Search billions of records on Ancestry.com

Since Nov. 2005

Updated:

06-06, 2008

BuiltWithNOF
Apie si projekta
About this project

English

Sveiki apsilankę Lietuvos genealogijos svetainėje

 

Ši svetainė yra nemokama bei skirta visiems susidomėjusiems savo giminės tyrinėjimu- pradedantiesiems bei pažengusiems į priekį (labiau patyrusiems ) ; taip pat tiems, kurie paprasčiausiai norėtų prisidėti prie šio projekto...

( Deja, ši svetainė nėra skirta asmeniniams prašymams surasti informaciją...)

    Kai aš pradėjau daryti savo lietuvišką giminės medį, aš bandžiau surasti kokios nors naudingos informacijos internete, bet pagaliau turėjau prisipažinti, kad ten , galima sakyti, nebuvo jokios man naudingos bei nemokamos informacijos. Aš atsitrenkiau į sieną. Kas blogiau, kadangi aš negyvenu Lietuvoje, vienintelis mano pasirinkimas buvo prašyti paties Lietuvos valstybinio archyvo, kuris randasi Lietuvos sostinėje Vilniuje, daryti mano šeimos genealoginio medžio tyrinėjimą . Aš taip pat sužinojau, kad jie turi tiek daug prašymų, kad laukiamoji eilė tokiam tyrinėjimui yra apie 3 metus! Taip pat, priklausomai nuo informacijos kiekio bei giminės išsišakojimo, tokio tyrinėjimo kaina galėtų būti didelė. Taigi, tikiuosi, kad visa šios interneto svetainės informacija pagelbės bent truputį, ypač tiems, kurie nežino konkrečių jų protėvių gyvenamųjų vietų bei datų (t.y. svarbių statistikų).

    Šioje svetainėje jūs rasite kapinių sąrašus bei jų įrašus ( antkapių nurašymus) bei bažnyčių sąrašą su jų informacija. Visa tai bus surašyta į atitinkamas savivaldybes (rajonus) , kurios yra surūšiuotos pagal apskritis. Taip pat čia jūs galėsite rasti naudingų svetainių nuorodų į kitas susijusias su Lietuvos genealogija svetaines ( pavyzdžiui, kur rašyti dėl dokumentų), pagalbą pradedantiems tyrinėti šeimos medį, bei patarimų puslapį savanoriams, be kurių šis projektas neaugtų. Šių asmenų ypač reikalinga, nes jeigu kiekvienas iš jų paaukotų bent pusvalandį padedant surinkti reikalingą informaciją, po kiek laiko tai susidėtų į didelę krūvą. Patarimas- jei jūs nežinote kokiam rajonui (kuriai savivaldybei) priklauso jus dominti gyvenvietė, bandykite ieškoti puslapyje <www.maps.lt>: įrašykite visą ar tik dalį tos gyvenvietės pavadinimo ir turėtumėte pamatyti visus galimus variantus.

    Manau, kad atėjo laikas Lietuvos genealogijai įsodinti šaknis ir atrasti iš kur kiekvienas yra kilęs (kilusi). Visi lietuviai ir jų palikuonys, susivienykime šiam nuostabiam projektui!

     

  Savo klausimus, komentarus ir info siųskite šiuo adresu: