia ZEIGER

CLASS OF 1940:

Boyd ABAIR, Dale AKER, Mary Kay BAKER, Julia BECKNELL, Robert BOTSET, Ernest CANNAN, Carol CHADDERDON, Albert CHIPMAN, Virginia CLOUSE, Harry DANIELSON, Madge E. DERF, Grayce DEXTER, Paul DIPERT, Mark DOWNING, Mary Frances EADS, Virginia EAGLEBARGER, Joe ELKINS, Frances EMENAKER, Yvonne FEIGHNER, Donald FISHER, Harold FLORY, Forrest FRUITS, Dolphe FRUSHOUR, John GREER, Loretta GRETTER, Lois GRIEWANK, Arthur HAAG, Rosemary HARRIS, Eileen HELMS, Robert L. HILEMAN, Scott HOLLETT, Orefeise May HUDON, Elsie May HUNT, Ross KASER, Julia KAUFMAN, Anna M. KING, Kathryn KIRKLEY, William E. KYSER, Lillian LEWIS, Margaret LONG, Ruth N. LONG, Max MC COLLOUGH, Guy MC INTIRE, Mary Frances MALLORY, Evelyn MARSH, Chas. E. MAY, Paul E. MEYERS, Virginia MILES, Dean MILLER, Jack MINER, Don MINX, Lucille MUFFLEY, Eldon MYERS, Donald NEIDIG, Fern NEIDLINGER, John J. NORRIS, Daisy OUSNAMER, Fred PENDLETON, Gloria PFISTER, Irma PFISTER, Alice POORE, Dorothy POORE, Betty PRICE, Violet PRICE, Maxine RAINES, Ruth Elaine RATHFON, Treva READ, Richard S. RHOADE, Velma RIDDLE, Wm. SAUERWEIN, Franklin SHERER, Mary Alice SILVEUS, Mark SINGERY, SR., Johanna STALEY, Betty Mae STEINER, Ronald SULLIVAN, Vera SULLIVAN, Russell SUSELAND, Elma TANNER, Shirley THOMA, Donald VANATA, Jack N. WAGONER, Wentzel WAGONER, David WARNACUT, David WEBSTER, Katherine WELBORN, Edward WHITE, Wilbur A. WHITE, Don WINSTEAD, Verner WOLF, Wilburta WYNANT

CLASS OF 1941:

Junior ANDERSON, Dorland C. BAKER, Edmund BALL, Jeannette BARBER, Lowell BARKEY, Helen BAUGHER, Alice BAUMANN, Howard BAUMANN, Julia BERGMAN, Jeannette BOGGS, Jeanne BOLLINGER, Phil BONNELL, Virginia BOOKS, Audrey BORN, Dorothea BOTSET, Lillian BOWLES, Omer BROOMALL, Ira BURROUGHS, Virginia BURROUGHS, Dorothy CALSON, Arlo CONGER, Joe COOK, Opal DAVENPORT, Mary DAVIS, Maxine DIPERT, Robert DODSON, Bernie EADS, Edward FELKE, Joel FORTIN, John FOX, Arabella GOTTSCHALK, Neal GLASS, Bona Jean GUISE, Laverne GREIWANK, Betty Lou HALL, Robert HARNER, Henry HARPER, Robert HELMS, Lois HESS, Margaret HITE, Betty Lu HOLLETT, Lowell HOLLOWAY, Barbara HELZBAUER, Josephine HOUGHTON, lUCILLE HOUIN, Roger JACOX, Verda JARRELL, Glenn KAIN, Bill KAYSER, Charlotte KELLER, Dollie KIRKLEY, Des Neiges KLAPP, Robert KLAPP, Helen KLEIN, Tessie KLINEDINST, Margaret KLING, Herman KROUSE, Joanne KUBLEY, Adele LAUER, Harold LEE, Carolyn LINK, Robert R. LONGE, Janiece MAGEE, George MALLORY, Grace MANGUN, Jack MANNING, Julia MANN, Joy MINER, Eileen MISHLER, George MOORE, Frederick MORROW, Marie MURPHY, Nellie MURRAY, Bettye ORR, Marilyn PENDLETON, Mary Alice PESCH, Suzanne PESCH, Wilma READ, James ROBERTSON, Lorraine ROHRIG, Joanne SEIP, Thomas SHAKES, Frances SKINNER, Robert SNYDER, Robert SQUIRES, Vera STAIR, Marcella STILLSON, Shirley STILLSON, Dorothy STOCKMAN, Hope STOCKMAN, Mabel THOMAS, Paul TRUMAN, Roumelle WAGNER, Paul WAGONER, Clara WHITE, Jack J. WHITE, Betty WILSON, Virginia WINSTEAD, Rosalee WOLFARTH, John WRIGHT, Phyllis XAVER, Majorie YOCKEY, Arthur (Dick) YOUNG

CLASS OF 1942:

Lowell G. AYRES, Catherine BARTON, Raymond BLUBAUGH, Joel BOTTORFF, Carl BRADFORD, JR., Guy BREEDING, JR., Robert BUMBARGER, Jack CLARKE, Charles CLEVELAND, Lois CLEVENGER, Marjorie CLOUSE, Edith COOPER, Leroy CRUM, Robert DAGUE, Richard DIPERT, Fred D. DRUBERT, Thomas ELEY, Don ELKINS, Audrey ENGEL, Arlene EVERLY, Beverly FALCONBURY, Theada FILSON, Marian FURRY, Marge GERARD, Edwin O. GREEN, Martha HAMMES, Eloise HARMON, Celia MARSH, Betty HARTMAN, Lloyd HECKAMAN, Gene HEIGHWAY, Mary JARRELL, Robert (Casey) JONES, Robert KIRKLEY, Nancy KNOTT, Lewis KRUYER, James KUBLEY, Ralph LAMBORN, Jean LARAMORE, Glenn LARSON, Marianna LEE, Gordon LINK, Mary Alice LONG, Rose MAHLER, Ruth MANGUN, June MARKS, Betty MARSH, Helen MARSH, Lois MARSH, Floyd MAXSON, Harold MAY, Marjorie MENSER, Lowell METHENY, Mary Jean MILLER, Beth MILLER, Arlene MILLISER, Joan NELSON, Zolana NICKERSON, Paul NAGEL, Patricia ORR, Patricia PETT, Pauline RAINS, Jack REECE, Richard RENTSCHLER, Margery RHOADES, Ralph RINGER, Wayne ROOSE, Raymond ROZMAN, May Lynn SEIP, Diana SHAMAS, Bill SHEEHAN, Mark SMITH, Mornadeane SMITH, Lois SOUTH, Mary SULLIVAN, Dick SWISHER, Mary Jane TEKULVE, Carl TRUMP, JR., Dorothy ULLERY, George WAGONER, Edward WARD, Jack WASHBURN, Clarence WEBSTER, Elnore WILKINS, Willadeane WILLIAMS

CLASS OF 1943:

Richard BALL, Otho BARTS, Erna BOGGS, Irene BOWMAN, Doris Jean BREWER, Opal BROOMALL, Marcile BURDEN, Albert BURROUGHS, James CAREY, Dorothy CASBON, James COOK, Harold CRIDER, Phyllis CRIPE, Lucille CROCKER, Nilah CROY, Francis DAVENPORT, Gail DIPERT, John DRUBERT, Martha DUDDLESON, Beverly ELLIS, Anna M. FOX, Stuart FRUSHOUR, Hazel FURRY, Mary Ann GLAUB, Cleo GREEN, Phyllis GROSSMAN, David HALL, Charles HAMMES, Don HOLDREAD, Ronald HOLLOWAY, Leo HOUIN, Mary HUGHES, Robert HUTCHINGS, Harold INKS, Bernadine IREY, Barbara IRWIN, Hazel JONES, William KAUFMAN, Don KEHOE, Beryl KITCH, Lowell KLINE, Jeanne KNEPPER, Ruth KRUYER, Mildred LEAZENBY, Herbert LEE, Janice LEE, Leo MC CHESNEY, Palmer MART, JR., Louise MATTERN, Joseph MILES, Ida MILLER, Evelyn MILLER, Eldon MOGLE, Dorothy MYERS, Robert J. NEIDIGH, Frances NEWMAN, John O'DELL, Irene OVERSTREET, Eugene P. PESCH, Jane QUINN, Lester READ, Jeannette REAKER, Carolyn RULLMAN, Verna SCHLOSSER, Dwight STOCKMAN, Norman TAYLOR, Roma TAYLOR, Vada TROWBRIDGE, Robert TRUMP, Martha J. VANVACTOR, Barbara WARD, Robert H. WENINO, Kathryn WHITE, Joyce YOUNT

CLASS OF 1944:

Jo Ann AMBLER, Donnajean AMONES, Geraldine AMONES, Mary BERGER, Henrietta BASKE, Marjorie BLAKE, Larry BORN, Mildred BOWLES, Marie CAREY, Margaret CLARK, Phyllis CLEVENGER, Charles COOK, Galeman DEXTER, Richard EHERENMAN, Georgann ELEY, Jayne ELKINS, Louis EMENAKER, Virginia EVANS, Arthur FALCONBURY, Robert FIRESTONE, Frances FLESNER, Darlene FLORIAN, Lee FOLLIN, Wm. FULLER, Betty GARDNER, Charles GARNAND, David GOODRICH, Arthur HELMS, Robert HARRIS, June HOSTETLER, Mary HOLLETT, Eleanor HOUIN, Arthur KAUFMAN, Peggy KIRKPATRICK, Violet KREIGHBAUM, Irene LACHER, James LAMB, Elizabeth LEEPER, Ronald MARSH, Helen MARTIN, Keith MARTIN, Patricia MILES, Dorothy MILLEA, Mary Ellen MILLEA, Jack OUSNAMER, Dorothy PERKINS, Patricia PESCH, Martha PIERCE, Ruth RAINS, Everett REAKER, Elaine REDICK, Ruth RICHARDS, Irene RITCHEY, Mildred ROBERTS, Dennis ROHRER, Russell STEINER, Shirley STILLSON, Marie STUNTZ, Velma STUNTZ, Frances SWEARINGEN, Devon R. THOMAS, Lloyd TILLMAN, Mary Ann UNDERWOOD, James WALKER, Eugene WATKINS, Phyllis WEBSTER, Alice WEIRICK, James WICKEY, Betty WILSON, Maurice WOOD, James WOOLLEY, Joan XAVER, Phyllis YEAZEL, Phyllis YOUNG, Elwyn YOCKEY

CLASS OF 1945:

Almary ALLISS, Jack BAIRD, Nancy BAKER, William BAKER, Ramona BARTLETT, Arthur BECKNELL, JR., Joseph BERGMAN, Richard BIBLER, Shirley BOLLINGER, Beverly BROMAN, Jacqueline BROOKE, Richard BRUNDAGE, Helen BRUNDIGE, Henry BUTLER, Lyman BUTLER, Barbara CHARTERS, Dorlene CHASE, Carl COPLEN, Joyce CROCKER, Martha CROCKER, Richard DANIELSON, Edwin DODSON, Keith DODSON, James DRUBERT, Lois DUNFEE, Cecil EDWARDS, Clarice ESHELMAN, Donald EVANS, Grace EVERDON, John EVERDON, William GREENLEE, Joy HANDY, James HANSEN, Harry HARRIS, Marcille HARTMAN, Joan HAUG, Keith HEISLER, Harold HESS, Julia HISS, Genny HOCHSTETLER, Henry HUDON, Ruth HUNT, John HUTCHINGS, Wanda KAUFMAN, Phyllis KELLEY, Patricia KEYSER, James KRUYER, Hilda LAMBORN, Donald LE MASTER, Nelson LONG, Martha MANGUN, Mary MARSH, Elmer MARQUARDT, Kenneth MART, Barbara MC CRORY, Philip MELANGTON, Myer MENDEL, Emma Lou MENSER, Harry MENSER, Robert MILNER, Phyllis MUFFLEY, Helen MYERS, Rosemarie NELSON, Doris O'DELL, Arthur O'KEEFE, Leon PENTELOW, Joe PISCH, Jean POOR, Dale PRITSCH, Anna Jo RIPPY, Paul RULLMAN, Joan SCHIPPER, Nina SHAFER, Maxine SHORT, John C. SHREVE, Beverly SMITH, Mary SNOKE, Doris SNYDER, Gloria STEBNER, Julia STOCKMAN, Phyllis STOCKMAN, Ross SYLER, Paula TROUTWINE, Robert WAGONER, Margaret WICKEY, James YEAZEL, Leota YOCKEY, Oscar ZEHNER

CLASS OF 1946:

Leroy ANDERS, Robert ANDERS, Lucille BARKEY, Barbara BALDWIN, Juanita BRUNDIGE, Virginia BURDEN, Mildred CLARK, James CLEVENGER, Mary COX, Ben R. CRAWFORD, Paul CRUM, Lewis DANIEL, Thelma ELKINS, Richard FELTZ, Banks FILSON, Samuel L. FISHBURN, James FUNK, Lyle GARBER, Betty GAUMER, Jean GINDER, Rodger GROSSMAN, Phyllis HACKETT, Frederick HAMMES, Ruby HARRIS, Robert HARSH, Donna HARTMAN, Henry F. HARTWELL, Anna HITE, Delbert HUMES, Avalon JEFFIRS, Donald JONES, Richard JONES, Mary JOHNSTON, Carol KASER, Fred KEHOE, James KEITH, Mary KELVAR, Edward KLEITS, Joanna KNEPPER, John KNEPPER, Jacque KUBLEY, Mary LAMECK, William J. LANGDON, ERmadean LEE, Dale F. LIVINGHOUSE, Maxine MARSH, Gerald MC CAN, Margaret MC KEE, Emerson MC CHESNEY, William MC QUEEN, La Veta MEDLOCK, Robert MELTON, Elaine METHENY, Katy MILLER, Lucille MYERS, William MYERS, Rosemarie NELSON, Orville NICKERSON, Edmund PIERCE, Richard POOR, Roberta RICHARD, Kenneth RINGER, Edwin RIVAR, Rose Ann RUDD, Glenna SHAFER, Jack SHERMAN, Phyllis SICKMILLER, Billy SMITH, Glenna SMITH, Joan SMITH, Ned SMITH, Robert SMITH, Daisy SNYDER, Ruth STEPHENSON, Betty STEVENSON, Victor STOCKMAN, Esther STUNTZ, Mary SUTTON, Patricia TEKULVE, Phyllis TILLMAN, Donald TRAVIS, Harold VAN VACTOR, Richard WALTERS, Donna WARD, Delores WATSON, Walker WILLIAMS, Delores WHITBECK, Joan WILSON, Wilma WRIGHT, Mary Jane ZIMMERMAN, Joan ZUMBAUGH

CLASS OF 1947:

Robert AVERILL, Louis BISHOP, Jean BELT, Chas. BOWLIN, Norma BOWER, Jean BREEDING, Phyllis BURROUGHS, Agnes CHRISTIANSEN, Pauline CLARK, Betty COOK, Norman CRAIG, Bill E. CROCKER, William DAILEY, Robert DAVENPORT, Norman DAVIS, Vera DE FRIES, Phyllis DICKSON, Ralph DURAM, JR., Lloyd DUWELIUS, Leo EICH, Deloris ELKINS, George EMENAKER, Maxine EROW, Gertrude FEECE, Betty L. FLORIAN, Gerald FOX, Sue FREDERICK, Delores GARBER, Doris GERRARD, Jack GREENLEE, Roger GURTHET, Jeannette HANDY, Leroy HANSEN, Mary Lou HAWKINS, Marceline HELMS, Iona HISS, Caralee HITE, Maynard HOCHSTETLER, Bessie HOUGHTON, Betty IRWIN, Mary Joan JOHNSON, Jerry KAIN, Martha KELLER, Margaret Keyser, La Verne LACHER, Lee KITCH, Dorothy LAWRENCE, Iris Long, Robert MART, Jean MEDLOCK, Donita MILES, De Vere MUFFLEY, Leo MURPHY, Marian MYERS, Carol NEIDIGH, Virginia NITCHER, Jacqueline O'KEEFE, Marilyn OWEN, Robert PARSLEY, Shirley PETERSON, Helen PESCH, Patricia PIFER, Shirley PRICE, James READ, Mary RETTINGER, Robert RIDDLE, Allen B. RUDD, Phyllis SCHALL, Frances SHAFFER, Don SHIRAR, Florabelle SLOAN, Barabara SNYDER, Anna Marie SOUTH, Suzanne SPEYER, Phyllis START, Wayne SULLIVAN, Harold SUTTON, Keith TAYLOR, Robert THARP, Wesley E. TROWBRIDGE, Marjorie VORE, Norma WARD, William WENINO, Robert G. WHALEY, Frederick WOLFARTH, Donald WOOLEY, Mark WOOLLEY, Hilda WRIGHT, Jack WRIGHT, Louella YOUNGMAN

CLASS OF 1948:

Beatrice ABAIR, Aileen ALBRECHT, Joan APPLEBAUM, Patricia ASSELIN, Delores AUSTIN, Michael BAGLEY, Edward BALL, Eloise BEAM, Betty BIXEL, Mary BOLLINGER, Geraldine BOOKER, James BROOKE, Alice BOTSET, Betty BROWN, Ilene BRUNDIGE, Betty CLEVENGER, Frank C. COX, Jerry COX, Barbara CROY, Jane CULP, Florence DILLON, Marilyn DODSON, Mary DOUGLASS, Julia EBERT, Patricia FERGUSON, Kathryn FILSON, Mary FISHER, David GEYER, Mary Lou GLASS, Juanita HARMON, Robert E. HARRIS, Elaine HARTMAN, Lewis HAWKINS, Barbara HENDRIX, Carolyn HESS, Rita HISS, Kenneth G. HORN, Nadine HOUSIN, Dorothy HUGHES, Elizabeth HUTCHINGS, Dorothy JACOX, Beverly JOHNSON, Betty JONES, Magaline JONES, James JOHNSTON, Lowell KAUFMAN, Jean KEHOE, John KELLAR, Betty KLEIN, Eleanor KOPPERT, Sue LEMERT, Rosemary LAMEK, Jean LANGENBAHM, Sally LANGDON, June LEE, James H. LOWER, Charles MARSH, Phyllis MAXON, Virgil MC CANN, John MELANGTON, Barbara MENSER, Howard MENSER, Phyllis MILNER, Ruth MYERS, Steve NAGY, Dale NEIDLINGER, William NICKEL, Bonnie PENDELTON, Patricia PLUMMER, Barbar POMEROY, Russell POOR, Fred RENTSCHLER, David RICHARD, Carolyn RITTENHOUSE, Elson RUFF, Harold SCOTT, David SERVIS, Phyllis SHIRAR, Barbara SMITH, Merrit SMITH, Rose Mary SNYDER, Dick STOCKMAN, Edwin TEITLEBAUM, June THARP, Don THOMAS, Nelson WALKER, William WALKER, Tyrus WALLACE, Patricia WAGONER, Phyllis WARD, Elizabeth WARREN, June WIESJOHN, Audry WRIGHT, Marilyn XAVER, Nelson YOCKEY, Nanelee YOUNG, Arthur ZEHNER

CLASS OF 1949:

Donald AKER, Don ANDERS, Harold ANDERSON, Richard G. AVERILL, Joan BAUMAN, Jean BEALS, Ronald BREWER, Gerald BROWN, Maryellen COX, James DICKSON, Marion DIPERT, Betty EBY, Philip EHERENMAN, Charles EVANS, Wanda FALCONBURY, Jennivieve FEECE, Joan FISHER, Charles FLORIAN, Joe FREDERICKS, Wayne FRUSHOUR, Hazel GANSHORN, Elaine GARBER, Lorainne GARBER, Bonnie BARDNER, Bonnie GEYER, Betty GURTHETT, Dale GROSSMAN, Suzanne HARMAN, Mary HARTMAN, Wilma HARTMAN, Jacqueline HEETER, Doris HIBNAR, Clyde HICKMAN, Helen HOLEC, David HOTT, Lawrence HOUIN, Patricia HOUIN, Marjorie HUTCHINGS, Vivian INKS, Nina JARRELL, Joyce JONES, Norma KASER, John E. KELLAR, Betty KLINGER, Phyllis KRING, Jean LANGFELDT, James A. MC CANN, Connie MC CHESNEY, John MANUWAL, Norma Jean MAST, Joe MAYLOR, John MEISSNER, George MIKALAS, Thomas MILLEA, Stanley MITCHELL, Frank MUFFLEY, Beverly NEIDIGH, Jack OTT, Duane PETERSON, Betty POORE, Mary POORE, Jeannie POSTLEWAITE, Leila RAY, Joan REED, Max RETTINGER, Lura RINGER, Carol ROBERTS, Lois ROHRER, Beverly ROUSH, Patricia RUDD, Betty SMITH, Vernon SNOKE, Marjorie SNYDER, Sue STALEY, Phyllis STARNER, Donna SWIHART, Dale D. SULLIVAN, Jean TRACY, Orion F. TREAT, Vilma VANGILDER, Tom VERMILLION, Robert O. VORE, Bonnylou WAGNER, Doris WALDRON, Marjorie WARD, Herbert WATHEN, Norma Jean WHITE, Peggy Jo WRIGHT, Ruth WILLIAMS, Barbara WILSON, Jo Ann ZEIDER

CLASS OF 1950:

Betty ANDERS, Wanda ANDERS, James ARMINGTON, Bona BALSLEY, John W. BEABOUT, Ray L. BEYLER, Beverly BOLLENBACHER, Barbara BOLIN, Conrad BRADLEY, Don BIRZZOLARA, Lois BROMAN, Jean BROWN, Jack BUTLER, Joyce BURKETT, Donna Lee CORWIN, Jacqueline COUSE, Olen COX, Mary CROCKER, Charles DRAKE, Richard DYE, Carol EMENAKER, Barbara FALCONBURY, Melissa GAINES, Robert GLASS, Virginia GROSS, Richard HAMPTON, Joseph Clarence HARRIS, Philip HARRIS, Janice HARTLE, Bonnie HARTMAN, Dwight HEISLER, Betty HENKES, Carroll HILLABRAND, Sally HOTT, Orease HUDON, Richard HISS, Rosemary JONES, Howard KELLER, Chas. F. KELLER, Robert KELSEY, Donald KLINE, Susan KLINGER, Della LACHER, Robert LACHER, Laura LEE, Clifford LINEDECKER, Robert LISTENBERGER, Chas. MC CONNELL, Roger MC CAN, James MIKALAS, Marjorie MILLER, Betty MUFFLEY, Joyce MYERS, Helen NELSON, Betty NISSEN, Donal O'KEEFE, Richard PENTELOW, Judith PETERSON, Margaret PIFER, Eileen POWELL, William POWELL, Jay READ, Janis REED, John REED, John V. ROHRER, Joan RICHARD, Donna ROUSE, Ned RUDD, Beverly RUFF, Betty SNOKE, Betty SMITH, Richard SMITH, Mary SNYDER, Walter SOBY, Stanton SPLIX, Jane STOMBEDK, Phyllis THOMPSON, Sally TREAT, Mary VORE, Harwin VOSS, William WAGONER, Barbara WALMER, Miriam WARNOCK, Martha WEATHERHEAD, James WININO, Emmett WHITE, Phyllis WRIGHT, Gerald XAVER, Luella ZEHNER

CLASS OF 1951:

Alice ABAIR, Glenda AMES, Doris BAUMAN, Maurice BEAM, Dorothy BEYLER, Thomas BOTTORFF, Eugene Neil BRADLEY, Donna BRUNDAGE, Leon CHENOWETH, Jerry COUSE, Kathryn CROTHERS, Duane DAVIS, Leon DICKSON, Carol FILSON, Thomas FISHER, Barbara GARDNER, Jo Ann GEYER, Wendell GOOCH, Marilyn GORDON, Jeery GREENLEE, George HAMMES, Mary HARRIS, June HARTMAN, Patricia HARTMAN, Marlene HELMINGER, Janet HESS, Joan HESS, Jerry HELVEY, Joyce HOLDEREAD, Joyce HORN, Allen HOUGHTON, Marlene HOWARD, Richard HOWARD, Bonnie HUGHES, Raymond HUNT, Jean JACOBS, Helen JEFFIRS, Roger KIMBLE, Carol KLITZKE, Donald KROU, Jon KUBLEY, Robert KUHN, Lulu Bell LACHER, Thomas LANGDON, Jenny LENTZ, Thomas LEVELL, David LEE, Barbara MARKS, Delbert MC KINLEY, Charles MELANGTON, Nancy MILES, Don MILLER, Dale MORRIS, Allen MYERS, Moble L. NEIDIGH, Bud OUSNAMER, Marilyn OWENS, Margaret PEREGRINE, John PESCH, Ann POMEROY, Richard POST, Keith RANDALL, Eldora RETTINGER, James SAMUELS, Doris SMITH, Jean SCOBEY, Ruth SPEHEGER, James STRYCKER, Leah TRACE, Richard UNDERWOOD, Betty VAN VACTOR, Marilyn VON BADEN, Doris WAKELAND, Patricia WALMER, Paul WARNER, Walt WEEDLING, Louis WENINO, Carolyn WIEGEL, Joseph WHITEMAN, Mary Lee WILLIAMS, William WRIGHT, James WYSONG, Merle YOCKEY, Delores ZEHNER

CLASS OF 1952:

Jo Ann ALBRECHT, George ALLISS, Donna ARMSTRONG, George BADIAC, Barbara BALL, Patricia BALL, Robert BEITER, Eileen BEYLER, Arthur BOHANNON, Donald BRAMAN, Peggy BUSE, John CLARK, Kay CLOUGH, Sally COX, Robert COUTS, Francis CRAMER, Phyllis CRIST, Kathryn DAUGHERTY, Ruth Ann DIPERT, Duane FLORIAN, Phillip GARRISON, Margaret HAM, John HAMMES, Sally HAMPTON, Mary Jean HARPER, Sylvia HISS, Theresa HOUIN, Mary Jane HUTCHINGS, Donna JARRELL, Michael JEFFIRS, Larry JONES, Doris KLINE, Vern KNEPPER, Carol KREIG, Lorena LEE, Eldon MARKS, Dennis MAXON, Mary Ann MURPHY, Karlanne NIXON, Ilsa PETERS (exchange student) Ray POMEROY, JR., Robert RELOS, Marcia RICHTER, Patricia RITCHEY, Jack SAMUELS, Dave SCHEETZ, Jame SCHIPPER, Joyce SCHONER, Robert SERVIS, Rosemary SHAFER, Halbert SMITH, Marjorie SMITH, Jeannine STEVENSON, Sue STROMBECK, Harold THOMAS, Larry TIBBETS, Walter WEEDLING, Charles VANCZA, Clifford ZEIDER, John XAVER, Dwayne ZEIDER

CLASS OF 1953:

Rosemary ABAIR, Virginia ALLIS, Frances BAGLEY, Jane Ann BEABOUT, Rebecca BOLLENBACHER, Donald BURDEN, Betty BURNS, Mary BURNS, Harold BURROUGHS, Tom CHRISTIANSEN, Donovan COCHRAN, Ned CRAMER, Donald DIMMITT, William DOUGLAS, Barbara DRAKE, Jacob GALL, Audrey GREENAWALT, Evelyn HARRELL, David HARRIS, Kenneth HARRIS, Gary HILLABRAND, Donald HOTT, Ilo Ann HOWARD, Rose HUDKINS, Mildred HUFF, James JONES, John JOHNSTON, Patricia KAIN, Paul KENNEDY, James KIZER, Richard LANGFELDT, Charles LINGLE, Richard LISTENBERGER, Robert LEOFFLER, Ruth LOTZ, Donald MC AVOY, Mary MC CONNELL, Charles MITCHELL, Phillip POWELL, Jean ROAHRIG, David ROCKAWAY, Norma ROTTMILLER, Barbara RUPERT, Steve SCHONER, Guinevere SHEARER, William SHORTER, Wilma SRIVER, Robert SULLIVAN, Carol SUTER, Bruce THOMPSON, Jerry THOMPSON, Wendell WARNACUTT, Evelyn WARNOCK, Norma WEISS, David WHALEY, Beverly WHITTINGTON, Sharon WOLFE, Edna WRIGHT, Betty WYSONG

CLASS OF 1954:

Joan AMONES, Pete ANDRES, Samia ARMINGTON, Jim BATTA, Victor BARTEE, Fred BEAM, Elna BEYLER, Lynette BLAKE, John BOLINGER, Mary BOTSET, Joann BORKE, Michael BOYS, Carl D. BROWN, Phyllis BROWN, Carol BURKETT, John COOK, Edwin CRAFT, Phil DAULER, Betty DAVIS, Roger DILLON, Lois DOWDEN, Joan DRAKE, John DYE, Joe FELKE, Shirley FURRY, Jack GAMBLE, Geo. GLASS, Betty GRANT, Mary GREENLEE, Rosemary GREER, Sharon HAFF, Don HALL, Lowell D. HATFIELD, Fred S. HEETER, Pat HISS, Peg HISS, Wayne C. HOLDEREAD, Joan JACKSON, Richard JACOBS II, Larry Richard JOHNSON, Gail JOHNSTON, David A. KAIN, Katherine KEITH, Alma KENNEDY, Harry KNAPP, Charlene KRIEG, Richard KRING, Shirley LACHER, Lorraine LAWRENCE, Pat LEE, Suzanne MASTERSON, Paul MC QUEEN, Janet MILLER, Marlene MILNER, Janet MYERS, Robert ORR, Nancy PATTON, Larry PRICE, William A. RALSTON, Ellen READ, Dale RETTINGER, Beverly RICHTER, Peter L. ROCKAWAY, Tom RUDD, Williams SAUNDERS, Jane SCHONER, Robert SCOBEY, Robert SHORT, Robert SMITH, Carol Sue SNIDER, Jacquiline SNYDER, Jerry SPINDLER, David START, Anne STROMBECK, Terry VANGILDER, Allan VAN WINKLE, Elaine VON BADEN, Beverly WHITE, Elaine WICKENS, Phyllis WOLFF, Yvonne WRAIGHT, Don YATES, Joan YATES, Vance ZARTMAN, Anna ZEHNER

CLASS OF 1955:

Forest ALDERFER, Verna Kay APPLE, Beverly BAKER, Carolyn BALL, Norman BEATTY, Jane BENEDICT, Barbara BIXEL, *Roland BOWEN, Janice BRADLEY, John BURROUGHS, William BURDIN, Ben CLOUGH, Robert COLLINS, Eileen COX, Darla DAVIDSON, Joyce DOUGLAS, Harley DRAKE, Phyllis DRAKE, Mary DYE, Don EMIGH, Marlene FARK, Phyllis FINNEY, Shirley FINNEY, Helen FISHER, Jo Ann FLORIAN, Joy FURRY, Lavonda HALE, Carolyn HAM, Lowell HATFIELD, Don HELVEY, Joan HOFFMAN, Jay HORNICK, Charles JACOBSON, Maxine JACOBSON, Sandra JOHNSON, Barbara JONES, Allen KELLER, Lawrence KENNEDY, John KIZER, James KNEPPER, Jerry KNEPPER, Edwin H. LAUGHLIN, Mary Jane LEE, Susanne LENTZ, Neal LONG, JR., Jon MC KESSON, Ronald MARTIN, James MAZE, Eileen MILES, Marvin MILLER, Shirley MILOSERNY, Jeaneen MOORE, Roger MYERS, Wilbur NICKLES, Jo Alyce OHLER, Janice ORR, Janet PHILLIPS, John POTZLER, Robert PRICE, Lloyd RITCHEY, Allfred RYAN, Darlene SAMUELS, David SCHONER, Tom SCHULTZ, Sandra SCOTT, Sandra SNYDER, Dwight STRONG, Arthur SUTER, Joan TAPP, Carol TERRY, Ellen THOMPSON, Robert THOMPSON, Stanley THOMPSON, Neil VAN DER KOLK, Ruth VAN VACTOR, Robert WAKELAND, Mary WINQUIST, Mary Alice WHITESELL, Tom WOOD, Dan WOOLEY, John WRAIGHT, Herschel YOCKEY
NOTE: Roland BOWEN is actually Ronald E. BOWEN - Thank you to Ronald.

CLASS OF 1956:

Rosa Lee ALBRECHT, Douglas Chas. ALBRIGHT, John ALCOCK, Roger ALLIS, Laura BARCUS, Mary BEATTY, Mike BERNERO, Stanley BRADLEY, James A. BROWN, James BROWN, Larry BURDEN, John CHRISTIANSEN, Sandra COLE, Tom CONNELL, Carol COOK, Marilyn CRAFT, Ben CROCKER, Leona CROY, Ruth CRYLSER, Carolyn DAUGHERTY, Barbara DAVIDSON, Darla DAVIDSON, John DOWDEN, Robert EMBERGER, Christine EMIGH, Phyllis FILSON, Richard GAY, Judy GILLEY, Roy GRANT, Leroy GREENAWALT, Robert GROSS, Louis GURTHET, Ronald HACKETT, David HATFIELD, Hazel HAWKINS, James HISS, Beverly HOLEM, Mary HOOPLE, Terry HOUGHTON, Ada Mae HUTCHINGS, Joseph JEFFIRS, Jacqui JONES, Herbert KENNEDY, George KOWALSKI, Joan KRAUSE, Wayne LACHER, Joyce LAWRENCE, Phil LEGGE, Tom LOEFFLER, Marilyn LONG, Douglas MANN, Paul MARKS, Carol MARTIN, Kent MATTIX, Evelyn MEVIS, Glen MITCHELL, Dick MORRIS, Joyce MORTEN, David MUNGER, Beverly OUSNAMER, Juanita PEREGRINE, Beverly POMEROY, Kay RHOADES, Roland RICHARD, Sue Kay RICHESON, Gary RITENOUR, Sharon ROBERTSON, Mary Kay ROOSE, Rose SHAFFER, Betty SICKMILLER, Robert SNOOK, Barbara SNYDER, Nancy SNYDER, Abbie STRONG, Wilda STUBBS, Dwaine THOMPSON, Patsy WAGONER, Barbara WHITESELL, Bill WILSON, Leonard YATES, Gerald YOUNGMAN

CLASS OF 1957:

Joan AKER, Sally ALCOCK, Judy BAKER, Lois BAKER, Robert BARNES, Kay BEALS, Barbara BEATTY, Sonia BECHAKA, Terry BECHAKA, Joe BOLINGER, James BOLLENBACHER, Richard BOSET, Therese BOUDREAU, Jay CRAMER, Kenneth CRYSLER, Irene DAVENPORT, Patricia DOHERTY, James DOLL, Carole DRAKE, Melinda DUNLAP, Diana DYE, Arlis EADS, Sue FELKE, David FERRIS, Donald FERRIS, Harry FISHER, JR., Sharon FURRY, Violet GAINES, Danice GILLEY, Rosalie GLAUB, Charles GORDON, Duane GREENAWALT, Martha HAMPTON, David HARPER, Ronald HARRIS, Jess HARTUNG, Joyce HARTUNG, Mona HAWKINS, James HISSONG, Mike HOLM, Kathleen HORNER, Lucy HOWARD, Shirley HOWARD, Willoughby JARRELL, Curtis KENNEDY, Mary KIZER, Sharon KLAPP, Robert KROU, Barbara LACEFIELD, Mike LATTIMER, Sharon LAWRENCE, Janice LEHMAN, Robert LONG, Myrna MC CANN, Sue MARKLEY, Jack MART, Noel MYERS, Mary NEIDLINGER, Mary NEWCOMBER, Judy OLIVER, Georgena PERRY, Mary Sue PIFER, Mike RELOS, Larry RITZENTHALER, Thad RUDD, Glenna RUSSELL, Robert SAUNDERS, Marilyn SCHONER, Sheila SHERER, Mike SMITH, Susan STINSON, Betty SWIHART, Thayer TANNER, Robert THOMAS, Alice VAN GILDER, Lynn VAN GILDER, Carol WAGONER, Gary WAKELAND, Janet WALLSKOG, Maridee WHITE, Janet WHITESELL, David WOLFF, Jeanne WOLFF, Larry WRIGHT, Sandra YODER, David ZEIDER, Sue ZIMMER

CLASS OF 1958:

Ruth AMONES, Pat BAKER, Ed BARCUS, Gilbert BERRIER, Beverly BIXEL, Dennis BOLLMAN, Robert BROWN, Martha BROWN, Ruth BROWN, Susan BROWN, James BUTLER, Judy CAMPBELL, Robert CLARK, James CROPE, Donna CRIST, Alan COCKER, Raymond CROW, Steve CULLISON, Jack CUMMINS, Robert DANIELSON, Tom DAULER, Marilee DAVIS, Toni DE PEW, Lewis DIMMITT, Evelyn DOERR, Eilma EADS, Sylvia EDWARDS, Shirley ELLINGER, Roxanne ELLIOTT, Larry ELLIS, Janet FLORIAN, Richard FLOSENZIER, Lorraine FRANCE, Judy FURRY, Jeffrey GARRISON, Larry GIBSON, Patricia GEORG, Rosalie GREER, Mary Lou HALLMAN, Betty HARTMAN, Treva HARTMAN, Del HATFIELD, Don HEIM, Harschel HIATT, John HISS, Jerry HOLEM, Karen HUDGINS, Larry JACOX, Tom JEFFIRS, Charles JOHNSON, Marilyn JOHNSON, Nancy KEMP, Nancy KIRKLEY, Carolyn KIZER, Kenneth KLINGERMAN, Mary Jane KNEPPER, Joyce LAWSON, Douglas LEHMAN, Sandra LOWRY, Chas. MC CLAY, Ralph MC FARLAND, Margaret MC LAUGHLIN, Sharon MADDEN, Brenda MATTHEWS, Sibyl MELOY, Clay METSKER, John METSKER, Gail METZGER, Janet MILLS, Connie MORRIS, James NELSON, Bill NIXON, Barbara NORRIS, Michelle OHLER, Eddie OUSNAMER, Barbara PEREGRINE, Harvey PHILLIPS, JR., Terry POST, Helen PRICE, Ann REEDER, Shirley RICHARD, Frank RITENOUR, Bill ROSE, Ruth SICKMILLER, Judy SCHONER, John SCOBEY, Allen SINGREY, David SISSEL, Janet SNOOK, Carolyn STALEY, Ray STRONG, Richard STUTZMAN, Janice THOMAS, Mike THOMAS, Eldora VAN BLARICON, James VAN VACTOR, Martin VERBURG, Barbara VIEWEG, Ervin WATTS, David WEEDLING, Ronald WELCH, Marvin WICKENS, David WILLIAMS, Jean WILLIAMS, Jeff YODER, Linda YODER, Steve YODER, Malcolm YOUNG, Fred ZIMMER, John ZUMBAUGH

CLASS OF 1959:

Ben ALLIS, Steve BARNARD, Susan BERKEYPILE, Jack BERRIER, Raymond BOCKMAN, Glen BOOKS, Joyce BOOTORFF, Mary BOYS, Jerry BRANDT, David CHART, Susan CLOUGH, Janet CONDIT, Carol COX, Ruby CRAFT, Wilma CRIST, Naomi DAVENPORT, Larry DOSS, Richard DRUBERT, Patricia DUNLAP, Shirley ELLIS, Bryan EMOND, Beverly EXLEY, Barabara GARRISON, Larry GIRTEN, Sue GLAUB, Henry HAMMES, Roberta HANSEN, Sue HARTMAN, David HARTUNG, Kathleen HOFFMAN, Beverly HUFFER, Sue HUGHES, Marilyn JEFFIRS, Karen JOHN, James JOHNSON, Reed JONES, Eric KIME, Tom KLECKNER, Harold KROU, Ed LANGEFELDT, Jean LAWRENCE, Patricia LECHLITNER, Mary Ruth LEE, James LYNCH, James MC LOCHLIN, Beverly MARKLEY, Carl MARTIN, Roger MILNER, Ronald MOORE, Larry MOTT, Phil MURFITT, Sharon MYERS, Sandra O'CONNELL, Jack OLIVER, Carolyn OUSNAMER, Sandra PARKER, Linda PAYNE, David PLETCHER, Kenneth POMEROY, Mary POWNALL, Donald PRICE, Larry PRICE, Ruth PRITSCH, Robert RIDER, Sandra RINGLE, Marte ROTH, Richard SAUNDERS, John SCHEETZ, James SCOBEY, Tom SCOTT, Margaret SHARPF, Lola SHIREMAN, Bill SHIVELY, Jim SHORTER, Jack SIMPSON, Lowell SINGREY, John SNOOK, Lynn SPENCER, Carole SPINDLER, Richard STAUFFER, Wanda STILES, Monte STUART, James SULLIVAN, Richard SWIHART, Dahl TIBBETS, Allen TREESCH, Glen UTTER, Nancy VAN BLARICON, Jo Ann WEBB, Karen WEBSTER, Barbara WHITE, John WHITE, Carol WOODFILL, Jane ZUMBAUGH

CLASS OF 1960:

Richard ALCOCK, Patricia APPLE, Ruth BARCUS, Linda BAUER, Johna BAUGHER, Robert BEALS, Barbara BIDWELL, Terry BLUBAUGH, Glen BOLIN, Diane BOTTORFF, Marlene BOUDREAU, Marilyn BOWEN, John BROWN, Judy CARR, Robert CLOUSE, Patricia CORWIN, Harold COX, Karen CRIPE, Richard CRUM, Harold DAUGHERTY, Loraine DAUGHERTY, Jeff DAULER, Charlene DAVIS, Edwin DEMONT, James DERF, Dennis DILLARD, Dale DODWON, Dick DOLAN, Dennis DREIBELBIS, Connie EADS, Robert EASTBURG, Kay ELLIOTT, Betty ENGEL, Linda FARK, Joy FILSON, Carol FISHER, Marilyn FISHER, Myra FRANKLIN, Dorothy GARDNER, John GATES, Dave GIBSON, Maridee GIRTEN, Jose GONZALES, Sue GREENLEE, Linda HALL, Sonia HAM, Larry HAMMELL, Patricia HANSEN, William HAZELIP, Larry HECKAMAN, Kenneth HENRY, Richard HILLABRAND, Harold HINDMAN, Martha HOLDEREAD, Mary HOLDEREAD, Scott HOLLETT, Marsha HOUGHTON, Judy HIDGINS, Alvin HUNTER, Bonnie JARRELL, Rita JEFFIRS, Susan JOHNSON, Virginia JONES, Dennis KAIN, Byron KENNEDY, Rolland KIRACOFE, Larry KLINGERMAN, Ronald KNEPPER, Sally KNEPPER, Claudia LACEFIELD, Howard LIEBENGOOD, Eldonna LONG, Joan LONG, Carl LOWRY, Donald MC CARTY, Margaret MC CLAY, Beverly MC LAUGHLIN, Thomas MADDEN, Art MELOY, Stephen MILLER, Phil MINER, Carol MOORE, Charles MOORE, Courtland MORRIS, Marilee MORTEN, Carol NASH, Vickie PEREGRINE, Stephen PERSCHBACHER, Jack PRICE, Lowell PRICE, Dale PRUITT, Marvin RADER, Dorothy RANKIN, Phil RHOADES, Jerry RINGLE, Diane RITENOUR, Don RITZENTHALER, Larry ROAHRIG, Stanley ROAHRIG, Ronald RUTZEN, Janet SCHONER, James SHAFFER, Diana SHERWOOD, Phyllis SINGREY, George SMITH, Sharon STARNER, Bruce STAUFFER, Donald STILES, William SUSITS, Jean THOMAS, Carol THOMPSON, Marsha TIBBETTS, Doyne TIMMONS, Janet TROYER, Bruce VAN GILDER, Judy WAKELAND, Robert WASHBURN, Bill WATSON, Peter WEEDLING, Janice WEIGLE, Roger WHEELER, Ronald WHICKCAR, Jon WHITE, Lucretia WILLIAMS, James YODER

CLASS OF 1961:

Dan AMOR, Sharon BARCUS, Wayne BARKEY, Bonnie BEALS, Ralph BERKEYPILE, Dianne BERNERO, Wayne BISHOP, Don BOLIN, Jerry BOTTORFF, Marsha Jo BOTTORFF, Marsha Kay BOTTORFF, Robert BRAMAN, Jo Anna BROCKSMITH, Judith BROCKSMITH, Patricia BROWN, Peggy BURNS, Melody BURROUS, Sandra CARMICHAEL, Judith CLARK, Richard CLOUSE, Susie COLE, James COOK, Bill COUSE, Tom COUSE, Dorothy COX, Nancy CRAMER, Barbara CUSSEN, don DAVENPORT, Eugene DE MIEN, Sandra DIXON, Janice DODSON, Margaret DODSON, Linda L. DOSS, David DRAKE, Leon DRAKE, Tim DUNFEE, Dennis ELLIOTT, Gary ELLIS, Tom EMBERGER, Nancy EMOND, Ronald ESPICH, Mary FINNEY, Jean FLOSENZIER, Hollis FRANCE, John GANTZ, Steve GRAY, Jean HAMELL, Joe HAMMES, William HANLEY, John A. HANSEN, Mary Kay HARTMAN, Lary HATCHER, David HENRY, Clarence HIGGINS, Carol HINDMAN, David HOLLAND, Jeffrey HOLLETT, John HOLLIS, Nancy Sue HOWARD, Willard IRWIN, Steve JACOX, Richard JOHNSON, Nancy KECK, Cynthia L. KELLER, Michael KYSER, James LEHMAN, Patricia LOWRY, Dorothy MAC INNIS, James MC LAUGHLIN, Sandra MC LAUGHLIN, Peggy MC LOCHLIN, Richard MANN, Donald MARKLEY, Peggy MARKLEY, Hugh MARTIN, Francis MAZE, Janet METSKER, Christina MILES, Lewis MILLER, Joyce MILLER, Treva MITCHEL, Richard MORTEN, Joyce NIER, John PASLEY, Phyllis PATRICK, Terry PAXTON, Betty Jane PEER, Jane PETERS, Delores PIKE, Sharon PLETCHER, Peggy PRICE, Jack RANSOME, John REEDER, Karen ROACH, Robert ROBINSON, John RUTZEN, Richard SAHLHOFF, Nancy SCHEETZ, Tom SCHEETZ, Mary Kay SCHULTZ, Tom SCOBEY, Richard SICKMILLER, David SMITH, James SMITH, Mary Jo SMITH, Susan STARKE, Glenda STARNER, Glen H. STARR, Sharon SUMMERLIN, Leslie SUTTON, William TANNER, Lynnette TERRY, David THOMAS, Dale TREESH, Krista TRUMAN, Sandra VINALL, Bonnie WAGONER, Marsha WARREN, Darlene WHITESELL, Patty WHITESELL, Linda WISEMAN, Tom WOLFF, Sue WOODFILL, Barbara WOOLLEY, Phillip YODER, Sharon YOUNG, Mary ZEIDER, Marcia ZEHNER

CLASS OF 1962:

John AMONES, Baron N. BALL, Larry BEEDY, Allan BEELER, Jim BERGMAN, Barbara BOGGS, Ronald E. BOLLMAN, Jimmie BOWMAN, Mack A. BROWN, Sandra BROWN, Mary Kay BUCHTEL, Ronald BULLA, Tom CAMPBELL, James CANTERBURY, Donna Marie CARR, Gail COOK, Barry C. CULLISON, Ray CUMMINS, Richard DAVENPORT, Ronald DAVIS, Christina DOEDEN, Tom DOUGLAS, Nancy Louise DUNLAP, Eugene EADS, Karolyn EGNOR, Dennis ELLIOTT, Connie FISHBAUGH, Betty FURRY, David GARDNER, Lynn GIRTEN, Margo L. GLAUB, James Marion GREER, Ralph HALE, Rebecca Jan HAMPTON, Harvey Edwin HATFIELD, Kathy HIGGINS, Kathleen HISS, Orley HOLLETT, Larry Eugene HOLLOWAY, Phil HOOVER, Carol Rae HOSTETLER, Rick HUFF, Susie HUTCHINGS, Rosemary JEFFIRS, Wanda JONES, Phil JOSEPH, John Glenn KELVER, Sara Kathryn KEPLER, Norm KIRACOFE, Robert KIZER, Sandra KLAPP, Linda KNEPPER, John KUHN, Larry Lee LACHER, David Charles LATTIMER, Robert LOCKRIDGE, James LOHSE, Nancy Sue LOTZ, Sharon LYNN, Terry MC FARLAND, James MANUWAL, Lorraine MARTIN, Terry MARTIN, Terry MILLER, Richard MILNER, Allen Eugene MOTZ, Christine NELSON, Christie NEWCOMB, Larry OPITZ, Mike OUSNAMER, Werner PATZWALDT, David PEREGRINE, Fred PERRY, Alice May PETERMANN, Janet QUIVEY, Nikki Sue RANKIN, Linda RHOADES, Francis RICHARD, Judy RITENOUR, David ROAHRIG, Susan ROBERTSON, Jack ROBINSON, Dorothy ROUSH, Steve SCHEETZ, Charlotte SCOTT, Richard SHAFFER, Reggie SHIREMAN, Lee SINGREY, Janet Marie SLABAUGH, Jerome SNYDER, Judy SNYDER, Mike SNYDER, Jerry SPEER, Wanda STARR, Joe STUTZMAN, Sandra STUTZMAN, Norma TROWLE, Wayne TREESH, Larry ULLERY, Mike UTTER, Dennis WAGONER, Janice WAGONER, Kathy WINROTTE, Judy WISEMAN, Michael XAVER, Gene YANDELL, Eugene YATES, Dallas R. YAZEL, Nicki Ann YODER, Shirley Ann ZAHNER

CLASS OF 1963:

De Vere L. ABAIR, Arol E. AMBLER, Susan L. APPLE, Wilma J. BARCUS, Sandra J BOTTORFF, Mary A. CARMICHAEL, Susan Malinda CARPER, Michael CHANEY, Glenda L. COCHERN, Timothy P. CONNELL, Gerald L. COPLEN, Marilyn J. COX, Sammy K. CULLISON, Linda L. CUMMINS, Dorothy M. DAVENPORT, Richard J. DERF, Joanne K. DOERR, Jerome P. EADS, Sharon K. ELLIS, Linda K. FLOSENZIER, Marcia L. GATES, James E. GORDON, Bruce W. GRAVES, Larry R. GREER, Roger P. HACKETT, Daniel J. HALLMAN, Charles W. HAMPTON, Herbert E. HARMAN, John Stephen HARPER, Phillip A. HARTUNG, Jesse W. HEFLICK, Charles R. HENRY, Joyce E. HEPLER, Nancy Sue HINDMAN, Charles A. HISSONG, James F. HOUIN, Paul F. HOWARD, Maxine F. HUFFER, Helen I. HUTCHINGS, Larry W. INKS, Roberta S. IRWIN, Janis D. JOHN, Dewey J. JURKIEWICZ, Vicki L. KAIN, Stanley E. KALIN, JR., Judy M. KNEPPER, Linda R. KRIEG, Larry R. KRING, Diane R. LONG, George O. LONG, Stephen A. MC COLLOUGH, Cheryl A. MC NEELY, Marshal R. MADDALENA, Carolyn A. MARTIN, Alan W. MELOY, Barbara A. MENSER, Larry A. MOORE, Jolene A. MOTZ, Ronald L. NAYLOR, David C. NORRIS, Cherl L. O'KEEFE, Paola PALMONELLA, Thomas M. PARSONS, Phillip E. PEREGRINE, James R. PIKE, Marsha J. POWNALL, Robert D. PRANGER, Joan E. QUIVEY, Darrell R. REGNIER, Mary E. RICHARD, Steve A. RICHARD, Catherine L. ROBINSON, James L. ROTH, Raymond A. ROTH, Diana L. RUSK, Larry A. SCHEUER, Elizabeth M. SHERIDAN, Richard L. SHERWOOD, William Douglas SHIPLEY, Alice J. SIMMERS, Mary J. SIMMERS, Margie E. SINGREY, Judy SLATER, Stephen J. SNYDER, Donna K. SUMMERLIN, Diana D. THOMPSON, Elizabeth A. TRUMAN, Roger L. UMBAUGH, Thomas O. VIEWEG, Richard K. WARBURTON, Linda M. WARNACUT, Edward WEBB II, Merry L. WEIGLE, Katha L. WEEKS, Beckie J. WHITE, Martha M WOLFF, William E. YANDELL

CLASS OF 1964:

Gregory ALBRIGHT, Sandra BARCUS, Linda BEALS, William BEATTY, Richard BINKELE, David BOOS, Bruce BORDNER, Dennis BOTTORFF, Judith BOTTORFF, Kent BOTTORFF, Gary BOWMAN, Ronald BRAMAN, Phyllis BREEDING, Patricia CARMICHAEL, Janet CARR, Mary Ann CRIPE, Betty CROY, Ronald CULLISON, Edward DILLARD, Joan DOEDEN, Debra DOLAN, Anthony DOWNING, David, DOWNING, Nici DUNBAR, Bill ELLINGER, Terry ELLIS, Peggy FETHEROLF, Bill FILSON, David FRUITS, Neysa FUNK, Sanra FURRY, Ronald GANTZ, Tula GAVALAS, David GERRARD, Jane GRONIGER, Gayle HANLEY, Patricia HARTMAN, Robert HARVEY, Eileen HATFIELD, Stephen HEIM, Sharon HEIMS, Charles HOFFMAN, Larry HORN, Mary Ed HORNER, Donna HOUIN, Dale HUFF, Ronald HUFFER, James HUSBAND, Jack JOHNSON, Carol JONES, Dennis KECK, Rose Mary KELLER, Carol KEPLER, Karna KIME, John KITCH, Donald KLAPP, Stanley KOWALESKI, Linda KREIGHBAUM, James KRUZICK, James LALLEMENT, Janine LARSON, Bonnie LECHLITNER, David LEE, Andrea LEFFERT, Jayne LEHMAN, Carolyn LONG, Michael MC LEAN, Dennis MC LOCHLIN, Ruth MATTERN, Lois MILEY, Kent MILLER, Phyllis MISHLER, Joy MORLOCK, Susan MYERS, Yukinobu NAGAO (exchange student), Phillip NELSON, Leroy NETTROUER, Bill NEWCOMB, John O'CONNELL, Sandra OTTOW, Pamela PAYNE, Edward PEDIGO, Cheryl PETERS, Gene PETT, Darlene PULLEY, Karen RANKIN, Richard RANSOME, Donald REILLY, Ronald RIFFEY, Janeal RINGLE, Patricia RITZENTHALER, Robert RUDE, George RUDICH, Diana SAHLHOFF, Theodore SANDER, Irene SCOBEY, Janis SELNER, Barbara SHERWOOD, Larry SHIREMAN, Sandra SICKMILLER, Carol SMITH, Patric SMITH, Philip SMITH, John T. SNYDER, Prescott SNYDER, Stewart SNYDER, Carol STAYTON, James STEVENS, Richard STILES, Diana STILLSON, Joyce STULL, Kathleen SUSITS, Barbara SUTTON, Donna TABOR, James THOMAS, Michael THOMAS, Donita TIMMONS, Dawn TRAVIS, David TRUMAN, Laura WARNACUT, Wendy WEEKS, David WHITE, Elizabeth WHITE, Judy WHITE, Thomas WHITE, Webster WHITESELL, David WILLIAMS, David WINROTTE, Kristy YODER, Patrick ZIMMER

CLASS OF 1965:

Judith A. ABAIR, James E. ADAMS, Robert AMAN, Mary W. BAKER, Terry R. BAKER, Mary J. BANCROFT, Betty J. BARCUS, Suzanne BARNES, Ruth M. BARTS, Michael B. BEAM, Melody A BENNETT, Michael L. BERGMAN, John W. BERKEYPILE, Sandra L. BILLING, Shirley M. BIXEL, Tim L. BLUBAUGH, Mary S. BONNEY, Jim A. BOTTORFF, Robert K. BOYER, Thomas BRANDT, Mary L. BREEDEN, Joseph N. BROWN, Linda J. BURDEN, Janice E. BURROUGHS, Patricia S. BURROUGHS, Jane A. BUTLER, Claudia L. CARSON, Virginia R. CLEVENGER, Gerald CLOUSE, Richard L. COLE, Carole J. COOK, Lucille R. CROW, Dennis M CULLISON, Jimmy D. CUMMINS, Irene K. DAUGHERTY, Jack L. DAVIS, Judy R. DAVIS, Eugene D. DE MONT, Linda A. DETTMER, Ronald L. DODSON, John E. DOSS, Susan ELLIOTT, Rebecca A. FANNING, Kay M. FLORY, William C. FOUST, Donna L. FRANCE, Edward W. FRANKLIN, Maria A. FUENTES, Leonard J. GILLEY, Dennis J. GILLILAND, Adrea M. GIRTEN, Peter D. GOODWIN, Terry D. HAMMEL, Teresa M. HAMMES, Yvonne M. HARPER, Clara E. HARRINGTON, David R. HAYCRAFT, Merri L. HEALY, Sherri A. HEALY, Sharon D. HENNING, Patricia A. HENRY, Kermit HILLES, Michael A. HINDMAN, David M. HOLLAND, Kathlyn D. HOLLAND, Bruce H. HOLLETT, David J. HOUGHTON, David V. HOUIN, Earl L. HOUIN, Linda M. HOWARD, Shirley J. HUDGINS, Janice A HUGHES, Toni L. HUTCHINGS, Linda K. JOHNSON, Patricia A. JONES, Walter S. JURKIEWICX, JR., Kathryn KASER, Donald L. KELLER, Beverly J. KELSO, David R. KENNEDY, Dennet E. KLEINKE, James R. KLINE, Thomas L. KOWALESKI, Helen A. KRUYER, Raymond W. KRUZICK, Evelyn M. LAWRENCE, David L. LOHSE, Terry J. LONG, Sinclair MAC INNIS, Roger N. MC KINNEY, Janis L. MC LAUGHLIN, John J. MC NEELY, Martha A. MACKEY, Phillip T. MARTIN, William R. MISHLER, Brenda J. MOORE, Kris L. MORCOMBE, William C. MORRIS, Brenda K. MURRAY, Bruce A. MYERS, Jeanne M. NASH, Charles E. NETTROUER, Roberta S. NIER, Nancy L. OLSON, Michael A. ORR, Cecil R. OTTOW, David R. PARSONS, Luanne P. PATRICK, Christine L. PATZ, Mary E. PEARISH, Beverly H. PEER, Wallace F. PEREGRINE, Elaine A. PETERMANN, Sandra M. PHELPS, Arlene C. POWELL, Sandra L. RANKIN, Ralph R. REED, JR., Judy R. ROAHRIG, Dorothy M. ROBB, William S. ROBERTSON, Donald R. RUDE, James M. RUGGLES, Luretta M. SAVAGE, Rose M. SCHAAL, Roba L. SCHORI, Philip J. SCHULTZ, Jo Ann SCOBEY, Jerry C. SHIVELY, Ellen J. SKINNER, Donna L. SNYDER, Guadalupe SOLIS, Larry A. SPAID, Cynthia M. STAPLES, Bonita I. STAY, Richard P. STINSON, Jay A. SWICK, Janet E. TAPP, Tim E. THOMAS, Paulette M. TOOLEY, Linda J. TRAHAN, Linda L. TROYER, Tanya L. VAN HORN, James J. VINALL, Barbara J. WAGONER, Sara L. WALMER, John R. WEBSTER, Kathleen E. WEBSTER, Fredericka A. WENINO, Margaret L. WILLIAMS, Melody L. WINROTTE, Michael WOOD, Mary G. WOODFILL, James F. XAVER, Devon L. YOCKEY, Richard S. YOUNG, Beverly J. ZEHNER, Roger D. ZEHNER

CLASS OF 1966:

Ella M. ADAMS, Toni E. ADAMS, Terry W. ALDERFER, Jimmy BAKER, Linda Lou BAKER, Lloyd A. BAKIAN, Mary Louise BATTA, Pamela Jo BAUM, Roy A. BAUMANN, JR., Michael S. BERGER, Sandra Jo BOTTORFF, Tom BOUDREAU, Thomas L. BOYER, Richard L. BREEDING, Linda M. BRIGGS, Manuel G. BRIONES, Susan M. BROWN, Connie J. BRUNDIGE, Pamela Kay BULLA, Calvin R. BUTLER, Alvaro J. CARPIO, Judith Anne CARSON, Jeanette E. CHASE, Jeanine I. CHASE, Carol Ann COCHERN, Alice Jane COLE, Carolyn M. COPLEN, Marie E. COX, James R. CRAIGE, Linda S. CROCKER, Sandra E. CROW, Mary Kay CULLISON, Connie L. DAVIS, Linda J. DAVIS, Jean E. DAVENPORT, Phillip V. DERF, Marvin Lee DIPERT, Richard C. DIXON, Glen L. DODSON, David A. DOLL, William E. DOWNEY, Terry J. DOWNING, Joseph E. ELKINS, Mary Pat ELKINS, Janice Sue ELLINGER, Marion S. ELLIS, Michael L. FALL, Patricia Sue FELIX, David FETHEROLF, Beverly Rae FREED, Larry H. FRUITS, Gerry G. FUNK, Chester GANSHORN, Dennis Gerald GIBSON, Gwen GIBSON, Lenora K. GILLEY, William J. GIRTEN, Barbara F. GLASS, Catherine A. GLAUB, Lawrence E. GOBLE, Wanneta Mae GREEN, Kathleen L. GREENE, Robert L. GREENLEE, Sharon M. GREER, Janet Ann GREGORY, Bruce D. GRIDLEY, Robert L. HAGERTY, Cheryl D. HARMON, Rodger D. HARRINGTON, Rodney L. HECKAMAN, Pamela Sue HEISLER, Susan K. HELSEL, Jerome T. HOLDEREAD, Pamela K. HOLTZCLAW, William E. HOUGHTON, Ross Kent HUFF, Deloris J. HUNTER, Kathleen M. HUSBAND, Merrill J. JEFFREY, Mary K. JOHANNING, Sally L. JOHNSON, Kathryn M. KALIN, Linda S. KENWORTHY, Elwood L. R. KEPLER, Lewis J. KEPLER, David R. KIRACOFE, Cynthia M. KIRKLEY, Rosemary E. KLAPP, Mary Sue KLEIN, Linda L. KLINE, Larry G. KOLAR, Alan W. KRALOVANSKY, Dannis L. KREIGHBAUM, Gladys L. DREIGHBAUM, Jill A. KREIGHBAUM, James D. KUBLEY, John A. LALLEMENT, Carolyn J. LAWSON, Michael F. LEACHMAN, Sue Ann LEVETT, Tina May LINDERMAN, Sandra K. LINDSEY, J. William LOCKRIDGE, Mary Ann LUBBEHUSEN, Michael P. MC DANIEL, Beverly A. MC GOWAN, Cynthia L. MANN, Larry A. MANN, Mary Ann MITCHELL, Jean Ann MORRISON, Michael J. NAYLOR, Karen E. NELSON, Janet E. NEWBERG, Judith A. NEWBERG, Phillip D. NEWCOMB, Susan Lee NIMMO, Delmer W. NOYER, James V. OUSNAMER, David E. OVERMYER, Ronald D. OVERMYER, James L. PENTELOW, Pamela A. PRICE, Roger D. REILLY, Victor L. RENTZ, Janet Sue RHOADE, Steven R. RHOADES, Suzanne H. RICHARD, Gene W. RINKENBERG, Marcia A. RITTER, Peggy Rae RONK, Diana K. ROUSCH, Barbara L. RUDICH, Barbara L. RUDICH, Janice K. RUFF, Pamela M. SAMUELSON, Thomas A. SANDER, Daniel K. SCARBERRY, Pamela M. SAMUELSON, Thomas A. SANDER, Daniel K. SCARBERRY, Pamela J. SCHAEFER, Terry Lynne SCOTT, Alice G. SELNER, Elizabeth A. SHAFFER, Connie E. SHEI, Margaret K. SHERIDAN, Daniel C. SHIVELY, Connie S. SICKMILLER, Stephen D. SLATER, Judith M. SNYDER, Sharon M. SOLOMON, Ronald O. STARR, John L. STUTSMAN, Rexalea C. STUTZMAN, Pamela J. SWISHER, Lynn Ellen TAVINER, William Scott THAYER, Gloria J. THOMAS, Ronald S. THOMAS, Carla J. TRUMP, Dennis E. TRUMP, Larry L. TUMBLESON, Ren I. VAN GILDER, Joanne I. VAN VACTOR, James A. VERMILLION, Martha E. VERVYNCKT, Vickie Sue WAGONER, Nancy Lee WARNER, Nelson L. WASHBURN, Andrea J. WATSON, Melinda Lou WHITE, Robert L. WHITESELL, David A. WILLIAMS, Vickie Ann WINROTTE, Diane C. WINTER, Steven Ray WISEMAN, Lynda Jo XAVER, Thomas C. YANDELL, Shirley Ann YAZEL, Beverly L. YEARGIN

CLASS OF 1967:

Joe ADAMS, Mark ALBRIGHT, Richard AMAN, Kathleen AMBLER, David APPLE, Patricia ARNDT, Tom ATKINS, Michael BALL, Orlandria BALTES, David BARKMEIER, Robert BATTA, John BERGMAN, Michael BLUBAUGH, Ruth E. BONNEY, Gregory BOOS, Amee BORDNER, Michael BOTSFORD, Elvira BRIONES, Dianna BROEKER, Jay BUCHTEL, Bruce BUTLER, Michael CABAN, Linda CASTRO, William CLARK, Sue CLAYTON, Maureen COLLINS, Elaine CONLEY, Richard COOPER, Patricia COPLEN, Neil CORBIN, Karen COUSE, Terry COUTS, Jean DETTMER, Jose DUENEZ, Debora ECKERT, William ELKINS, Michael ELLINGER, Debbie ELLIS, Janice ERBAUGH, Susan EROW, Rebecca FERGUSON, John FLORA, Larry FLORY, Patricia FRUITS, Alberto FUENTES, Katha GATES, Gerald GERARD, Edward GILBERT, Mary Ann GILBERT, Roger GILLILAND, Sandra GILLILAND, Beverly GILLEY, Jeanie GLAUB, Michael GOBLE, Susan GOOD, Jeannie GREER, Robert GREGORY, David GRIEWANK , Diane HAMMEL, Sahas HANSIN (exchange student), Sandra HATCHER, Tim HATFIELD, Leroy HATTERY, Roselyn HEIMS, Norma HEMINGER, Diane HAYCRAFT, Gary HENDRICKS, Rebecca HESSLER, Linda HINDMAN, Dane HOFFHEIM, Jan HOLLAND, Fred HOLLETT, Kellie HOLLOWAY, James HORN, Richard HOUGHTON, Jeanette HOUIN, John HOUIN, Ray HOUIN, Mary Ann HUGHES, Nancy HYATT, William HYDE, Vicki JOHNSON, Judith JONES, Hugh JURKIEWICZ, William KALIN, Michael KELLY, Joan KENNEDY, Susan KIRKLEY, Elizabeth KIZER, Steve KLAPP, Ron KRACKE, Larry KREIGHBAUM, Sandra KREIGHBAUM, James LANGDON, John LAWRENCE, Roland LEECH, Mark LEVETT, Teri LINDERMAN, Karen LOCKRIDGE, Carolyn LOCKWOOD, Judith LONG, Richard MARTIN, John MATTHEWS, Maureen MC GRATH, Tom MC KEE, Debbie MC LAUGHLIN, Craig MC LOCHLIN, Diane MEEKER, James MENSER, Lydia MICKIEWICZ, Dan MILNER, Mikel MITCHELL, Phil MITCHELL, Treva MOORE, Mardell MOTZ, Linda NASH, Richard NEWBERG, Barbara NEIR, Tom NORRIS, Timothy O'KEEFE, Narciso OLIVARES, Carol OLSON, Steve PALBYKIN, John PALMITISSA, Vicki PHELPS, Shirley PHILLIPS, Gail POWELL, Ron PROBST, James RABB, Susie RANKIN, Robert RETTINGER, Mary REYNOLDS, Robert RICHARDS, JR., Barbara RIDDLE, Betty RIEMENSCHENEIDER, Delores RINGER, Jon Steven ROBERTSON, Gary ROSS, Cathy SAHLOFF, Joyce SALISBURY, Karen SCHAAL, Hal W. SCHEARER, Sam SCHLOSSER, Randa SCHORI, Bruce SHERMAN, Don SHERWOOD, Tom SHIVELY, Larry SLOUGH, Glenn SMITH, Steve SMITH, Elizabeth SNYDER, Elizabeth STAY, Robert STILLSON, JR., Sandi SUSELAND, Fabian SUSITS, Harold TREESH, Ed TRUMP, Mark UMBAUGH, Kim VAN GILDER, Linda VAN GILDER, Pam VINALL, Jay WAKELAND, Larry WALLACE, Janice WARNER, Steve WARREN, Richard WEBSTER, Mary WEEDLING, Richard WEIGLE, Jeff WELBORN, Beverly WHITE, Barbara WHITEHEAD, June WICKENS, Leona WILCOX, Barbara WILSON, Francis WLOCH, Lonnie WRIGHT, Sara YODER, Barbara YOUNG, Wayne ZEHNER, JR., William ZEHNER

CLASS OF 1968:

Linda Jean ANDERS, Robert ANDREWS, Charlotte BAKER, Patricia Ann BAKER, John BAKIAN, Nancy BARCUS, Robert BARCUS, Daniel BEAM, Terry BEATTY, Kika BECHAKA, Patrick BERGER, Kenneth BIGGINS, Jon BIXEL, Connie Jo BOGGS, Candy BOOKS, Janice BOOS, Diana BORDNER, Stephen BOTSFORD, James BOUDREAU, Kent BOWMAN, Sheryl BRADFIELD, Sue BRADLEY, Anita BREEDING, Robert BROEKER, Brenda BUFFINGTON, Lynda BUFFINGTON, Jeanne BUROUGHS, John CARLSON, Harold CLEVENGER, Kathleen CONNER, Dianna COPLEN, July CRUM, Rodney DANIELSON, David DAVIS, Suzanne DE MONT, Diana DE WITT, Robert DIXON, James DODSON, Peggy DOWNEY, Craig DOWNING, James DRUBERT, Cymthia ELKINS, Michael ELLIOT, Michael EMENAKER, Michael EYRICH, Terry FEECE, Donald FERGUSON, John FILSON, Rebecca FISHER, Rebecca FLORA, Richard FLORY, Larry GANTZ, Joe GARRISON, Robert GEIST, Linda GENSINGER, Samuel GERBER, David GIBSON, Thomas GIBSON, Barry GRIDLEY, Mary Ellen GRIEWANK, Nancy GROSS, Jim GROSSMAN, Roger GUNTHER, Jerry HARDY, Dale HARTMAN, Michael HARTMAN, Patricia HARTMAN, Nancy HASSLER, Nanette HASSLER, Rand E. HEALY, Lenny HESS, John HIESTER, Karen HILEMAN, Bruce HOLDEREAD, George HOLZWART, Sam HORN, Allen HOUIN, Virginia HOUIN, Wayne HOUIN, Christine HUSBAND, Dennis HYATT, Elsa HYNNEKLIEV, Julie JARRELL, Linda JEFFERIES, Carol JOHANNING, Susan JOHNSON, Rick JONES, Susan KALIN, Sandra KELVER, Ronald KENNEDY, Phyllis KIRACOFE, Fred KOWALESKI, Jane KREIGHBAUM, Michael KREIGHBAUM, Douglas KRING, Robert KRISCUNAS, Douglas KUCERA, Larry KUSKYE, Patricia LANGDON, Andrew LARSON, Lee SUNGGI, Paul LEVETT, Danna LIVINGHOUSE, Glenna LIVINGHOUSE, Betty MANNAN, Dennis MANUWAL, Richard MARKLEY, Eldon METCALF, Randy MILLER, Daniel MORRIS, Lynn MUNDY, Roger MURPHY, Robert MURRAY, Ellen MYERS, Mark, MC GEE, David MC LOCHLIN, Cindy MC NEAR, Gloria MC NEELY, David NEAL, Jerry NETTROUER, John NEWELL, Barbara NORRIS, Linda NOYER, Georgia PALMITESSA, Patricia PARKS, Marsha PASLEY, Dennise PATZ, Barbara PEDIGO, Steven PEER, Douglas PETT, Naomi PODD, Charles POOR, Rosemarie POPP, Deanna PULLEY, Arthur QUILLEN, Jane Ann RABB, David RAINS, Roger RAINS, Donald RANSOME, Nancy READ, Susan REED, Sharon RENZ, Lynn ROBERTSON, Melanie ROSER, Steven SCHOBERG, Karen SCHULTZ, Ronald SCHULTZ, Bruce SCOTT, Susan SELNER, Daniel SHUPPERT, Roger SICKMILLER, James SMITH, William SPENCER, JR., Nency SPINDLER, Chari STADLER, Norman STETTLER, John STONE, Gary SULLIVAN, Darlene SUTER, Pamela SUTTON, Larry TALBOTT, Mary THOMAS, Paul THAYER, Timothy TWISS, Larry UCENY, Martin UCENY, Mrs. Raymond UHLIG, David UMBAUGH, Michael UMBAUGH, Georgia UNGER, Richard VAN HOUTTE, Barbara VARAB, Margaret VERVYNCKT, Kent VOREIS, Jeanne WADE, Lowell WALLACE, Joe WARNACUT, Timothy WATSON, Gary WEBSTER, Linda WEIDNER, Robert WHITEHEAD, Connie WILCOX, Daniel WILLIAMS, William XAVER, James YORK, Mary YOUNG, Patricia YOUNG, Richard ZEHNER, Sharon ZEHNER

CLASS OF 1969:

Gary ABAIR, Bill ADAMS, Janis ANDERS, Steve BAGLEY, Phillip BALL, Linda BARCUS, Daniel BARENIE, Jeffrey BARENIE, Stephanie BAUER, Glen BEAMAN, Steve BEATTY, Leah BECHAKA, Jerry BERGER, Bonnie BENNER, Dick BERGMAN, Tom BICE, Danielle BOLLINGER, Debra BOTTORFF, Jerry BOWMAN, Rex BOWSER, Jose BRIONES, Mary Kay BUCHANAN, Nancy BUCHER, Wesley BURDEN, Patty BUSCHMAN, Linda CESAK, Sue CHIPMAN, Richard CLOUSE, Charlotte COBURN, George COOK, Penny COOK, Leah COURSEY, Katherine COUTS, Darla Sue DANIELSON, Dave DAVIS, Kathy DAVIS, Theresa DAVIS, Rick DE WITT, Deborah, DICKERHOFF, Charles DILLARD, Mike DOLL, Terry DOWELL, Penny DREIBELBIS, Dale DUKE, Darcy EADS, Norma EADS, Floyd ECKERT, Phil ELLINGER, Greg ELLIS, Peggy EVANS, Winefred EVERLY, Lynette FALL, Kaith FELIX, Joseph FELKE, Vicki FERGUSON, Dejon FISHER, Steve FREED, Debbie FROESCHKE, Jim FRUITS, Steve GANSHORN, Linda GAY, Deborah GEASEY, Dennis GERRARD, Charles GLAUB, Timothy GOBLE, Linda GOOD, Carl GOODRICH, Dale GOODRICH, Arthur GREEN, Phil GREENLEE, Barbara GRIEWANK, Robert GROSS, Phil GROSSMAN, Glenda GUYSE, Kenneth HARRINGTON, Debra HARTMAN, Betty HAUG, Michael HAYDEN, Lawrence HEET, Bruce HEIM, David HEFLICK, Terry HENDRICKS, Marcia HEPLER, Terry HITE, Stephen HOLTZCLAW, Diana HOUIN, Linda HOUIN, Louise HOUIN, Sandra HOWARD, Debbie HUFF, John HUSBAND, James HUTCHINGS, Karen JEFFERIES, Mike JERNSTROM, Christine JOHNSON, Joseph JONES, J. M. KALIN, Alanna KASER, John KELLER, Karen Ann KELLER, Kenneth KENNEDY, Jeff KENT, Carol KEPLER, John KEPLER, Kurt KRALOVANSKY, Carl KREIGHBAUM, Dennis KREIGHBAUM, Pamela KUBLEY, Ralph KUSKYE, Cheri LAFFOON, Paul LANGFELDT, Becky LATTIMER, Paul LAWRENCE, Larry LEACHMAN, Jeff LIBBY, Dixie LINGLE, Steve LISTENBERGER, Joan LOCKWOOD, Paula MADDEN, John MALLORY, Donna MAROHN, Beverly MARIOTT, Charles MARTIN, Ehler MARTIN, Gregory MARTIN, Sally MATTERN, Carig MATTKE, Patricia MC DANIEL, Sherrie MC LIVER, Mike MILEY, Tim MILLEA, Ronnie MICHEL, Tom MITCHELL, Barbara MOORE, Tom MYERS, Ernest NEAL, Tim NELSON, Robert NIER, Ronald G. NIFONG, Nelson MORTON, Mary O'CONNELL, Patrick O'KEEFE, Steve OUSNAMER, David A. PETERMAN, David PHILLIPS, Frederico Edvardo PICHL, Deanna PODD, Norman POPP, Mike POWELL, Jean PRICE, Janet PROBST, James READ, Robert REED, Sue REED, William REYNOLDS, James RICE, Elmer RIDDLE, Mike RINGER, John RINKENBERG, Brian RITENOUR, Diana RONK, Mark ROTH, Lynn SCHAEFER, Puala SCHLONEGER, Rebecca SCHWEISBERGER, Robert SCOTT, Della SELLERS, David SHAFER, Cathy SHEI, Ned SHEMBERGER, Sue SHEMBERGER, Mary SHERIDAN, Terry SMITH, Ben SPEHEGER, Charles SPENCER, Martin R. SPOHN, William STAYTON, Vickie STOCKMAN, Debbie STUTZMAN, Wayne SULLIVAN, Charles SUTER, Charles TANNER, Michael TAYLOR, Jack THARP, Pete THEOBALD, Victoria THOMAS, Nancy THORNBURG, Karen Sue THORNTON, Patricia TOOLEY, Larry TURMAN, Michael TRUMP, Michael Ray TRUMP, Gloria TUTTLE, Barbara TUTTLE, Dan UMBAUGH, Mary Kristine UMBAUGH, Dave UNDERWOOD, Betty VAN GILDER, David VAN VACTOR, Denny VERMILLION, Stephen VERVYNCKT, Linda WAGONER, Micki WAGNER, Gary WARNACUT, Sharon WARNER, Craig WEEKS, Clifford WEIGER, Angela WENINO, John T. WHITE, Linda WILHELM, Nancy WILSON, Barbara WOLFF, Sally WOLFF, Duane YAZEL, Joyce Ann YEARGIN, Kenneth YORK, Lois YOUNG, Dennis ZBIERANSKI

CLASS OF 1970:

Greg AMONES, Robert ARVESEN, JR., Richard BAKER, Sam BAKER, Linda BAKIAN, Kim BALL, Yvonne BALL, Jody BARNES, Paulette BAUM, Sandy BEATTY, Anna BELLAMY, April BENDER, Ted BICE, Steve BINION, Cindy BOOKS, Randy BOOS, Bruce BOTTORFF, Carl BOTTORFF, Larry BOTTORFF, Kitty BOWMAN, Lois BRADLEY, Ruth A. BRAUNEKER, Bruce BREEDEN, Brenda BROCKUS, Elaine BROEKER, Bob BROWN, Rick BUBP, Don BUCHTEL, Debbie BURGH, Roger BURKHOLDER, Nancy BUTLER, Becky CAPRON, Janet CARLTON, Jim CLEVENGER, Marcia COBURN, Dean COLVIN, Steve CONGER, Gary COOK, Dan CREIGHBAUM, Christine CROCKER, Reg DANIELSON, Sharon DAVIS, Robert DEACON, Robert DE WITT, Deanne DILL, Dennis DITTRICK, Sue DODSON, Deborah DOWELL, Steve DOWNING, Cathy DRAKE, Bill DUELL, Kathy EADS, Jerry ECKER, Clifton EINSPAHR, Rebecca ELLINGER, Sue EMENAKER, Paula ENGLE, Dan ERBAUGH, Sue EYRICH, David FERGUSON, Denise FISHER, Delores FLECK, Marilyn FLORA, Kathy FLYNN, Judy FRANCE, Mark FRUITS, Dorothy GANSHORN, Joyce GARRISON, Brad GAY, Devon GENSINGER, Scott GETSINGER, Gary GENTRY, Sharon GILBERT, Diana GILDNER, Rex GILLILAND, Pat GIRTEN, Walter GLAUB, Stephen GOBLE, Greg GOOD, Tim GREENE, Jim GREER, Bill GRIEWANK, Susan GROSSMAN, Mike GUYSE, Dennis HAECK, Steve HALL, David HAMANN, Gail HAMMAN, Steve HAMMEL, Arthur HARTMAN, Richard HATFIELD, Deborah HAYN, Mary A. HEET, Linda HEIMAN, Sheryl HESS, Linda HILEMAN, Carolyn HILLES, Jana HILLMAN, Larry HITE, Steven HOESEL, Barbara HOLDEREAD, Hartley HOUGHTON, Thomas HOUGHTON, Susanna HOUIN, John HUDKINS, Kevin HUFF, Hurshel HUNTER, Dudley JOHNSON, Jeff JOHNSON, Lois JOHNSON, Sue JOHNSON, Thomas JOHNSON, Jim JONES, Dave KALIN, Dianne KALIN, Lynda KAMP, Debra KELLER, Keith KELVER, Marianne KENNEDY, Karen KEYSER, Patty KIRKLEY, Debbie KLINE, Julie KLINE, Mike KRISCUNAS, Rebecca KUBLEY, Rebecca KUCERA, Jim KUNZE, Candie KUSKYE, Carlotte KUSKYE, Vickie KUSKYE, Sharon KRUZICK, Becky LANGDON, Carol LAWMASTER, Tim LAWRENCE, Jane LEE, Dale LEECH, Jim LONG, Linda MACKEY, Bill MANNAN, Bob MANUWAL, Mary MANUWAL, Marsha MARKS, Dan MARTIN, Greg MASSING, Virginia MATTHEWS, Connie MC COLLOUGH, Ruth MC FARLIN, Becky MENSER, Ted MILKEY, Cindy MILLER, Cherrie MITCHELL, Janet MOORE, Kris D. MORGAN, Doug MORROW, Doug MOTZ, Yvonne MOYER, Kristi NAYLOR, Alan NEIDLINGER, Joan NEWBERG, Ross NIFONG, Patricia NISSEN, Allen OLSON, Pat ORR, Jim OVERMYER, Al PALBYKIN, Stanley PALMER, Ann PARRETT, Cathy PARRISH, Brenda PIKE, Greg POZORSKI, Mike QUILLEN, Kathleen REESE, Kent REESE, JR., Linda REICHARD, Kenneth Alan RELOS, William RELOS, Suzanne RIDDLE, Dave RINGER, Gary RUDE, Ann RUGGLES, Larry RUSK, Bill RUSSELL, Geoffrey D. SCARBERRY, Valerie SCHAEFER, JohnSCHLOSSER, George SCHROLL, JR., Linda SELNER, Tom SELNER, Jeff SHAFFER, Greg SHEARER, Roddy SHOCK, Cathy SIDDALL, Cindy SLABAUGH, Bruce SNYDER, Carol SNYDER, Joe SNYDER, Marc SOMMERS, Mary Ann SPEHAR, Stella SPINDLER, Bradley L. STACKHOUSE, Ralph STADLER, Jay STONE, Gary STUZMAN, Linda SUSELAND, Suzanne SWING, Janet TABER, Jeanne TANNER, Tom THAYER, John THOMAS, Mary Ann THORNTON, Diana THOMAS, Nancy Jo TRAVIS, Gerald TREESH, Molly TWISS, Ray UHLIG, Sharri VAN GILDER, Rhonda VAN HORN, Jon VAN VACTOR, John VAUTAW, Darla VOREIS, Jennifer WADE, Linda WAKELAND, Jo WALKER, Larry WALLACE, Karla WARNER, Cindy WASHBURN, Jim WATSON, Dan WEBSTER, Ed WEIDNER, Mike WENINO, John WICKARD, Jackie WILHELM, Diana WILLIAMS, Micki L. WILLIAMS, William WINTER, Dennis WOOLINGTON, Jody YOUNG, Randy ZEHNER, Don ZBIERANSKI

CLASS OF 1971:

Christine Ann ADAMS, Charles Lee ANDERS, Jan Kristine ANTHONY, Carol Sue ARNDT, Nancy Patricia ARVENSEN, Lynette Jean ATKINS, Janet Louise BAGLEY, Kathleen Ann BALKE, James H. BARCUS, Dan C. BAUMANN, Susanna BELLAMY, Glenda Marie BERGER, Rebecca Sue BERGER, Alanna Louise BISHOP, Mark BLUBAUGH, Raymond Clifford BOLINGER, David Allen BOLLINGER, Barbara Lynn BOOS, Joseph Patrick BOTTORFF, Beverly S. BOWMAN, David D. BOWSER, Randy Lee BOWSER, Karen Lynn BRADLEY, H. Thomas BREEDEN, Larry K. BUCHANA, James Michael BUFFINGTON, Betty Ann BURK, Donald James CAMPBELL, Mary Frances CARR, Michelle L. CAROTHERS, Philip W. CARTWRIGHT, Jerry Lee CLEVENGER, Thomas Maxwell COCHERN, David Lee COLVIN, Marilyn Sue CONGER, David A. COOK, Cathie Sue COPLEN, Melody Sue COX, Peggy Jo CRAMER, Kenneth Nelson CROCKER, Michael John DAVIS, Stephen M. DAVIS, Larry Lee DEACON, James Edward DENNEY, Angela J. DODSON, Richard Lee DODSON, Eldon L. DOEDEN, Kim A. DRIEBELBIS, William J. DUNBAR, Vickie Lynn EADS, Vicky Sue ELKINS, Randall J. ELLIOTT, Kayleen EMOND, James R. EVERDON, Dwain Lee, EVERLY, Kathleen G. FALCONBURY, Eugene P. FAULSTICH, Douglas Jay FEECE, Michael A. FELKE, Julia Ann FILSON, Michael A. FLYNN, Debra A. GATES, Pamela P. GEASEY, Joseph V. GLAUB, Diane Kay GLAZE, Vicky L. GOODRICH, Connie Diane GREEN, Timothy A. GRIEWANK, Garry P. GRONINGER, Larry E. GRONINGER, Jacqueline K. GUYSE, Michael Paul HAAG, Leslie Evans HALL, Randall A. HANSEN, Patricia I. HARMON, Paul David HARNESS, Susan Diane HARPER, Karl HARTMAN, Dale Spencer HEFLICK, Mark A. HENDRICKS, Rodney W. HESS, Vaughnette L. HOGMAN, Dennis D. HOLOWAY, Debra Ann HOLM, Elaine Karen HOUIN, Glen J. HOUIN, Kenneth Robert HOUIN, Loretta Susan HUMMEL, Miriam O. HUSBAND, Betty Lou HYATT, Debra L. JEFFERIES, Deborah J. JERNSTROM, Gary R. JOHNSTON, Laura Jeanne JUNG, Stanley Joseph KASER, Dixie L. KELLER, Karl Kevin KINNEY, Philip KLATT, Gregory KLEINKE, Philip KOH (exchange student), Jerry KRALOVANSKY, Jon B. KUBLEY, Richard C. KUSKEY, Thomas M. LEE, Larry Lloyd LELAND, Sheryl Kay LEWIS, Mark L. LIVINGHOUSE, Kathryn J. LOCKWOOD, Clyde J. LOHSE, Sue Ellen LONG, Dennis Lee LYONS, Bruce A. MARTIN, Garold Lynn MASSING, Perry Gale MATTKE, Joann Ruth MATTHEWS, Mishelle M. MAXSON, Nancy Marie MAY, Margaret Ann MC KEE, Robert L. MILLEA, Kay Ellen MILLER, Jay A. MILLER, Paul V. MITCHELL, Pamela M. MOTT, Deborah J. MUNDY, Nancy Jean MYERS, Michael W. NEIDLINGER, Herbert F. NELSON, JR., Rhonda Jean NELSON, Dennis Raymond NEWBERG, Nancy Ann NORRIS, Kevin K. O'KEEFE, Gregory C. OLDS, Linda Sue OTTOW, Ronald T. OTTOW, Robert Lee PALMER, David Lee PARRISH, Sue Kay PASLEY, Charles F. PAXTON, Patrick W. PEARISH, Gary D. PETERS, Jan Marie POMEROY, Steven E. PHILLIPS, Stephanie A. PHILLIPS, Robert A. POPP, Rick D. POWELL, Paul PRANGER, JR., Joanne PRETZER, James W. PRICE, Jesse Ray PRICE, James E. RAINS, Steven Frederick READ, Paula Ann READ, Thomas Ivan READ, Barbara Diane REED, James Dennis RENZ, Catherine Jean RICE, John c. RICHARDS, Daniel Lee RINGER, Glenda Sue ROBINSON, Jon A. ROCK, Geraldine Sue RUST, Lyle R. SAMUELSON, Rick L. SARBER, Diane Kay SCHAAL, Tisa Ellen SCHEMEHORN, Mark Benard SCHIPPER, Donald Eugene SCHULTZ, Janice M. SCHULTZ, Timothy J. SCOTT, David P. SHEARER, Peter Michael SHERIDAN, Stephen Thomas SHERIDAN, Dan A. SHERWOOD, Jo Ann SHIVELY, Nancy SHIVELY, Connie L. SMITH, Duane SOLOMON, Patricia R. SOLOMON, Penney SOMMERS, David A. SPEEGLE, Richard F. SPENCER, Pamela S. STAPLES, Paul S. STAPLES, Barry R. STAY, Mary E. STEWART, Kevin A. SULLIVAN, Egil TEIGEN (exchange student), David C. TETER, Theresa June THOMAS, Mary Ann TRAVIS, Doris E. TREESH, Karla R. UCENY, Raymond UHLIG, JR., William E. UNRUH, Teresa Marie WAGONER, Brian E. WAKELAND, Dana B. WALLACE, Gary A. WALLICK, Natalie Gay WAMPLER, Jean Marie Connor WATSON, Sheila May WHITE, James Joseph WICKARD, Keith S. WICKENS, Philip WICKEY, Elizabeth Jane WILCOCKSON, Robert O. WILCOX, Nancy Jean WILHELM, Richard P. WILLIAMS, Frances Renee WILSON, James D. WOOLINGTON, Douglas W. YOCKEY, Rita Mae YOCKEY, Sandra J. ZEHNER

CLASS OF 1972:

Barbara ADAMS, Mary AKER, Nancy ALBRIGHT, Janet AMBLER, Vicki AMES, Karen AMOR, Mike AMOR, Richard ARNDT, Barbara ARVESEN, Joann BAGLEY, Patty BAKER, Peggy BALKE, Tom BARENIE, Randy BEAMAN, Robyn BEEDY, Debbie BEEHLER, Wanda BINNEY, Herb BOLINGER, Paul BOLLENBACHER, Elizabeth BOLLINGER, Curt BOOTH, Marsha BORGGREN, Terry BOTSFORD, Pamela BOUDREAU, Nick BRAUNEKER, Lana BRIDGMAN, Kathy BROCK, Susan BROEKER, David BUTLER, Jack CARTWRIGHT, Carol CASBON, Nelson CHIPMAN, Phillip COBURN, Jerry COCHERN, Greg COMPTON, Bruce COOK, Todd COOK, Rick CRAMER, Terry CUDNEY, Randy DANIELSON, Ann DAVIDSON, Jack DETTMER, Debra DE WITT, Beth DICKERHOFF, Steve DILLS, Dan DITTRICK, Leonard DUNLAP, Fred DUELL, Philip EADS, Keith ECKER, Merle ECKERT, Mike EDMOND, Barbara ELKINS, Lindy ELLIS, Christine ENGLE, Jill ERBAUGH, Sherry EVERLY, Glenda FARNEY, Sherry FEHRER, Larry FERGUSON, Wanda FLORA, Terry FUNK, Carole GAMBREL, Mary GENSINGER, Cynthia GETSINGER, Cheryl GERRARD, John GLAUB, Ruthanne GOBLE, Kathy GOODRICH, Patricia GRACE, Robert GREEN, Jill GREENLEE, Jan GRIEWANK, Jack HALLMAN, Lynda HARMON, Alice HARRINGTON, Roberta HARTUNG, Terry HAWKINS, Theresa HEET, Corky HEIDEN, Gary HEIM, Lisa HENSLEY, Mary K. KEPLER, Diana HOLDEREAD, Mikki HOLLOWAY, Jeff HOLZWART, Terry HOLZWART, Floyd HOUIN, Marvin HOUIN, Debbie HOWARD, Margie HUGHES, Jim JEFFERIES, Don JONES, Jim KEISTER, Eugene KELLER, Tom KENNEDY, Nancy KEYSER, Marilyn KLAPP, David KLATT, Elaine KLINE, David KNITH, Sue KRALOVANSKY, J. D. KRATHWORHL, John KREIGHBAUM, Gary KUCERA, Lane LAFFOON, John LANGDON, Kathy LANGDON, John LATTIMER, Richard LEWIS, Kathryn LIBBY, Susan LISTENBERGER, Linda LOCKWOOD, Jeff LONG, John LUNETTA, Virginia MAC LAIN, Kathy MANUWAL, Mike MARTIN, Rita MARTIN, Mary Pat MARTINDALE, July MC COLLOUGH, James MC GEE, Bob MELLIN, Dennis MEVIS, Nancy MIDDLETON, Tina MILEY, Mary Ann MOELLER, Donna MORRIS, Brian MUNDY, Rick MURPHY, Randy MURRAY, Doug MYERS, Howard NOAH, Kathy OTTOW, Terry PALBYKIN, John PARRETT, Gerald PATRICK, Thomas PATRICK, Debbie PEARISH, Lynn PENTELOW, Ron PIKE, Mary RABB, Allen RAZUS, Dennis REESE, Don RELOS, Carole RHODA, Dawn RINGER, Cathy ROLLAND (exchange student), Monica RUDD, Herbert RULSPAUGH, Thomas SABEL, Allen SAMUELSON, Dee-Ann SCARBERRY, Di-Ann SCARBERRY, Mary SCHAAL, Vicki SCHLONEGER, Bill SCHLOSSER, Jacob SCHLOSSER, Paul SCHOBERG, Kathy SCHROLL, Dennis SCHULTZ, Marvene SCOTT, Cynthia SELNER, Steven SHEMBERGER, Steve SHERER, Patty SIDDALL, Debbie SISK, Carol S. SMITH, Steven SNYDER, Carlene SOARES, Bard SPEHEGER, Tom STEARNS, Thomas STEINER, Michael STICK, Steve STILES, Wayne STOCKMAN, Toni L. STUTZMAN, Debbie TENER, Todd THOMPSON, John THORNBURG, Lois THORNBURH , Connie TRIPLET, Mark TROYER, Judy TRUMP, John TRZCINSKI, Steve UHLIG, Warren VANNEST, Arlene VERVYNCKT, Bill VORE, Allen WADE, Vonda WAGONER, Jeanne WALKER, Donna WARREN, Charles WATSON, Kevin WEIDNER, David WEIGLE, Kathy WENDEL, Russell WHITE, Pamela WHITTAKER, Susan WILSON, Terry WINTER, Jim WISEMAN, Jean WOODFILL, Kathy WORMAN, Bruce YENNE, Tom YOUNG, Vincenzo ZITO (exchange student) MID-YEAR GRADUATES: Bill BOTTORFF, Sylvia DAUGHERTY, Kathleen GILLILAND, Mary GROSS, Jerry MITHCELL, Larry PEREGRINE, Stephen VAN VACTOR, Judy WAGONER, Beth WENINO, Vickie WILCOX, Rhonda WHITE

CLASS OF 1973:

Alan ABAIR, Rebecca ABAIR, Gary AKER, Douglas ALLEN, Kenneth ALWINE, Mark ARVESEN, Teresa ASHBY, Pete BAKER, Richard BARENIE, Rick BARNES, Beth BARNHART, Lujean BERGER, Kathleen BERNERO, Jon BOLLINGER, Terry BORGGREN, Mark BORYS, Eyvonne BOTTORFF, Hal BOWMAN, Patricia BOWMAN, Chris BRIDGMAN, Oralia BRIONES, Cindy BROCK, Ron BUCHTEL, Sonya BURGH, Sandy BURKHOLDER, Ramon CAGUIAT (exchange student), David CALDWELL, Rhonda CAMPOLI, Joan CARLTON, Francine CESAK, Dan CHASE, Francis CHRISTLIEB, Douglas COOK, Bruce CRAMER, Kent CREIGHBAUM, Deborah CROUT, Teressa DAVIS, Linda DEACON, Mike DELP, Stephen DE MIEN, Phillip DILLS, Kathryn DONALDSON, Michael DRUMMOND, Dianna DUNBAR, Roger EADS, Jean ELKINS, Joyce EMENAKER, Stephen FAULSTICH, Dalton FEHRER, JR., Bill FERGUSON, Dee J. FISHBAUGH, Rainer FROLICH, Tom FRUITS, Jo Ellen GAY, Anita GEIST, Dana GILDNER, Jerry GILLEY, Chris GOBLE, Paul GRIEWANK, Bruce GRIMM, Don GROSS, Julie GUYSE, Margaret HAAG, Larry HADDIX, Roger HAECK, Charlene HANSEN, Barbara HARTMAN, Rebecca HARTMAN, Diana HATFIELD, Kevin HENRICKS, Gloria HENRIKSEN, Debra HEPLER, Jim HESS, Judy HILEMAN, Gary HILLMAN, Jim LONG, Julie HILLMAN, A. Sue HITE, Vicki L. HITE, Gregory HOLLAND, Mary HOLSTEIN, Stephen HOLSTEIN, Debra HOLSTON, Jeffery HOTZCLAW, Steven HOUGHTON, Vern HOUIN, Susan HUDKINS, Bruce HUFF, Terry JACKSON, Sheri JONES, Kathy JUNG, Sandra KELLY, Laura KENNEDY, Della KETCHAM, Judy KINNEY, William KIRKLEY, Michael KLEIN, Ann KLEINKE, Joleen KNEPPER, Patrice KRAFT, Pamela KRATHWOHL, Elaine KREIGHBAUM, Rich LAYMAN, Jane LEENEY, Sandra LEWIS, Marc LINSNER, Eugene LONGMIRE, Paul MAC LAIN, Barbara MANNAN, Sonia MARCEAU, Guy MASSING, Tim MATTERN, Paul MAZE, Debra MC CAN, Gary MC CARTY, David MC LIVER, Mike MC NEAR, Terry MC MILLEN, Brian METHENY, Scott MEAR, Rex MILLER, Perla Morandi FERNANDEZ, Valna MORRIS, Sue MORROW, Jim MOYER, Gary MYERS, Nancy NICODEMUS, Mary NORTON, Rebecca O'HARA, Shawn O'KEEFE, Debra ORR, Martin PALBYKIN, Kathleen PARKS, Jean PENTELOW, Terry PEREGRINE, Pamela PETERSON, Laurel PIKE, Nancy POMEROY, Jim POWELL, Beverly PRETZER, Terry PYNAERT, Betty J. QUILLEN, Diane RAMSBY, Bob READ, Walt RILEY, Larry RINGER, Sharon RINGER, Timm RINGER, Dave RINKENBERG, Roman ROBLES, Dawn ROGAN, Becky RUDD, Laureen RYAN, Debra SAHLHOFF, Ammee SAMUELS, Vicki SAMUELS, Willi SCHAFER, Diane SCHIEFELBEIN, Jerri SCHLONEGER, Cynthia SCHLOSSER, Rich SCHWEISBERGER, John SELLERS, Joe SEROVY, Mary SEROVY, Sue SHERWOOD, Jim SIMMERSON, Alan SMITH, Melea SMITH, Robin SMITH, Debra SNOKE, Kathy SNOKE, Terry SPIEGEL, Kevin STAPLES, Steve STARKE, Deborah STEINER, Melanie STEINER, Paula STILES, Sheryl STORY, Fred SWING, Armando TAPIA, Jill THARP, Cheryl THOMAS, Ronald THORNBURG, Jim TREAT, Arthur TRUMP, Chris UHLIG, Randy ULLERY, Doug VAN SKYOCK, Barbara VAN VACTOR, Susan VERVYNCKT, Dennis WADE, Philip WADE, Marie WAGONER, Marsha WAINSCOTT, Ronald WARNER, Dave WEBSTER, Christine WEEDLING, Karen WEIDNER, Steve WESTFALL, Bruce WHITAKER, Anita WHITE, Brenda WHITE, Richard WILCOCKSON, Daniel WINTER, Sandy WLOCH, Barbara WORMAN, Eddie WRIGHT, Doug WYLIE, Richard YEARGIN, Robert YOUNG

CLASS OF 1974:

Kenneth Ray AGEE, Deborah ADAMS, Linda Carol ALBERTS, Mark ANDERSON, Gary Wayne ATHEIDE, Gerald J. ARVENSEN, Daniel R. ASHBY, H. Jeffrey BADELL, Rick D. BAKIAN, Paul R. BARCUS, Terry A. BEAMAN, Lynne E. BEATTY, Kathleen A. SMITH, Kenji BORN, Charles A. BOTTORFF, Deborah Sue BOWEN, Kathy M, BRADLEY, Charles E. BYERS, Deborah J. CAMPBELL, Jerry Dean CARTWRIGHT, Mark V. CASBON, Kevin B. CHANEY, Cathy S. CLEVENGER, Lesley P. COBURN, James E. COLLINS, David D. COOPER, Lee F. CRAWFORD, Mark A. CRAWFORD, Joyce I. CROCKER, Londa L. DAVIDSON, Michele E. DELP, Michael E. DENNY, Amy DICKEROFF, April G. DOLL, Jodelle R. DONALDSON, Theodore J. DUELL, Michael S. ECKMAN, Cynthia J. ELLIS, Randall E. ELLIS, Donna K. ELKINS, Rebecca J. EVERDON, Deborah L. FERGUSON, Timothy W. FERGUSON, Robert E. FISHER, Jose FLORES, Bobbie Jo FOWLER, Diana Marie FOX, Michelle A. FRANCE, Gregory A. FRUSHOUR, Jeffery R. GANGLOFF, Ricki R. GARRISON, Mark J. GIDLEY, Robert G. GIRTEN, Jo Anne E. GRACE, Donald E. GREEN II, Thomas A. GREEN, Lawrence K. GREENLEE, J. Michael GRIGSBY, Shirley A. GUYSE, Neal R. HAECK, Brenda L. HALL, William J. HARMON, John G. HARRIS, Ronald L. HAWKINS, Marc V. HAYDEN, Kim L. HENSLEY, Charles W. HODGES III, Kevin R. HOLLAND, Michael E. HOLLAND, Thomas L. HOLLOWAY, Thomas HOOVER, Edward M. HOUIN, Roland E. HOUIN, Jack R. HOWARD, James R. HOWARD, James S. HULL, Johnny L. HULL, Rebecca L. JAEGER, Terri J. JOHNSTON, Ronald W. JOLLY, James D. JONES, Mary M. JOYCE, Tina M. KASER, John W. KEISTER, Mark D. KELLER, Mique K. KELLER, Robert L. KELLY, Sandra L. KEYSER, Steven K. KRATHWOHL, Norma J. KREIGHBAUM, Otto W. KROHN, Susan P. KUCERA, Karen D. LEECH Sheila L. LEONARD, Jennifer L. LBBY, Kathleen L. LISTENBERGER, Sarah J. LISTENBERGER, David K. LONG, Celestino LOPEZ, JR., Mark A. LUTE, Joyce E. MAC LAIN, Andrew J. MARCEAU, Clifford L. MARTIN, Kathy D. MARTIN, Rex L. MARTIN, Gwen M. MASSING, Robarto MATA, Rosann MAY, Patricia A. MC LEAN, Jill E. MENSER, Donna L. MESSENGER, Deborah J. MICHEL, Pamela J. MIDDLETON, Michael D. MISER, Linda K. MILLER, Kerry L. MILLER, Pamela J. MOORE, Douglas R. MOYER, David W. MILNER, Diana L. MORRIS, Jeffrey R. MOOTS, Anthony J. MROZINSKI, Catherine A. MUNDY, Rose A. MURPHY, David R. MYERS, Roberto M. NARANJO (exchange student), Brenda G. NEIDLINGER, Marjorie S. NEWBERG, Dorothy A. NOAH, Patricia N. O'CONNOR, Steven M. ODIORNE, Timothy D. PEARSON, Randall L. PETERSON, Charlene PINKERTON, F. Scott, POWELL, Edward O. PRICE, Lisa A. QUILLEN, David P. RELOS, Catherine E. RIGNEY, Lawrence I. RODRIGUEZ, James A. ROSS, Angela R. RUDD, Thomas S. RUSSELL, Rosalinda SALAZAR, Brian L. SAMUELS, Jean A. SAMUELS, Michael J. SAMUELS, Wendell R. SAMUELSON, Sofia R. SANCHEZ, Cheryl L. SCHEMEHORN, David L. SCHLOSSER, Martha E. SCHOBERG, Mark SHAFER, David M. SISK, Charlene A. SHEETS, San Juanita SORIA, Kerry A. SPAID, Peggy L. SPAID, Beth Anne SPENCER, Doreen K. SPINDLER, Gene Bryant SPONSELLER, Vernon R. SPOOR, Janice Maureen STAPLES, Vickie S. STEARNS, Chris E. STEWART, Sandra S. STILES, Penny Sue STOCKMAN, Ben A. STONE, Anita P. STONEBURNER, Betsy L. STORY, Rex a. SULLIVAN, Robert E. SUSELAND, Linda S. SUTTONN, Alan J. TETER, Patricia A. THAYER, Michael A. THOMAS, Paul M. THOMAS, Debra L. THOMPSON, Brenda S. TREESH, Richard W. TRIPLET, Dawn Marie UCENY, Judy Lynn VAN GILDER, Kirk W. VAN GILDER, Patricia L. VAN VACTOR, Jocko VERMILLION, James W. WALKER, Richard E. WALLACE, David B. WASHBURN, Karen Louise WATTERS, Frederic C. WEBSTER, Daniel J. WEIDNER, Donald W. WENDEL. Phillip E. WENINO, Cynthia Sue WENTZEL, Diana K. WESTFALL, Roger L. WHITTAKER, David K. WICKEY, James A. WILCOCKSON, Betty J. Splix WILSON, Thomas B. WILSON, Clark E. WINROTTE, David A. WRIGHT, Gerald J. XAVER, Denton J. YOCKEY, Kathy Jean YOUNG, Sarah Lynn YOUNG

CLASS OF 1975:

Crissie Ann ALBERTS, Harvey Edward ALTMAN, JR., Donita Kay AMES, Kent A. AMOR, Kristine ANDERSON, Karen Marie ARVESEN, Mary Lynn BAGLEY, Claudia K. BARONIE, Priscilla Joy BAUM, Kelly Jeanne BAUMAN, Jacquelyne S. BAUMGARTNER, Evelyn Joann BEATTY, Jeffrey L. BEEHLER, Stephen J. BENCZIK, Barbara Ann BICK, Charles Lee BINNEY, Chester Gregory BORYS, John M. BOTTORFF, JR., Lyle Allen BREEDING, Scott Joseph BUCHANAN, Dawn E. ASKIN BULES, Bobbie Lynn BURD, Michael H. BUTLER, Manual N. CABAN, JR., Deborah L. CALDWELL, Teresa Lynne CAMPBELL, Margaret Edith CAPRON, Donald OL. CARLBERG, Richard D. CARLBERG, Mary Lou CASEY, Bryant M. CHIPMAN, Arthur D. CHRISTLIEB, Jayne Ann COLVIN, Marsha Jill CONGER, Marcia Ann COOK, Pamela Anne COOK, Patty Sue COOK, Amanda Beldon COWEN, Thomas D. CRAMER, Juanita CRUZ, Donna Marlene DAUGHERTY, James W. DAUGHERTY II, Sherry Dalon DAVIDSON, Donnie R. DAVIS, Shelley Jo DENNEY, Ricky J. DE SLOOVER, Susan Louise DETAMORE, John J. DUENEZ, Timothy A. EADS, Cynthia Marie ECKERT, Amy Elaine EISENHOUR, David Allen EMOND, Mary Pat FEHRER, Kevin J. FELIX, Shelley Jane FILSON, Daryl Le Roy FISHER, Elizar O. FONSECA, Mary Elizabeth FRANCE, Daniel J. GANSHORN, Becky Jean GARNER, Timothy Brian GIDLEY, Lori A. GILLILAND, Herbert C. GOLDT, Timothy D. GRACO, Janice L. GREENLEE, Bruce S. GRIEWANK, Sara HABER, William C. HALLMAN, Judy June HARDY, Terry Lee HARMAN, Philip P. HARRIS, Max L. HATFIELD, JR., David W. HAUG, Kathy Dawn HECKAMAN, James M. HEIMAN, Chester O. HENRIKSEN III, Julie Ann HIESTER, Sherri Ann HEPLER, Cindy Lou HITE, Jo Ellen HOLDEREAD, Susan Kay HOLDEREAD, Leslee A. HOLZWART, Lori Ann HOLZWART, Karen Sue HOOVER, Linda Kay HOOVER, Catherine M. HOUGHTON, Herman Patrick HOUIN, Robert Wayne HOUSTON, Kathleen Marie HULL, Eugene A. HUNDT, Joyce A. HUSBAND, Susan Lynn JARDINE, Larry D. JEFFERIES, Marlene Jeffirs PHEND, Terry A. JOLLY, Jeffery A. JONES, Patricia Ann JONES, William D. JONES, Candace Clare KAIN, Frederick P. KELLER, Mark D. KELLER, Marlene Sue KENNEDY, Alan D. KINNEY, Donna Jean KLINE, Janet L. KREIGHBAUM, Jan E. LAFFOON, William A. LANGDON, Joseph L. R. LA PLANTE, Jon B. LARAMORE, Suzanna Antoinette LEWIS, Charles W. MAC INNIS, Patricia Ann MARQUARDT, Jacqueline Sue MARTIN, Shelley Jane MARTIN, Steven D. MASTERSON, Jill Ann MATTKE, Timothy A. MC CAN, Robert James MC GUIGAN, Brian G. MC KEE, Cynthia M. MC MILLEN, Vicki S. MC QUEEN, David Mark MESSENGER, Rebecca Lynn METHENY, James T. MILLER, Valeri June MILLER, Nancy Ann MORCOMBE, Michael Alan MORIARTY, Carl Dean MUFFLEY, Ria Marie MURPHY, Jerry A. MYERS, Todd A. MYERS, Kent Thomas NAYLOR, Dianne M. NEDREDLID, Aida L. NUNEZ, James J. PAIANO, JR., Karen J. PARRIAH, Rose Marie PEARSON, Douglas J. PETERMANN, Stephen W. PETERSON, Jacqueline A. PHELPS, Deborah Lynn PIKE, Kimberly S. PONTIUS, John W. POWELL, James T. PRETZER, Barbara Ann RAMSBEY, Susan Lynn RAZUS, David A. READ, Terry L. RENSBERGER, Mary Rose RESENDEZ, Rose Mary RESENDEZ, Nancy REUTEBUCH, Dennis A. RHOADS, Shearon K. RHOADS, Jeffrey M. RIMEL, Jon L. RINGER, Ken A. RINKENBERG, Michael A. RIPLEY, Bonnie L. ROCK, Kenneth J. ROGAN, John L. ROGERS, Bruce Allen ROSE, Cynthia E. RUSE, Machel M. SALAZAR, Julee Lyn SAMUELS, Penny Lee SARBER, Marie Annette SAVAGE, Cindy L. SCHIEFELBEIN, Matthew Robert SCHORI, Christina Diane SCHROM, Dale L. SCHULTZ, Michael A. SCHULTZ, Brenda S. SHERER, Jean Marie SHILT, Debra Sue SLEMP, James Thomas SMART, Dennis C. SMITH, Dinah Marie SMITH, Phillip James SMITH, Rolando SORIA, San Juanita SORIA, Randall Jay SPOOR, Sheila Lee STERLING, James Wayne STONE, Rae E. STUTZMAN, Kimberlee J. SULLIVAN, Jean Ann TABER, Albert Charles THOMAS, Patricia Ann THOMAS, Kenton H. THORNBURG, Gary D. TOWLE, John R. TRIBBEY, Bradford Lee TROUP, Kevin A. TROYER, Joseph Scott UMBAUGH, Stephen C. VANCZA, Steven M. VEDDER, Douglas R. VOREIS, David D. WALKER, Victoria Lynn WARNER, Jeffrey L. WEEDLING, Kerry WEIDNER, Pamela Lynne WENINO, Mark K. WENTZEL, Kirby L. WHITAKER, Randy L. WHITE, Norma J. WHITTEBERRY, Diana L. WILLIAMS, Michael L WOLFF. Allen Jay WOLINGTON, Sherri L. WRIGHT, Ann M. YAKAS, Jeffrey J. YEAZEL, Patricia Elaine YORK, Nancy Anne YOUNG

Thanks to Cathy Riddle O'Connor for providing this data


Return to the Marshall County Page